Piatok, 17. november, 2017 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Veľvyslanci k roku 2017 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vyhnanci ?

Či vyslanci ? Ty o tom niečo vieš.Dňa 9.9.2009,presne v čase 9:9 si uverejnil na smeblogu blog s názvom :
MAFIA NA SLOVENSKU. Dnes píšeš o vyslancoch.Čo nám naznačuješ ? Predĺžené chápadlá medúzy? Ak žiješ v zahraničí,nečudujem sa ti,lebo si to pokašlal.O mafii nevieš nič.Musí prísť na smeblog poetka Ingrid L. Santy,aby očistila v mnohom...Áno,cammoru.Prečo ? Simple point, u know ...Černák bol boss VYKONÁVATEĹOV.Ale mafia má aj iné zložky...Má inkasantov,má organizátorov,má najmä HLAVU.Toho,kto to celé riadi.Preto nemôžeš písať iba o hrubých vrahoch,lebo zodpovednoť nesie HLAVA,nie zamestnanec mafie.Hlava dostane objednávku,spoločenskú,štátnu,súkromnú,zaplatí za daný úkon...Vraždu,ekonomickú ,samovraždu,zmiznutie,či únos.No a mafia to urobí.Odkiaľ to viem ? Mala som tú česť...poznať to vlastnej koži,to je čo ? A bývala som v podnájme,v čase rozvodu...U bývalej milenky albánca Džaniho,ktorý bol v KE zastrelený,tuším.A sledovala všetky kauzy v novinách,takto som sa to naučila.Naspäť k téme,pán Murín.
Veľvyslanci..Rok 1993,to je kauza ukrajinských cigariet,pár ľudí sedelo...V roku 1996 sa spúšťa BMG,do roku 2003.Paradoxne,v tom čase...Prichádza aj kanadský K mart,neskôr.v roku 1996 kupuje obchody TESCO.
Viem to,lebo som tam začala pracovať,teda ako dodávateľ..Bratislavskej firmy ARKA. Najskôr vzniká 5 veľkých department story plus Stará Turá a potom,v roku 2001 prvý hypermarket Tesco v Nitre,druhý v Košiciach.
Tretí v Poprade,ale je to v roku 2002,vtedy sú aj ZOH v Lake,ako jediné mesto v USA s troma slovami,čo naznačuje biznis ortodoxných,však ?Prosím adminov portálu SME,aby to nechali.Števa následne obklopila tá
najtvrdšia mafia,a je to ešte asi tak.Sú tam special forces,don´t worry,Honey.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepíšte, keď ste pod vplyvom

Doobedie a už taký zmontovaný? Pletie piate cez deviate a ešte mi aj tyká. S tým alkoholizmom na Slovensku by sme mali niečo urobiť. Len nie Suchý zákon!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Murín,

nebojte sa o mňa, som v poriadku. Alkohol rada nemám, pracujem z domu, teda ..Píšem z domu. Hľadám si prácu a mám aj vlastný blog na básne.ˇ/ blogpravda /. mám vlastný laptop, zobrali sme si ho s mamkou na splátky. Spokojný ? Číslo mojich gatiek nepotrebujete ? Fajn, odpalte odo mňa,kua ! Okamžite ! Pracujem sólo, v tom je moja sila... A genialita , na mne sa nepriživíte !
Viem, že vám ide o život, tie vaše knihy o mafii nikoho nechránia. Môj výskum rodov áno.
Nechcem s vami komunikovať, neuznávam vás, prepáčte ! Nepoznáte chod mafie, ja áno.
Učili ma originál mafoši. Len vás upozorňujem dali to preveriť anglickej tajnej službe ,má tie najtvrdšie postupy. Niekde sa zdekujte a nedýchajte ! Prečo ? v lapákoch sedia nevinné obete, preto !!!!
Píšem ako Ingrid a som ingrid, nikoho nesuplujem, jasné ! V tom je moja sila a tvrdá 14 ročná práca agenta.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME