Piatok, 19. január, 2018 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Le Penová má našliapnuté na víťazstvo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pani Pani

to ste asi jediná okrem prívržencov Le Penovej čo si to myslia.
Inak zvolenie Le Penovej by bolo pre Slovensko ekonomickou katastrofou.
Stále sa tú straší moslimami a islamom a pritom si sami rozbíjame to čo chcú rozbiť práve tí teroristi.

Na Blízkom východe umiera oveľa oveľa viac ľudí na základe teroristických útokoch, ale tam ako čítam to nikoho netrápi však je to len moslimská háveď nech sa kynožia však? Ale ak sa niečo stane v EÚ tak zrazu sa bojíme ako keby sa to stalo u suseda.

Jediným východiskom je aby EÚ bolo jednotná a silná a nie aby sa občania v krajinách od seba oddelili a nebodaj sa postavili proti sebe a dokonca aj v krajine navzájom.

A to sa práve takýmto radikálom ktorí to využívajú iba ak sa dostať k moci stáva. Lebo oni riešenie nemajú.
Le Penovej, zatvorme hranice, dám prácu, vybudujem ekonomiku je diletantské a priamo si odporujúce.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Asi tak. Odpovedať na radikalizmus iným radikalizmom, je odpoveď nesprávna. Niektorým zvonka o to ide, rozoštvať Európu, niekomu by to iste vyhovovalo, ale nemá to prečo vyhovovať nám a iným národom Európy. Manipulujú s nami kvôli vlastným záujmom a uvidíme, či úspešne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Viac byrokracie, viac superštátu, viac noriem a nariadení, väčší vplyv silových zložiek a tajných služieb, viac komisií a úradov, viac moci pre nikým nevolených, viac centralizácie, viac dohľadu, nekompetentnosti, hlúposti, arogancie a monopolu moci...

Menej práv a občianskych slobôd, menej autonómie, menej príležitostí pre drobných a stredných podnikateľov, menej regionálnej diverzity, menej demokracie, rozbitie pojmov národ, rodina, kultúra, tradície, zdravý rozum...

Toto je vaša "jednotná a silná EÚ". Dúfam, že k tejto TOTALITE nikdy nepríde.

Ku sociálnej a ekonomickej katastrofe na Západe ÉU už dôjde tak či onak. Vzhľadom ku jasnému príkladu slepej uličky volajúcej sa multikulturalizmus budeme po "násilnom prijatí kvót" jasní adepti na Darwinovu cenu.

A len tak mimochodom - k situácii na Blízkom východe a v Afrike EÚ z prospechárskych dôvodov výdatne (politicky i vojensky) deštrukčne prispela.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vážená súdružka politologička, vo Vašej "analýze" chýba zásadný detail. Čo ponúka Le Penová ľuďom? Čo ponúka Macron? Prečo preferujete Le Penovú?
________________________________________
Nepriniesli ste nič nové. Toto je Vaša silná stránka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:)

lepen ziskala v situacii, ked jej v podstate vsetko hra do karat - imigracna kriza, frustracia a radikalizacia casti volicov, bianco sek od putina etc - len o ~5% viac, ako bolo maximum volebneho zisku jej pana otca.

tak neviem, ci sa da toto nazvat nejakym nasliapnutim ku vitazstvu, ale mozme sa tak tvarit ;)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ponekud ...

... k obsahu clanku zavadejici nadpis.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to kec.

Tož tak!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

našliapnuté k víťazstvu ...

Pani ppolitologička, aby sme vám ( naschvál malé v) mohli veriť, vsaďte takých 30 000 € na víťazstvo tejto populistky. Veď vy viete ako to dopadne. Ináč sú to len prázdne kecy, aké máte spolu so všetkými vašimi kolegami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Slovenské "vysoké školy"

vyprodukujú ročne asi 300 "politológov". Aj táto nešťastná osoba je žiarivým príkladom idiotizmu pavedy s názvom politológia :-D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autorka článku, to, čo napíšem je

konštatovanie a nie pokus o urážanie. Ak ste vy politologička, tak ja som astronaut, ktorá sa prechádzal po povrchu Marsu. Váš aktuálny článok je mix odpísaného (odpozeraného) z iného zdroja (zdrojov) a ostatné je kaviarensko - krčmová konverzácia (čo sa úrovne týka). Podľa mňa ste sa hlavne chceli odprezentovať a je Vám úplne jedno, akým obsahom. Len opakujem, že "iba niečo" konštatujem.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME