Pondelok, 21. august, 2017 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Neuveriteľné pohŕdanie bežným občanom a arogancia moci v priamom prenose… (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

velmi dobry článok,

kto sa chce presvedčiť o arogancii jednej pracovníčky na odbore výstravby v Žiline, nech o niečo požiada a tu zistí, že bez nej sa tam ani listok nepohne ,aj keď je to radová úradníčka. Táto pani ochotne klame primátora a svojích nadriadených o jednotlivých žiadostiach a vždy je podľa nej. Pravdivé argumenty k žiadosti sú pre ňu len vzduch, a keď sa rozhodne vám brániť vo využívaní pozemku tak beda, to radšej žiadny pozemok nemajte. Výsledok - dlhoročné dokazovanie podložené dokumentáciou sú vám v tomto prípoade len na okrasu. Veru tak, táto úradníčka je pani úradníčka a celý mestský úrad a hlavne občania jej musia zobať z ruky,lebo keď sa ona rozhohodne , že nepovolí tak nepovolí. Kontróla jej úradovania nie je žiadna, a tak občan trp, keď o niečo na tomto odbore žiadaš.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A čo si urobil pre to, aby táto súdružka, členka tímu "našich ľudí", bola zo svojej úradníckej stoličky vykopnutá?
Tento tvoj príspevok je všetko? No to sa potom nedivme, že takéto súdružky riadia chod vecí na úradoch!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

važený pane,

už viac rokov dokazujem svoju pravdu,ale asi nevieš ako to na takýchto úradoch chodí. Nikto o občana a jeho žiadosti nemá záujem, Sťažoval som sa,ona napísala odpoveď, že sťažnosť je neopodstatnená, písal som primátorovi harmanovi, chomovi - osobne som sa sa s nimi stretol a taktiež oni verklikujú len to, čo im ona nabulikovala a pravda ta nikoho nezaujma, bol som viackrát na komisii poslancov a videl som nezáujem a cítil som, že ich otravujem. Mám ale stále silu bojovať a verím, že pravda a hlavne mojej žiadosti bude vyhovené.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No veď som sa len pýtala, čo si urobil pre to, aby táto súdružka, členka tímu "našich ľudí", bola zo svojej úradníckej stoličky vykopnutá. Vidím, že si urobil toho dosť. Nie vždy, alebo väčšinou, sa veci nezmenia. Taká je realita v tomto našom skorumpovanom štáte.

"Mám ale stále silu bojovať a verím, že pravda a hlavne mojej žiadosti bude vyhovené."
Potom sme na rovnakej frekvencii - ja robím to isté.
Držím ti palce. A daj vedieť, ako si dopadol - alebo ako dopadli "oni".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je tak hlúpi a naivný článok,

až to bolí.
Voľby - "demokracie" sú založené na nadvláde väčšiny a teda vždy vládnu boľševici a menševici trpia. Najhoršie je, a to je aj prípad Slovenska, ked v krajine prevládajú idioti, grázli, mafiáni, zlodeji, korupčníci, eštebáci, bývalí kariérni komunisti, a slušných, čestných, spravodlivých, múdrych je pomenej. Pri takýchto pomeroch zberba typu Smer vyhráva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor článku, ten "bežný občan"

sa vo voľbách takmer pravidelne rozhoduje v propsech tzv. politikov, ktorí získavajú preferencie (a teda následne aj peniaze) na rečiach o chudobe, sociálnej rovnosti, vlastenectve a potrebe potláčania korupcie.

Problémom je práve ten "bežný občan".

Slovené spojenie bežný občan mi značne lezie na nervovú sústavu. Preto sa pýtan: kto je nebežný občan? Sú snáď ľudia bežné pracie prášky (ako v reklame) pričom niektoré pracie prášky sú nebežné?

Autro článku, v texte na blogu máte až priveľa mechanicky používaných slovných spojení a viet. Tie sú imitáciou už dávno napísaného, povedaného.

Skúste niečo nebežné, niečo vzrušujúce, čo bude originálom.

S pozdravom nebežný človek, jedinečný originál, taký jedinečný ako Vy.

To myslím úprimne.

Predstieranie skromnosti prenechajme bolševikom a pseudovlastencom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Pasívni a naivní, to je náš problém.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Neprišlo Vám na um, že by tá arogantná úradníčka dostala inštrukcie, ako sa má správať k občanom, od Harmana a Chomu? A preto ste ani u nich nepochodili?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME