Pondelok, 21. august, 2017 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Elitní policajti ukázali, ako sa hrabú v bielizníku Doktora. Prečo je obvinený, nepovedali (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi dobrý postreh !

Myslím,si,že polícia si zverejnením tohoto videa pekne zavarila ! Hlavne ak sa nič nedokáže.Potom to bude o obmedzovaní osobnej slobody,zneužití právomocí verejného činiteľa a porušenie práva na súkromie. A nemyslím,že to tento krát dokáže Kaliňák vyriešiť zopár tisíckami "z vlastného"!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážená paní Herichová

O čo ide autorke blogu je úplne jasné z jeho obsahu .Ja som to pochopil tak ,že pani autorka upozorňuje na zrejmé porušovanie práv občana políciou .Občan je síce podozrivý ,že sa dopustil závažných porušení zákona,ale to políciu neoprávňuje k zverejňovaniu fotografii z domovej prehliadky v tejto fáze vyšetrovania.Aj keď nikto nebol menovaný ,bol zverejnený pohľad na dom z ktorého nemalá časť verejnosti pozná identitu majiteľa .A dozvedelo sa ju už celé Slovensko.Polícia je v každej fáze vyšetrovania oprávnená obmedzovať práva občana len v rozsahu ,ktorý je nevyhnutný pre vyšetrovanie .Autorka blogu chce povedať ,že zverejnením fotodokumentácie z domovej prehliadky poškodila právo občana bez toho ,aby to bolo nevyhnutné pre vyšetrovanie .Takýto postup si vysvetľujem ako naivnú snahu presvedčiť verejnosť,že polícia to v boji s korupciou a rozkrádaním myslí vážne .A odpútať pozornosť od iných vecí ,kde konať nemôže a nesmie .Takže ide o politiku ,pani Herichová .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďakujem za

slušné vysvetlenie celej vzniknutej situácie z rôznych uhlov pohľadu a veľmi slušnú voľbu slov a výrazových prostriedkov slovenského jazyka.Nie som pani Herichová,som pani Herichová Skubanvá. / Herichová ,to je moje dievčenské meno,ale používam ho,lebo sa mi páči /.
Je to veľmi zložitý proces,každá záujmová skupina má svoju psychológiu presadzovania svojich výlučných záujmov,trenčan ...Nikto sa s nikým nebaví v rukavičkách,je mi jasné,že politika, to je najtvrdší biznis.
Ale nesmieme v nej...Strácať sami seba tým,že poprieme v sebe základnú slušnosť a ľudskoť,čím sa líšime od ríše zvierat,je tak ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak tomuto

som už ale nerozumel ani za máčny máčik.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A ty si brigadnik zo Sumracnej

Pouzitie nasilia aj voci majetku musi byt primerane. Na videu nikde nevidim, zeby sa "obvineny" branil prehliadke, napriklad zeby neotvaral dvere na vyzvu policie. Zda sa mi, ze si to policia uziva, taketo rambovske prehliadky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hm

moze byt rad, ze ho nezastrelili...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Skutočne veľmi dobrý

článok. V čase, keď je predpoklad, že finančná správa a orgány činné v trestnom koní môžu byť nástrojom v konkurenčnom boji, je potrebné sa spôsobu výkonu tzv. domovej prehliadky venovať. Môže sa to stať každému z nás. Stačí, ak sa Vám darí v podnikaní.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME