Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo by mal byť každý pedagóg 28. júna pred Úradom vlády (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neviem, ako mám napísať

svoj názor na učiteľky . Napíšem aká je skutočnosť, kvôli výstižnosti musím napísať aj trocha invektívnejšie, ved aj na politikov (nechcem menovať) nenapíšeme len tak, že nie je dobrý , nekoná v zmysle etiky a morálky, ale rovno napíšeme že je chrapúň, gauner, zlodej, idiot a nemažete to.
Tak podobne ako mám napísať o učiteľkách?

Ale vporiadku, skusim napísať fakty. Učiteľky sú ženy a ženy ozaj v reálnom (nie školskom) živote nevedia a nerobia nič. Všetko kam sa navôkol obzriete a čo chytíte do ruky vymýšľajú a vyrábajú iba muži.

No potom ako môžu chlapcov niečo poriadneho naučiť učiteľky-ženy, ked to sami nevedia?

No a potom je výsledok vzdelávania aký je - už ani chlapci , muži nič nevedia, všetok sofistikovaný tovar dovážame. A ak tú pridu zahraničné firmy so sofistikovanou výrobou, majú problém najsť pracovníkov, lebo nikto nič nevie.

O čom je takéto zastaralé školstvo s úrovňou 19.storočia? Ženy môžu učiť nanajvýš na ZŠ, kde rozumová úroveň chlapcov je ešte nižšia, no na stredných školách a VŠ, tam pre nich nevidím miesto. To mám na mysli normálne SŠ a VŠ, kde ide o reálne potrebné vedomosti do 21. storočia - elektrotechnika, programovanie, strojníctvo, mechatronika, robotika, genetika, medecína a pod. Ostatné školy so zameraním sociálna práca, enviro, čašník, zdravotná to nepovažujem za školy, na také "vedomosti" stačia 3-mesačné kurzy a teda je zbytočné vyhadzovať na takéto "školy" peniaze daňových poplatníkov.

A vy pán Crmoman, vy čo takého múdreho vyučujete?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ešte doplním

Ak ale školstvo máme chápať len ako úschovňu mládeže, aby sa len tak nepoflakovala a naplniť je "vyučovací" čas hlúposťami, bodaj by bolo, tak potom naše školstvo je super.
No potom nesmieme lamentovať, že nič poriadneho nevieme, nesmieme sa sťažovať, že sme dobrí akurát tak za výrobný pás, či ako protekčný nímand v štátnej správe. Na takéto fleky nám úroveň našeho školstva plne vyhovuje.

P.S. ak toto vymažete za porušenie kodexu, tak už to vzdávam, nemá to cenu vypisovať pravdu do očí.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME