Streda, 18. október, 2017 | Meniny má Lukáš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bojí sa vláda občianskych protestov? Prirodzene. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vyvrhelovia zo SMERu sa dali počuť, že decká by nemali robiť politiku, nuž zaujímavý názor od SMERackych smrtihlavov - Ficove nanútené "prednášky " na stredných a vysokých školách nie je podla smrtihlavov politika a šírenie propagandy. Mladí ludia sa vyjadrili ku konkretnym svinským zločineckým ututlávaným zločinom SMERakov a to nie je politika , to je občianska nespokojnosť, ktorá denne narastá
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

S väčšinou súhlasím,

ale autorské právo na myšlienku, že decká by nemali robiť politiku, má v tomto prípade Anton Hrnko (SNS), tak ho prosím neoberajme o túto "poctu". Ak ho mám citovať presne, tak: "Deti by nikto nemal zaťahovať do veľkej politiky, pretože vždy na to len doplatili." Ja v tomto jeho výroku cítim dokonca skrytú vyhrážku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dovolim si opravit ta

V prispevku si napisal : Občianska nespokojnosť prevyšuje politický boj a vyzýva na vyšetrenie korupčných káuz, či odvolanie vládnych a inštitucionálnych predstaviteľov, ktorí s veľkou pravdepodobnosťou, pri veciach verejných, pochybili.
Ja ta opravim - tito predstavitelia , či už su to policia , prokuratura , sudy pri riešeni kauz politikov a politickych nominantov pri rozkradani štatneho majetku nepochybili - až taki odborni tupci byt nemožu / aby krajska prokuratura považovala predaj štatneho majetku za zlomok trhovej ceny za charitu , zastavovanie kradeži vykonanych v priamom prenose s vyrokom - skutok sa nestal... / tito predstavitelia to robia s plnym vedomim , že takto kryju - alebo na prikaz zhora - musia kryt pachatelov .
Čiže spominane osoby - policajti , prokuratori , sudcovia , ktori napriek tomu , že vačšinu pripadov by v pohode vyriešil žiak zakladnej školy tieto rozkradačky uzavru s tvrdenim - skutok sa nestal - su spolupachatelia , su priamo zodpovedni za škody vznikajuce na štatnom majetku a mali by niest plnu pravnu a hmotnu zodpovednost.
Už len vymysliet , ako by sa na tvorbe zakonov mohli podielat občania , ktorych cielom je ochranit štatny majetok a nielen štandartni politici , ktorych cielom je naopak rozkradnuť čo najviac .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prečo vedomý trestný čin nazývate eufemisticky "pochybenie"???
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

z obavy

Pretože stále žijeme v postkomunistickej dobe, a pretože netreba všetko generalizovať a nazývať. Trestnym činom. To co sa pozaduje je pravne a spravodlivé presetrenie prevalenych kauz co skutkov....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a zasa hovniváli

Nielenže žijeme v postkomunistickej dobe v ktorej by sa malo očakávať prirodzené utlmovanie boľševických spôsobov ale navyše príslušníci a držitelia takýchto manierov neboli po prevrate a dodnes nie sú civilizovaným spôsobom "pripúčaní" čo oni berú ako našu slabosť a neustále si dovoľujú udržiavať tie ich chrapúnske ťahy až priam do dnešných dní. Zlé na tom je aj to, že mast-rbanti takýchto nekrofílií netrtošia iba v politických zoskupeniach (dobre cielenym prístupm v čase volieb by sa dali dobre eliminovať) ale majú silné pozície aj v tzv hovniválskych zamotkoch (polícia, prokuratúra, súdy + prakticky všetky možné právnicke konfesie) na ktoré pri súčasných pravidlách občan vôbec nemá dosah. oni to plne využívajú a bohorovne sa nám občanom vysmievajú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj ja si myslím, že silné témy ako korupcia vie dokonalým štýlom bagatelizovať len Smer.... prípadne táraj SNS Hrnko!!!
A dnešné reakcie Fica, Maďariča... na protesty sú toho dôkazom...
Zaujíma ma, či im to opäť prejde!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Boľševici nie sú vždy iba bývalí komunisti, sú aj medzi členmi Smeru - SD, SNS a Mostu - Híd. Čiže, za všetkým čo predstavuje na Slovensku ZLO treba vidieť boľševikov.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho