Streda, 23. august, 2017 | Meniny má Filip

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Žehlička (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Predseda desaťročie vládnucej politickej strany dostáva jednoSmernú spätnú väzbu, a tá je pozitívna za akýchkoľvek okolností.
Ľahko sa na to zvyká bývalým podpredsedom, ktorí, súc neuznaní, založili trucpodniky, ktoré kedysi ich stranícku materskú náruč neskôr pohltili a tým uľahčili budovanie sietí (staro)nových mocenských mostov.

Bude v budúcnosti snáď nejaká iná politická strana nejakou výnimkou...?

Nebude.

V karpatskobalkánskych podmienkach speje každá politická strana vždy úspešne k vôli k Moci.
Problémom je samotná existencia mocenských postov, ktoré sú obsadzované bývalými zakomplexovane zneuznanými podpredsedami,
a nie princípmi, normami, pravidlami, ideami a zásadami.
---
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nemyslím si, že spomenutý pán sa

nevie zmieriť s pocitom porážky v prezidentských voľbách. Jeho podporná skupina skúšala vyhrať jednu z etáp, nevyšlo. Má však stále žlté tričko a na čele pelotónu bude zrejme dlhšiu dobu. Ďalší členovia pelotónu mu umožňujú byť na čele, tak prečo by sa mal znepokojovať. Prostredie je dôležitý činiteľ, osoba v ňom sa na prostredí môže "akurát tak" profilovať. Bez vetra sa ani premiér nepohne (ak už mám parafrázovať).

Slovo zlepenec už začína byť riadne ošúchané a znehodnotené.

Viem čo je bezbrehé vládnutie v KĽDR. Tam s tým ľudia veľa nenarobia. Ak niekto vládne bezbreho tu, tak za to ľudia môžu, lebo svoju vôlu prezentujú prostredníctvom volieb a majú tiež právo demonštrovať svoju nespokojnosť. Keď sa im demonštrovať príliš nechce, ich problém.

Ak existujú nevyrovnaní politici, tak čo potom nevyrovaní voliči? Je taktiež otázne, čo sa v prípade Slovenska schováva za slovom politik. Do roku 1989 v tomto priestore neexistovala autentická politika, čiže varíme iba z toho, čo sme podedili. Po totalitnej kultúrno-civilizačnej genocíde si veľmi vyskakovať nemôžeme. Poľnohospodárske kádre preškolené na lekárov, profesorov, "politikov".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nehovorí sa prosím "žlté tričko", ale "žltu košulku"
https://www.youtube.com/watch?...
, ako hovorí istý individualista hodný obdivu.
---
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME