Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čo všetko dokáže predseda vlády? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

.týždeň / Korda

Som naozaj zvedavý, čo mu z tej uefáckej centrály odpíšu a či to aj zverejní. S chuťou si to prečítam. Len by som sa ho rád zároveň opýtal, prečo sa s takou istou vehemenciou nedokáže zastať detí, ktoré týrali v Čistom dni, ľudí, ktorí prišli o zamestnanie len preto, že poukázali na rozkrádanie organizované jeho ľuďmi. Naozaj by ma zaujímalo, či sa nechystá napísať svojmu kamošovi na Ministerstvo vnútra a odkázať mu, že dosť bolo srandy a je najvyšší čas odísť. Lenže toho sa asi nedočkám. Tak "terminátorsky" napínať svaly pred neškodnými funkcionármi UEFA je zjavne oveľa jednoduchšie. Nič ho to, okrem známky do zahraničia, nestojí a sklamaným fanúšikom sa jeho odvaha nastaviť hruď za našich futbalistov bude celkom určite páčiť. Som rád, že ho máme!

(Nedal som link, lebo nie každý si týždeň platí)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tento náš hranatý boľševik má riadne široký záber aktivít . Najprv rozdáva cudzie peniaze VW a pritom celý svoj biedny život tomuto štátu nepriniesol na daniach ani cent. Len či v UEFA budú vedieť kto je to nejaký Fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čo sa čudujete

boľševik je presvedčený, že by aj větru, dešti poručil, keby chcel. takže poručí aj svetovému futbalu. a ten ho poslúchne ako jeho slovenské ovce, ktoré sa ani blačať neopovážia, aby sa boľševik z bonaparte nenaštval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor článku, prečo ste cítili potrebu

textovo zviditeľňovať premiéra SR? Máte dojem, že sa o ňom píše a hovorí málo?

Ale predsa len k téme: premiér sa stretol so svojou straníckou "reklamnou agentúrou" a tá mu poradila nech medializuje napísanie rozhorčeného listu. Ide predsa o najpopulárnejší šport a meno premiéra tak bude opäť zviditeľnené. Aj podľa Vašej aktuálnej blogreakcie rozhodnutie "agentúry" padlo na úrodnú pôdu.

Nabaľovanie reakcii na reakcie, tony textov o premiérovi a k tomu dookola opakované módne slovné spojenie "skutok sa nestal".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo priemerovi nedopriať pocit,

že už okrem všetkého riadi aj UEFA? Na Súmračnej istotne presne vyhodnotia, či bolo viac tých, ktorých nasrdil, alebo tých, ktorí mu zatlieskali, no každopádne tentoraz dal o sebe vedieť aspoň v odbore, v ktorom (na rozdiel od všetkých ostatných) má aspoň približný prehľad. Mne je ľúto iba trénera Hapala, ktorý si určite nezslúžil, aby sa na jeho dobrú robotu na záver vyšpinil taký Truhlík...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nieco originalnePrihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME