Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Je absurdné, ak kraj predáva škôlku a ľudia nemajú kam dať svoje deti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

čo znamená slúžiť ľuďom?

Kto sú podľa vašej definície ľudia? Developeri nie sú ľudia???

A na záver, 10 rokov slúžim ľuďom, preto budú mať u mňa vždy ľudia prednosť pred developermi.

Aj developeri sú predsa ľudia a zamestnávajú ďalších ľudí. Tieto reči o ľuďoch mi prídu rovnako prázdne a populistické ako Ficove - Chránime Slovensko, ale nevieme furt že pred čím.
Myšlienky o škôlkach sú zaiste pekné, ale mňa strašne rozčuľuje ten marketingový slang o tom, že slúžite ľuďom. Veď aj podnikatelia a politici sú ľudia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Developer

je v dnešnej dobe nadávka, niečo ako k●●●va
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je absurdné ak ste jeden z najväčších absentérov v kraji, sám ste bol za predaj objektu v dezolátnom stave a potom sa idete v rámci kampane ukazovať a propagovať sloganom "10 rokov slúžim ľuďom" p. Kusý!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak tomu nerozumiem. Na jednej strane

tvrdíte, že desať rokov slúžite ľuďom. Nemali by to tvrdiť tí ľudia, ktorým slúžite? Ľudia, ktorým vraj slúžite ale tvrdia opak: https://puk.blog.sme.sk/c/4521...
Zastavme korupciu už založené je. Asi je čas začať s aktivitami zastavme sociopatov v politike
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Boli časy, keď sa v Petržalke narodilo 6300 detí (dnes na celom Slovensku 54 000) a štát mal vtedy eminentný záujem, aby všetky museli do výchovy štátu. Dnes má Petržalka evidovaných 105 tis. obyvateľov
( http://www.bratislava.sk/petrz... ) V skutočnosti je ich asi trochu viac, ale určite hlavne v kategórii dospelých). v roku 2016 bolo zapísaných 97.765 voličov, tí boli určite vo veku nad 18 rokov a ( http://www.bratislavskenoviny....). Rozdiel cca 8000 detí všetkých ročníkov 0-18.
Nech rozmýšľam ako rozmýšľam, nebude tých socialistických kapacít v Petržalke predsa len trochu priveľa?
Nuž v rámci efektivity, prosím úpenlivo, zabojujte za ich zachovanie. Najlepšie vyžente i všetky iné aktivity ako knižnice. stacionáre, zdravotné zariadenia... z nich čo najskôr.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

aha

keď už pán starosta spomína širokého, tak by mohol vysvetliť, prečo mu dovolil zmenou stavby pred dokončením ovládnuť a dostať pod svoju správuj parkovisko pod zimným štadiónom? Alebo to bude pre hotel a priľahlú administratívu na večné časy a prepojené s mestským majetkom. To ten mestský má slúžiť hotelu? A výmysly typu, že mu nepovolil nemajú oporu v zákone lebo starosta nemá právo rozhodovať. Ak stavebník splní podmienky, tak starosta musí podpísať, takže pán starosta, nie všetci sú úplné ovce
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME