Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Akú daň nám ešte vymyslia dokonalí, charakterní a slušní? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Pár myšlienok k téme

• prirodzeným nedostatkom(?) kapitalizmu je, že umožňuje nerovnomerné rozdelenie bohatstva. Ale nevyhnutnou vlastnosťou socializmu je, že vytvára rovnakú biedu pre všetkých!
• Socializmus je filozofia neúspechu, krédo nevedomosti a evanjeliom závisti, ktorého najvlastnejším dôsledkom je nové zdieľanie biedy
• Problém so socializmom je ten, že sa vám môžu minúť peniaze iných ľudí
• Socializmus bude všetko robiť pre to, aby sociálne slabých bolo čo najviac...

• majitelia štátu môžu kradnúť donekonečna. Ak už rozkradli naše peniaze, kradnú peniaze našich detí. Ak rozkradnú aj tie, siahnu na peniaze našich vnukov a pravnukov. Odborne tomu hovorí, že emitujú štáte dlhopisy.

Slovensko vaše, otčina vaša ... hlúúúpa si (sorry pre tých cca 20 perc. normálnych).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autor článku, Vaše textové vaty

plné kritiky voči slobodne zvolenému parlamentu a následne zostavenej vláde sa mi čítajú len ťažko, ale stále skúšam, či "sa" niečo vo Vašej textovej súprave nezmenilo. Ono je samozrejme čo kritizovať. Vy nám však neustále (ne)priamo podsúvate, že NR SR a vláda prišli z inej dimenzie. Akoby nešlo o vôlu voličov uplatnenú cez voľby. A keď aj pripustíte, že ide o vôlu voličov, začnete urážať abstraktný dav.

Ešte k nicku korund: tzv. majitelia štátu existujú v diktatúre, ktorou bol aj tzv. socializmus. V systéme parlamentnej demokracie majitelia štátu neexistujú. Neviem o tom, že by mal napríklad Robert Fico papier vlastníctva na územie SR a "priľahlého" obyvateľstva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Habr.. mali zavedenie daní od poschodia vo volebnom programe ? tak nech teraz nevymýšľajú ale keď budú voľby nech si to dajú do programu .. a stým sa uchádzajú o hlas voliča.. lebo teraz je to jednoducho oje§.. takéto hlúposti by im opozícia mala automaticky zmiesť zo stola..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

habre vy ste új ?

Akáže vôľa voličov, keď tých zvolených ešte "okresávajú tzv Hovniváli. Takže neprovokovať prosím.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

NASLEDNE zostavenej vlade?

no ano. na zaklade volebneho podvodu belu a gazdu. ktori predsa boli zvoleni s programom, ze nebudu vladnut s komunistami. ano ci nie?
mohli to deklarovat dopredu. a nedostali by ani pat percent.
isteze tato vlada prisla z inej dimenzie. ta dimenzia sa vola volebny podvod. ano alebo nie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kojot22, ja si budem "provokovať"

kedy chcem a ako chcem. Vy to môžete "akurát tak" komentovať.

Ešte pre zahradnik99, opozícia si svoje možnosti prešustrovala, keď bola ešte vládnou koalíciou (roky 2010 až 2011). Ona je už zmetená zo stola. Nemá takmer žiadnu váhu, čo sa praktickej politiky týka. To je moje strohé konštatovanie. Radosť z neho nemám. Na inú opozíciu a vládnu koalíciu momentálne nemáme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Habr..každá strana má nejaký volebný program.. má Smer zavedenie daní od podlažia v programe ? k tomu si sa nejak nevyjadril..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Koalície ...

Voliči volili v posledných voľbách ZMENU. Že sa neudiala, je iba a iba zodpovednosťou vládneho ZLEPENCA, ktorý vďaka niektorým politickým chameleónom zmenili svoju politiku o 180 stupňov a to iba a iba v záujme účasti za bohatým hodovacím stolom. Koalície, ak sú vysoko účelové, sú podvodom na voličoch. A koalícia vládneho ZLEPENCA takou je. Potvrdzujú to diametrálne odlišné politické ideológie pravého a ľavého spektra jej členov. No a o tom to je. Koalície, ak nie sú v záujme DOBRA, sú podvodom na voličoch.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

jozef slávik22, ultrakonzervatívne

prostredie môže len ťažko voliť zmenu, ba dokonca po nej túžiť, pretože na slovo zmena je prudko alergické. Vy používate slovo zmena skôr ako rétorickú súčasť plgátového sebavyjadrenia sa.

Slovo zlepenec je už poriadne ošúchané, dookola využívané, zneužívané. Vo veľkom ho svojho času používal aj Smer - SD na adresu niekdajšej vládnej koalície, pred tým opozície.

A slovo dobro je taktiež na zamyslenie. Skôr otázka interpretácie ako otázka jasnej definície.

jozef slávik22, som odporcom Smeru - SD, ale forma Vašej textovej súpravy je ako odpozeraná z komunistickej propagandy niekedy zo začiatku roku 1977, keď bola na pretrase Charta 77.

Ste súčasťou tunajšieho mentálneho usporiadania založenom na používaní pretlaku fráz.

Skúste absurdnú propagandistickú vetu: "So zbraňou v ruke ubránime mier".

Už viete o čom píšem?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

On to už hádam vie.
...má proste písať príspevky podľa Vašich predstáv.
---
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

Obdivujem vás len za tú výdrž, že vás to ešte vôbec baví. Ste prínosom len sám pre seba.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME