Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matka nevydá otcovi dieťa... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

teória

2015 predbežko matky detí, mne určili styk celý víkend. asi 14 krát po dobu cca 4 mesiacov som žiadal každé 2 týždne o výkon súdneho rozhodnutia. Súd poslal matke raz výzvu a nič viac neurobil.

Neskôr ešte druhé predbežko (moje), rozhodnutie z trenčína, že teda vedia o provom predbežku a vedia pre matka deti otcovi nedáva a preto určili ešte sobotu v druhý týždeň. Opäť mnoho žiadostí o výkon rozhodnutia, po mnoho mesiacov ani raz styk nenastal. Matka sa z prvu vyhovárala na chorobu, potom volal na každý styk policajtov, právnikov, deti boli vystrašné a potom už ani nebola doma, a ignorovala súdy. Súd opäť nekonal.
Matka detí klamala, neskôr o pol roka ale na polícii priznala, že býva v byte podpresedu súdu. Žena podpredsedu súdu je vedúca sociálnej kurately. Čiže asi tak... A v tom byte býva zdarma, ale vôbec sa vraj nepoznajú :-D

potom leto 2016 rozvod. Deti mám mať už len 3 hodiny v komerčnom podniku, od 9tej. Ten podnik má vtedy zatvorené. Ale to je jedno, tak či tak za 3/4 roka nenastal ani jeden styk, žiadostí o výkon tam majú celú haldu ale nekonajú.

Matka podáva trestné oznámenia a súdy tvrdia, že teda preto konať nemôžu.
https://ludovithajduch.blog.sm...

Teraz dali odklad výkonu, kým skončia všetky trestné, čo bude trvať roky. Voči odkladu som sa odvolal, čiže nie je právoplatný ale súd aj tak nekoná.

Oni vraj ma aj tak zavrú, je tam jedna prokurátoka, ktoré bežne používa lož ako pracovný nástroj. A hoci som to, že je to klamár dokázal, stále je vraj nezaujatá. Do dnešného dňa som nespáchal žiaden trestný čin ale sudcovia tvrdia, že prezumpcia neviny v Považskej neplatí, tu platia iné zákony.

Dokonca ma poslali aj za psychiatrom (kamarát s ex-svokrom) a ten na drzáka píše, že som spáchal trestný čín. Čo nie je pravda. Ak už aj psychiater overiteľne klame, tak kde to sme. Len dodám, u nás zavrú na psychiatriu aj novinárov, keď píšu to čo nemajú, sme mafiánske mesto, čo dodať.
https://dennikn.sk/blog/jana-t...

Čiže to čo píšete je správne, ale je to iba teória. Raz ste boli v rodine poslanca, zlodeja, farizeja a násilníka, práva sa nedovoláte. A náš mestský poslanec za mesto Pov. Bystrica František Martuus je teda extra číslo. Šéf mestskej polície Lieskovský je čiste náhodou tiež jeho rodina.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME