Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Boss Piťo prelomil mlčanie. Priznal sa k vražde a chce vypovedať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vždy vidíme iba to,

čo vidieť chceme. Ak si profesionál, Júlia, napíšeš nám nielen jeden pohľad na vec. Kto je to ? Kto je tento človek ? Aké mal detstvo ? Kto ho prvykrát kopol do .iti, prečo si zvolil túto cestu smrti ? Nemôžeš apriori odsúdiť človeka, aj keď zabil. Má právo obhajoby. Ale v niektorých krajinách to slovo nepoznajú. Čo keď všetko,čo si napísala, je polopravda? Prečo mám veriť práve tebe ? Komu bude verejnosť veriť viac....Novinárke alebo vrahovi ? Môže novinár zneužiť svoju rehoľu a prikryť tak jednou priznanou vinou...Viny ostatných ? Vyšších bossov ? Myslím, že si ľahkoverná.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak vies o takychto nejakych veciach

prosim, napis aj ty blog a podel sa s nami o ne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Diskusia stačí,myslím ...

viem o týchto veciach viacej,pretože aj keď som len obyčajná diskutujúca na smeblogu a poetka, som aj tá, ktorá má vlastný svetový výskum rodov podľa iniciál....A tam skúmam všetky rody a spoločenské vrstvy,nezávisle od postavenia,či matérie. Spojila som tú ideu s filozofoiu ZEN,ktorá je o uvedomelej slobode mysle ...A v konečnom dôsledku aj uvedomelého spôsobu života. Slobodného. Okrem toho sa zaujímam o psyché človeka, lebo som zvedavá. No a ? A čo ?
Mala som blog na blogpravda,ale stopli ma. Písala som si iba svoje jednoduché básne a sem tam nejaký ten článok...V našej krajine nie je deklarovaná sloboda prejavu, ústneho či písomného ..
Tak som sa stala ja ako osoba ....DOBROVOĽNE VYSLANKYŇOU SLOBODNÉHO PREJAVU. Slobodní ľudia si život vážia,slobodní ľudia nevraždia ..Vytešujú sa zo svojej vlastnej vnútornej, ale i vonkajšej slobody.
Žiť život v starých stereotypoch predchádzajúcej generácie,je ako chodiť v topánkach svojich rodičov...To radšej budem bosá a mohla som si robiť svoj výskum rodov aj preto,lebo som pohan.
Doslova a do písmena, od slova do slova. Parabla por parabla,word by word,paslóvna,mot á mot,wurt fur wurt, parola per parola ...
Ingrid Herichová Skubanová,Košice
Sloboda je však dvojsečná zbraň,pomáha silným,slabých zmetie nemilosrdne na zem.Nepozná kompromisy. Vyžaduje schopnosť nepoddať sa,vytrvať,nezísť zo svojej cesty a v neposlednom
rade...Milovať ľudí a život. Svojou slobodou ovplyvniť aj iných a realizovať ju iba ako jednotlivec,bez akejkoľvek hlúpej stádovej príslušnosti ku akýmkoľvek skupinám...Bojovať musí každý sám,iba za seba.Nebojom.Altruizmom,pacifizmom,humanizmom,mysticizmom a vizionárstvom.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME