Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čierne stavby starostu Kusého (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo to píšete,

pán Kusý, už desať rokov slúži ľuďom, aspoň tak to uvádza na tabuliach po Bratislave. Žeby to nebola pravda? Politik vždy zostane politikom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Málokto dokáže zasviniť mesto

vizuálnym smogom tak ako kandidát Kusý. Dobré sú mu i také poloilegálne reklamné plochy ako typické bratislavské "telefónne búdky" bez telefónov, zato s veľkou reklamnou plochou. Už len pre ten reklamný smog je to pre mňa nedôveryhodný kandidát. Veď to si nedovolí ani Jakubec - a to je už čo povedať!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale no, kaliakra,

nepodceňujte pána Kusého vo veci vizuálneho smogu. On je taký šikuliak, že mi dal vopchať do poštovej schránky veľkú obálku so svojou podobizňou, v ktorej ako budúci župan nasľuboval zásadne také veci, ktoré nedokáže splniť jednoducho zo zákonných dôvodov.

Blázni národ slovenský, možno len bratislavský alebo len novomestský, že župa, ktorá pred rokmi predala pozemok pri Račianskom mýte developerovi, on, budúci spasiteľ župy ako župan, ten pozemok kúpi naspäť, lebo on to dokáže sľúbiť.

Minimálne od novomešťanov žiada, aby ho pre jeho nehynúce zásluhy v prospech Nového Mesta podporili pri vuckárskych voľbách spočívajúce z investovania eurofondov, z komunálneho výpalníctva a z vďačností developerov, ktorí nemuseli hlavne na Račianskej od Račianskeho mýta až po Gaštanový hájik nerobiť žiadnu križovatku, žiadne rozširovanie komunikácie, atď. - títo radšej premaľovali škôlky alebo školy, opravili strechy, len aby nemuseli prácne vylepšovať dopravnú situáciu v meste. Stačí, ak pán Kusý podpíše "správne" územné rozhodnutia, dôsledkom ktorých si špeciálne stavebné úrady, najmä ten dopravný (štátny alebo obecný) môžu trhnúť nohou. Takže pán Kusý už nevie čo so sebou, lebo on už narobil toľkého dobra pre Bratislavu, najmä pre svoju mestskú časť , že by mu bolo ľúto, keby svoj talent nemohol predvádzať aj ako župan.

A teraz som zneistel, čo budem robiť, ktorého kandidáta na funkciu župana budem voliť, až budú vuckárske voľby aktuálne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

...este by tych ludi, ktorym sluzi, mohol vymenovat...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ficin, Rozin

a ostatni ktori zasvinili vinohrady burinou a mali by platit mastne pokuty a tawarisch Kusenko sa neodvazi zasiahnut do tohto bordelu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ZMENY A DOPLNKY ÚZEMNÉHO PLÁNU PODHORSKÝ

pás sú už schválené, birmovanému za pár euríčiek padol do lona stavebný pozemok - pre rodinnú zástavbu. Lokalita 2.10 Koziarka. A ani zeleným enviromenmentalistom nevadí, že tie pozemky sú nad vodným zdrojom, kde by už naozaj žiadna výstavba nemala byť. Hold, ale keď tam má pozemok birmovaný...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kusý-Turanská

Pán kandidát na župana. Najprv by ste si mal spraviť poriadok doma v Novom meste a potom by som sa spájal na Vašom mieste s indivíduami ako je pani Turanská a kandidoval na župana. Určite Vám video ktoré ste si nechal natočiť v Senci ohľadom kruhovej križovatky "pomôže" dostať sa na stoličku župana. Ja si osobne ale myslím že nie, lebo viete pán starosta, lož má krátke nohy. A to čo ste predviedol okolo okružnej križovatky Senci nemalo úroveň. Sám ste nakoniec zistil že ste sa opieral o klamlivé informácie, klamali vo všetkom ale len tak ďalej a nezabudnite potom ak sa stanete tým županom vymenovať pani Turanskú za svoju podpredsedníčku, lebo táto osôbka baží po funkciách. Podľa článku vidím že v Novom meste to fakt pekne funguje, ale bol by som veľmi nerád keby takto fungoval Bratislavský samosprávny kraj. Prajem veľa úspechov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klasika

Páči sa mi tento typ myslenia. Pekne bol napríklad sledovateľný pri diskusii o skorom zatváraní krčiem v Starom meste. Miestni vo veľkom tvrdili, že by ich bolo treba zavrieť čím skôr, turistov vyhnať, lebo vyrevujú po nociach a pod. Oni tam predsa bývajú, ostatní nech sa idú bodnúť.
Podobné je to s výstavbou. Môj dom, alebo byt, má byť ten posledný, ktorý sa v lokalite postaví. Ten je vlastne fajn, ladí s prostredím, má akurátnu výšku, nikoho neobťažuje... Všetky ďalšie sú už neprimeraným zahusťovaním výstavby, sú to vysoké molochy, škodia lokalite.
Podobne aj pán Puk. Tipujem, že žije na Kolibe a rád by bol, aby sa tam už nikto nikdy neprisťahoval. Všetko zdevastované ma zarásť stromami (takto brojil proti stavaniu v areáli bývalých filmových ateliérov). Keď si niekto kúpi dom, nech nebúcha a neopravuje po víkendoch, lebo to pána Puka ruší. Nech si daný človek vezme dovolenku a búcha v pracovné dni, keď je asi pán Puk v lese a brojí proti cyklistom, lebo mu tam rúbu stromy (viď jeho starší blog).
Správny svet je taký, kde na Kolibe zostane iba les a dom (alebo byt) pána Puka. V lese bude iba on a jeho pes (možno pár kamarátov k tomu). A aj to by si pán Puk našiel niečo, na čo by mohol frflať a frflať a frflať. Pretože on iba frfle, frfle a frfle.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je to jeho projekt tak pozor :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ty vidíš frflanie, aj vidím "otváranie očí" a určite nielen ja som mu za to vďačný ... najjednoduchšie je - nerobiť nič a aktivity iných považovať za frflanie, a potom aj SK vyzerá tak, ako vyzerá ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tak ..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Však buď

Ak ti otvorí oči to, že niekto hundre, že sused môže cez víkend robiť na svojom dome, tak sa nedivím, že sa ti podobné príspevky páčia. Mne to oči neotvára, takže mi to príde ako frflanie. Najmä ak autor blogu rieši podobné "problémy" v 70 % svojich blogov. Ale, proti gustu žiaden dišputát.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

určite budem viac fandiť niekomu, kto ne-anonymne pomáha bojovať s nešvárom ako niekomu, kto ho za to kritizuje z pohodlia anonymnej diskusie ;-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dedo Inču čuna,

len si kľudne bafkajte fajku mieru, nech Vám nevadí, že reč je o pánovi Kusom a nie o pánovi Pukovi. A správne, na úbočie Koliby (Karpát) treba narvať a popovoľovať čo najviac bytových budov bez komunikácií - trebárs podľa pána Kusého kašľať na Tupého ulicu, ktorá podľa územného plánu by mala prepojiť Podkolibskú a Sliačsku ulicu. Stačí dať na konci uzučkého Tupého ulice dopravnú značku " slepá ulica" s tým, že za ňou obyvatelia rozostavaných bytoviek - vlastníci osobných áut sa v blízkej budúcnosti zvezú do slepej ulice a budú uháňať 30 km rýchlosťou po Tupého ulici až na Podkolibskú s vytreštenými očami, aby sa nezrazili s protiidúcimi vozidlami.

Do úbočia Karpát je pán Kusý (podľa pána Puka je to šéf stavebného úradu, z ktorého utekajú ľudia) zamilovaný, lebo nad Gaštanovým hájikom v rozpore so stanoviskom magistrátu ako cestným správnym orgánom neumiestnil križovatku (Račianska ulica - Gaštanový hájik) , ale umiestnil tam more bytov (po novom Kiwikko) - veď načože riešiť dopravnú situáciu.

Inči čunov dedo, musí sa uznať, že máte skvelý postreh nabitý objektivitou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

veru tak

a to nie sú len stavby domčekov, NTC postavené v priamom rozpore so stavebným povolením, údajná "rekonštrukcia" zimného štadióna z ktorej dajako vypadli povinné miesta na parkovanie a bez problémov skolaudované, stavba futbalového štadióna ide napriek protestom generálnej prokuratúry,..... ten kusý je veru hviezda a už chce byť aj županom. Boh ochraňuj župu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale no

NTC bolo postavené dávno pred tým než sa stal Kusý starostom. Štadión sa tiež staval skôr. Na Kusom bol heliport a ten nepovolil. Takže trochu rešpektovať fakty by neuškodilo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ÁÁle, Pardubský Lukáš i emilko123,

ktože by povedal, že NTC bolo stavané v rozpore so stavebným povolením, ktože by povedal, že Zimný štadión je novostavba vyžadujúca stovky parkovacích miest, pričom starý Zimný štadión, ktorý má dodnes pôvodné základy a pôvodný nosný systém a nebol rekonštruovaný, ani za tzv. Slovenského štátu nemal vybudované parkovacie miesta.

Ktože by povedal, že na hoteli vtedajší Letecký úrad nemohol skolaudovať žiaden heliport, lebo žiaden heliport povolený nebol - ale nebyť Kusého, tak heliport by tam bol. Na dôvažok len dodávam, že fakty treba najprv poznať a až potom ich možno rešpektovať.

S pozdravom kurátor deda Inču čuna.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hahaha

Vážený pán môj kurátor, ktorého nick má tri príspevky a všetky tri čírou náhodou pod týmto článkom:
V NTC sa už v roku 2005 hralo finále Davisovho pohára, Kusý sa stal starostom v roku 2010. Asi teda vie cestovať v čase, ak mu tu vy a vám podobní obíjajú NTC o hlavu. A celá diskusia tu má podobnú úroveň.
Zjavne už sme v predvolebnej kampani a tak sa nám tu budú rojiť trollovia, ktorí budú tvrdiť, že Kusý po nociach čúra do Kuchajdy, Ftáčnik žerie malé deti, Frešo týra doma malé mačičky... Podľa toho, za koho bude daný trol kopať.
To, že niekto asi cestuje v čase, bude iba čerešnička na torte. Všakže, pán kurátor?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dedo Inču čuna,

pokiaľ viem, Inču čuna je už dlhšiu dobu vo večných lovištiach, jeho dedo ešte dlhšie a tak vo svojej kurátorskej dobromyselnosti by som tomu dedovi prifaril i opatrovníka. Akosi vo svojich troch príspevkoch nenachádzam nič o žraní malých detí, malých mačičkách, ani o manekenpisovi preoblečeného za starostu.

Ja som napísal, že NTC nie je v rozpore so stavebným povolením, ďalej len som napísal, že Zimný štadión nie je novostavba, ale dokončená stavba v prvej polovici minulého storočia, ktorá bola zopár krát pozmenená (napr. pred ME v krasokurčuľovaní 1958) a naposledy zrekonštruovaná pred MS v hokeji pred rokom 2010 (takéto beťárstva obsahuje platný stavebný zákon). Taktiež som napísal že cikajúci maneken-pis podpisuje naverímboha územné rozhodnutia súvisiace so skomplikovaním dopravy (Tupého ulica, Račianska ulica), do ktorého už nemajú možnosť zasahovať špeciálne (dopravné) stavebné úrady, čo má ďalekosiahle následky, lebo to, čo nie úmyselne umiestnené v územnom rozhodnutí, to nemožno neskôr povoliť formou stavebného povolenia.

Nič viac, nič menej. Chápem, že aj vo večných lovištiach chytá senilita všetkých dedov, nie je len Inču čunovho deda, chápem, že vypadávajúce písmenká abecedy mu nedovoľujú prečítať celý obsah trebárs naraz aj troch príspevkov - na to mu chcem dopriať opatrovníka, ktorý s ním bude hovoriť aj o mačičkách, vtáčikoch, malých deťoch alebo trebárs aj o čuraní do jazera.

Možno by mal ten opatrovník dedovi toho udatného indiána vysvetliť, čo je to cestovanie v čase, čo je to troll, atď.

Držím palce, dedo!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

blog mi príde nekompletný, bolo by fajn ho aj trocha rozvinúť a konkrétnejšie poukázať o problémoch na Kolibe, takto mi to príde ako trocha obsiahlejší začiatok a potom seknutie, koniec. Človek sa viac nedozvie, len to, že niekde niekto stavia načierno. Oceňujem, je to dobre mienené, len to chce viac času na písanie ...
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME