Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Raši a Jariabek idú po Kaliňákovej hlave (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Obrátené garde ...

A čo keď sa raz obeť zmení na sudcu ?!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jozef, nezmení lebo tie

...skorumpované elity to nedovolia!!! Majú moc!!!

Totiž, nie MOC korumpuje, ale strach. Strach zo straty moci korumpuje mocných , a strach z trestu korumpuje ich podriadených. A tá priepasť medzi tzv. elitami a davom sa stále viac prehlbuje, a aby dav nepovstal proti ním, nereptal, tak politické elity prijmu zákon boja proti extremizmu! Extremizmus v spoločnosti jestvuje preto lebo sa neriešia vážne spoločenské, ekonomické, sociálne problémy ako sú korupcia, podvody, rozkradanie, vraždy, sociálna nespravodlivosť v spoločnosti... skorumpovaná je polícia, prokuratúra, sudníctvo, .... skorumpované sú média, ktoré neinformujú o stave spoločnosti, ale vytvárajú realitu takú akú dostanú príkazom aby vytvárali od vlastníkov médii!

Nie je pravda, že absolútna moc absolútne korumpuje. Absolútna moc len obnažuje mravnosť toho politika, a nemôže ho zachraniť ani birmovka, ale len výchova v detstve v rodine, ktorá je ponímaná dynamicky ako základná bunka spoločnosti!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

V tomto prehnitom štáte ma už nič nemôže prekvapiť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Smiešne vystúpenie

oboch ficiotov. Ten, čo čítal z novín a tvrdil, že číta pravdu, zabudol, že tie isté noviny už čo-to popísali o jeho spolupajtášoch. Čo už napísali o Kaliňákovi, o Ficovi. o Glváčovi, o Bugárovi, o Dankovi, o Gajdošovi, sakra veď nemám toľko času, aby som vypísala všetky mená, a tak musí stači spoločné pomenovanie, o ficiotoch a vy v Smere ste zrazu tvrdili, že noviny klamú, a čuduj sa svete, zrazu píšu pravdu. Nie ste náhodou tak trocha strelení? Jariabek ani spievať nevieš, ani politiku, len robíš poskoka, nebolo by ti lepšie na chate? Raši to už je iný kaliber, ten sa vie obracať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

televíziu JOJ už skutočne môžu vypnúť

Vystúpenie týchto dvoch pánov s chrbtovou kosťou v správnom postavení bola lepšia zábava a nebola ani prerušovaná reklamou. A tento výkvet nám má byť vzorom... Fakt neviem pochopiť, či sú ešte schopní svoje vlastné slová vnímať a či veria tým bludom, ktorými nás kŕmia. Len aby neboli prekvapení, že vlastne Matovičovi nahrávajú, lebo podľa rôznych diskusií zisťujem, že sa mienka v jeho prípade obracia k lepšiemu - má síce neštandartné spôsoby, ale bojuje aj za nás, keď poukazuje na zlodejiny ficovcov
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME