Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vieme o čo ide umŕtvením ÚPN? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Vieme o čo ide, alebo aspoň tušíme.

Bývalým komunistickým a neustále sa prebúdzajúcim temným prúdom v živote a histórii Slovenska by náramne vyhovovala možnosť opäť tvoriť alternatívnu históriu pre svoje mocenské túžby. Tak, ako to bolo koncom tridsiatych a neskôr od štyridsiatych až do konca rokov osemdesiatych XX. storočia. Keďže sa takýchto snáh Slovensko nezbavilo ani po 89-tom, ostáva pre svet, ktorému závidíme jeho blahobyt, stále iba rozmaznaným malým dieťaťom, s ktorým sa rodinné veci riešiť nemusia. ÚPN je jedným zo základných znakov, že na svoju minulosť, i tú, ktorú by sme radšej utajili či vymazali z vedomia národa, nezabúdame a chceme sa z nej poučiť. Najmä pre naše deti, vnukov a ich bezpečnejšiu budúcnosť. Národnú hrdosť treba budovať len pravdou. Tak, aby históriu nebolo treba upravovať pre slávu momentálnych konjunkturalistov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Iba prefackať už nestačí

S darebákmi nebolo po 89 vybehnuté tak, ako by si zaslúžili - tj. mali byť úplne odstavení z verejného života. Aj súčasná snaha o zmenu pravidiel pre fungovanie UPN je vlastne iba naštartovanie boľševického spôsobu ako za nejaký čas spochybniť jeho existenciu a teda ho následne aj zrušiť. Červená mafia nepotrebuje, aby niekto v budúcnosti proti nej vyťahoval rôzne kauzy. chce naďalej dúfať na krátku pamäť svojích obetí. Najradšej by bola, keby rôzne obete či priami svedkovia nejakým spôsobom poumierali. A mohlo by sa bez zádrheľov diktatorovať ďalej. A to je ďalší dôkaz, že podobrotky sa s nimi nedá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súmrak bohov ...

Už cítia v svojich boľševických kostiach, že im prihára. Hovorí sa, že topiaci sa aj slamky chytá. To je aj dôvod, prečo vládny ZLEPENEC tak dychtivo siaha po likvidácii všetkého, čo i len zdiaľky pripomína slobodu a demokraciu. Nielen kauza okolo ÚPN je toho dôkazom. ÚPN je ich nečisté svedomie, boja sa PRAVDY ako čert kríža. Keď sme sa hneď po novembri 1989 a ani dodnes nevysporiadali s temným obdobím vlády boľševikov, prechádzajú do útoku. Ich útok však pripomína iba chabú snahu o zvrátenie verejnej mienky, ktorá je už presýtená platonickým bojom vládneho ZLEPENCA proti korupcii a prísľubami lepších zajtrajškov. Kráľ je nahý, všetci to vedia, len boľševici si stále myslia, že ich VERNÍ ich budú stále držať nad vodou. SNS aj Most - Híd by sa mali konečne zobudiť a prestať asistovať spiatočníckym silám. Je tiež na počudovanie, že EÚ chce trestať tri krajiny V 4 za neprijímanie migrantov, ale Slovensko z toho vynecháva, prečo asi ?! Neexistuje nejaká tajná dohoda medzi EÚ a Slovenskom o prijímaní migrantov v rámci kvót ?! Neustále akcentovanie priemera Fica o tom, že musíme byť členmi JADRA si možno už vyžiadala v tejto podobe svoju daň ?! Je toto jedna z podmienok prijatia do JADRA okrem zvyšovania platov ?! Vodu káže a vodu pije. Doma je Fico tvrdý zástanca neprijímania migrantov a v EÚ je za ich prijímanie ?! Aj včera, počas prejavu pána prezidenta, k službe pre občanov ku ktorému mám inak dosť výhrad sa priemer Fico neskrývane nudil hlavne pri pasáži o nutnosti odchodu Kaliňáka z postu ministra vnútra, čím dal Fico verejnosti najavo svoju aroganciu, nevôľu odvolať " neodvolateľného ", ale aj neschopnosť riadiť svojich ministrov a náš štát. Rôzne hara - kiry, ktoré super úspešne aplikuje vládny ZLEPENEC svojimi super nedemokratickými praktikami pri správe vecí verejných im v krátkej dobe privodí politický koniec. Je to súmrak nedotknuteľných, súmrak bohov opitých mocou. Nikomu nerastú stromy do neba a raz sa krčah trpezlivosti rozbije, keď nie skôr, tak určite pri budúcich parlamentných voľbách. Neustále klesajúce preferencie vládnych strán z dôvodu ich politických lapsusov pri riadení vecí verejných to dosvedčuje. Bude to aj definitívny koniec nadvlády boľševizmu v našej krajine. Vláda vecí verejných sa potom konečne k ľuďom prinavráti. Prácu, pravdu, právo, poriadok a prosperitu, nič iné a nič viac ľud od politikov nežiada.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Taká je žiaľbohu pravda. Keď sa pozerám dokola, zloženie parlamentu, úradov a inštitúcií i všetkého okolo nás, tak musím konštatovať, že najviac zo všetkých vyťažili ONI. A keď vyťažili, prečo by sa vzdávali možnosti zamlčať svoju minulosť..!
Kolega vydal knihu o prenasledovanom kňazovi, ktorý si odtrpel jedenásť rokov v žalároch bez akejkoľvek viny. Stretol ho ONEN a priamo pred kostolom mu vynadal do satanistov. Teda "hrubá čiara" a kto za ňu nazrie, tak je satanista, lebo nezabúda čo vykonali...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj trnavsky arcibiskup sa pred casom ozval, ze preco niektori robia rozdiely - aj Sokol aj Srholec boli v STB zvazkoch, ze preco vacsina ludi berie Sokola za zleho a Srholca za dobreho.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME