Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako si ženy vyberajú chlapov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Zväčša nič nehovoriace nabubrelé kecy

Najmä by som rad videl experta vyjadrujuceho sa o sociku. Či mal už vtedy aspoň päť rokov. Podľa tvorby viet sa ešte prehadzoval.... a pripravoval na výlet do maminých ...., aby sa tu konečne ukázal. Lebo povedať, že alkohol bol za socializmu drahý ( ak nevychadzame z predpokladu, že všetci pili Courvoasieu), môže napísat iba ten, kto v tomto období nežil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Alkohol bol lacnejší ako dnes": kde ste čítalí že alkohol bol drahý?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujímavé názory

Až sa mi nechce veriť, že takúto diskusiu viedli dvaja " skoro" skúsení mladíci...)))) je Z nich síce cítiť naucenost frazeologie, ale je tu cítiť aj aj ich neskusenost A nezrelost.
Sľubujem, že ak mi čas dovolí,,, určite sa tejto téme budem venovať. Je to vďačná téma. Užívajú ju všetci - ale na hlbokú analýzu, čo vlastne tobia sa akosi nedostáva. Skúsim to teda za vás. Som zvedavý, koľko ľudí sa V tom uvidí...))))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Skrátkanie všetko čo tam je napísané, naozaj odráža skutočnosti... Skrátka - mýlia sa...))))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

citujem

citujem: "Dnes je prakticky nemožné, aby bola nejaká priemerná žena zdržanlivá, pretože je okamžite vyradená z trhu pohlavného výberu. Šance majú len tie atraktívne, ale tie túto šancu zriedkavo využívajú, pretože sú opíjané mémami úspešnosti, a do úspechu patrí mať sex s atraktívnymi mužmi."

tak toto môže napísať len zakomplexovaný panic, ktorý obviňuje baby že dajú každému - len jemu nie. je to veľmi povrchné a trápne zovšeobecňovanie na základe optiky nejakého evidentne frustrovaného jedinca.

nie, ženy nie sú také. pochopiteľne sú aj ženy ktoré si rady "vrznú", žiadna však nerozťahuje nohy z dôvodu "aby nebola vyradená z pohlavného výberu". lebo vzťah nie je len sex - a pokiaľ si máme vyberať ženy len podľa ochoty na povel roztiahnuť nohy, tak to na perspektívny vzťah rozhodne nie je.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ty si co za

prepytujem chudaka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mudrovali mládenci, prečo sa im nedostáva sexu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vidis, tento clanok dokazuje, ze aj muzi by mali byt zdrzanlivi. Najma ked ide o verejne prezentovanie vlastneho panictva a neskusenosti.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME