Nedeľa, 24. september, 2017 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Liptovskomikulášske akcie Z (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Podľa mňa

drísty predsedu Pada. Všetko, čo robia iní je zle, zlé. Čo robil, konal, činil, robí, koná, činí a bude robiť,konať a činiť predseda Pado je dobre a dobré.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

dedičstvo - takto uniká podstata veci

Úprimný záujem riešiť bolesti sociálneho správania sa ľudí je naozaj ľahko identifikovateľný. Formálne aktivity organizované pre údaj v excelovskej tabuľke a fotku v radničnom spravodaji sú explicitné. Kto chce zapaľovať musí sám horieť, kto chce ísť príkladom musí tak aj konať. Stačili aj fotky, kto sa pohybuje v meste a jeho prírode všetky tieto veci vidí a ovláda.
Žijeme síce v štáte, kde sú neskryto pošliapavané ľudské práva dokonca aj v parlamente, ale právo vyjadriť názor zatiaľ zostalo. Nezostáva nič iné, len tento fakt rešpektovať. Ktokoľvek sa môže ocitnúť v situácii, že jeho posolstvo bude niekto iný potierať. Avšak platí zásada - poskytovať protiargument, predkladať návrh, zverejniť iniciatívu. Neviesť prázdne reči, zbytočne nekontaminovať verejné prostredie duševnými exkrementami! Toho sme si od 1949 užili skutočne požehnane a dnes to len ľudovo-demokraticky a dočasne trpíme, veď to poznáte, ako priateľstvo so Sovietskym zväzom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prepáčte, ale

vôbec vášmu príspevku nerozumiem. Mám také IQ, veď viete. Skúste - ak máte čas- to isté napísať lopatisticky. Ak čas nemáte,alebo je to napísané pre iných zrozumiteľne, tak potom vás zdravím : Zelená je tráva, futbal to je hra. Alebo : Koza v repe zadkom trepe.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ano pan Dado, vecny to ukxhadzac o komunalnu vyzerku:

2002- zvolený za poslanca MZ za obvod Staré mesto /za stranu ANO/

2006 - neúspešný, nezvolený za poslanca

2010- neúspešný, nezvolený za primátora- 604 hlasov, 12,3 %

2014- neúspešný, nezvolený za primátora- 369 hlasov, 6,4 %

2018- ?

Samozrejme, ze su Vam taketo formalme akcie blizke, o tom je predss komunalna politika, vsak? V SR sa robia stovky akcii ku ktorym nie je potrebny pokyn zhora a predsravte si, ze tie mi nevadia. Vadi mi len komunakna saskaren, ktora sa tvari na zaujem o ZP. Treba si precitat volebny program p. Blchaca, co slubil a co realizoval ...

Najkrajsia je ta pasaz o nadviazani a rozsireni spoluprace s OZ venujucimi sa zivotnemu prostrediu. S kym nadsviatal spolupracu? OZ Za zdravsi Liptov, OZ TATRY, iciativa protri mostu na Berlopotockeho ul. ... ???? So vsetkymi bojuje, lebo predstava sôiuprava je asi taka: budete drzat usta a kroka zobrat mi z ruky. Spolupraca vsak musi byt zalozena na dovere a win-win pristupe.

do komunalnych volieb ostava 18 mesiacov a do kampane tak rok, to ofdstojim aj na jednej nohe. A potom zacneme hrat obciansku hru voci kandidatom s pracovnym nazvom "slubili sme / urobili sme" ...

Pozdravujem Vas Vy virtualny hrdina.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tiež vám

držím palce a dúfam, že sa dožijem roku 2018, pravdaže zdravý a silný. Ten rok 1998 necháte tak?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME