Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šejkovia Bugár, Danko, Fico – 300 miliónov?? No a čo, ak treba, kúpime aj Neymara! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Len do nich, šejkov arabských

tie ich krvavé peniaze vyvierajúce zo zeme sú iná kapitola, ako poctivo zarobené kurunky pána Abramoviča. Či rublíky?Alexej Mordašov, German Khan, Viktor Vekselberg, Vagit Alekperov, Michail Prochorov, Vladimír Lisin, Vladimír Potanin, Andrej Melničenko, Leonid Mikhelson, Michail Fridman, Genadij Timčenko, Ališer Usmanov...
Všetko selfmademani, ktorí od svitu do mrku pracovali a skrblili, kým naskrblili prvú dolárovú miliardu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Som presvedčený, že tá strana, je myslená ako recesia. A takýto komický starček, ktorý sa naviac ešte aj ochotne strápňuje na blogu, sa na jej predsedu dokonale hodí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak to zasa pŕŕŕŕŕ

Strana Odvaha má geniálny program, o akom sa na Slovensku nikomu ešte ani nesnívalo, najmä okamžité obnovenie spolupráce Slovenska s Ruskom a Euroázijskou hospodárskou úniou s konečným cieľom vytvorenia spoločného bezpečnostného a hospodárskeho priestoru od Lisabonu až po Vladivostok. A v programe nechýba ani žiadosť o okamžité skončenie masívneho financovania zbrojárskej výroby USA z našich slovenských daní. Týmto podľa mňa usporíme obrovské miliardy, ktoré padajú do lona jastrabom z Pentagonu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Autorova klasická slovná zlátanina plná

pseudomobilizačného pátosu.

Autor textu si medzi už nacvičené vetné súpravy pravidelne navlieka aktuálne udalosti, vyhlásenia, aby nám v závere oznamoval niečo v tom zmysle, že takto to už v tejto krajine ďalej nejde.

Niekoľko jeho automatizovaných slovných klasík: červeno - modrá banda/zapredané masmédiá/ľudia toto nechceli/ľudia chcú žiť slušne/banda zlodejská/ľudia utekajú z krajiny/dokedy ešte?/myslia si, že všetko sa dá kúpiť/sme (s)prostí/ide im iba o peniaze/kašlú na ľudí/................

Lern chcem upozorniť, že "tá strana" nie je myslená ako recesia. Je skôr virtuálna, no ak by bol autor textov mladší, strana by vedela zabrať.

On je taký ten kultivovanejší Ján Ľupták
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ĽUPTÁK & SLOVNÉ SPOJENIA

Ľupták-neĽupták, drahý Habr,
to, že to v tejto republike takto ďalej nejde, dokáže vyhodnotiť každý sám za seba a nepotrebuje k tomu dokonca ani proruského Martinčka.

Veď Vy sám, Habr, ste niekoľko príspevkov v histórii dozadu predsa písal niečo o Rumunsku, pokiaľ sa nemýlim:
"...Problémom je slabá odozva verejnosti a pseudoopozície na vládu, ktorá môže ďakovať "nebesiam", že vládne tu a nie (povedzme) v Rumunsku. Tam by už dávno padla."
https://blog.sme.sk/diskusie/d...

Táto tu exMartinčkova strana nedokáže vo verejnosti nikdy zabrať tak, ako to v príspevku prezentujete Vy a nemá to s vekom nič spoločné
(nápoveda: Martinčka pred voľbami fakticky nahradil vo vedení Ján Pavliš a ani toto nepomohlo).
Myslíte si snáď vážne, že Ľuptákovu stranu naozaj volili robotníci a iba robotníci...?
To ste ešte nezažili blbého intelektuála, idiota s formálne získanými dvomi akademickými titulmi...?
Nikdy ste nestretli robotníka s (nielen) politickým rozhľadom podstatne širším, než majú poniektorí poslanci sediaci v NR SR počas celej jej histórie, bez ohľadu na ich stranícku príslušnosť...?
.
No a keď už hovoríte o tých automatizovaných slovných klasikách:
čo takto pojem "komunistický režim" používaný Vami pri reči o režime, ktorý dokonca ani podľa Vás nebol vládou presvedčených komunistov...?

...či pojem "dav", ktorý sa podľa Vás správa ako dav napriek tomu, že podľa Vás davom nie sme...?

...slová o "vidieku", ktoré, podotýkam, nie sú výlučne iba Vašou doménou...?

Pripájaním sa k používaniu "automatizovaných slovných klasík" sa snáď každý z nás predsa priznáva k tomu spektru, názorovému okruhu, ktorý je nám najbližšie--
neznamená to nič viac a nič menej, a to ani pri Martinčkovi a ani pri Vás.

Nie je na tom nič choré, nič nenormálne, nič neprirodzené...
...iba ak by ste to ako také CHCELI NACHÁDZAŤ Vy sám.

A Vy to naozaj takto vidieť CHCETE práve vtedy, kedy to vyhovuje Vám..a o tom nepochybujem.

Lenže--chyba lávky:
istým konkrétnym automatizovaným slovným spojeniam podlieha každý v intenciách vždy práve toho davu,
ku ktorému sa rozhodol sám hlásiť.

...pretože to je ľudské, Habr, normálne, prirodzené.

---
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie je ti už trápne sa do neho

(a skoro do každého) neustále "navážať". Ak tak opovrhuješ jeho štýlom, nenič si duševné zdravie a nečítaj ho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kua ale som sa zase rozčúlil

Autor tohto bolgu chcel okrem iného povedať aj to, že gang pána súdruha fica nič neblokuje, aby šetril štátne financie. A z hľadiska dobrých mravov nesmie tento druh financií používať na vlastnú propagandu. A udržiavanie rôznych kamarád schaftov a na získavanie svojích priaznivcov na slovensku im musí stačiť ich oficiálny príjem. Ak nie, ide potom jednoznačne o z.rdov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ludia si zvolili tuto vladu lebo ti pred nimi boli este horsi.
Je to ako volba prezidenta.Voli sa mensie zlo.
An tak to bude aj v buducnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O čo vlastne ide ...

Zodpovedných a čestných občanov našej krajiny by nemalo zaujímať, kto kope za aký politický subjekt, aké majú stanovy alebo volebný program, kto čo kedy a ako napíše vo svojom blogu, kto má aký vzťah k tej či onej ideológii, ale to, čo tým bloger sleduje. Ak ide o to, aby sa neradostné a neudržateľné pomery u nás pre ľudí zmenili trvale k lepšiemu, v tom prípade ma pramálo zaujíma kto to hovorí, ale čo hovorí. Nebude ma nikdy zaujímať, či chce ľuďom zlepšiť život nejaký predseda prosruskej kolície, či kotlebovci - ĽSNS, či ktokoľvek iný, alebo akákoľvek iná politická strana a hnutie. Obyčajných, slušných a dobrých ľudí nebude nikdy zaujímať, aká zástava nad nimi veje, ktorý politický subjekt je pri moci, chce sa mať len dobre a žiť v bezpečí. Je mi iba úprimne ľúto tých, čo nevedia nič iné, iba kritizovať blogerov alebo ostatných diskutérov bez náznaku akýchkoľvek riešení. Tí zodpovednejší a morálnejší sa na rozdiel od nich aspoň snažia nejakým spôsobom bojovať proti ZLU v našej krajine. Iba konštatácia daného stavu, neadekvátna kritika, poukazovanie na pasivitu a naivitu občanov nás z tohoto marazmu v akom sa nachádza naša spoločnosť nikdy nedostane. No a o tom to je. No ale chápem, že sa to dá aj inak, ale to určite nie je dobrý príklad na zlepšenie života našich občanov. Kritika áno, ale len keď je nasmerovaná správnym smerom, teda k odstráneniu ZLA v podobe súčasnej vlády. Všetko ostatné je druhotné a teda kontraproduktívne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hmm

hehehe..Habr,paskuliak - dvaja "neomylny" pisalkovia,kori velebia Fica,zakryvajuc to zosmiesnovanim blogera..bloger ma pravdu a vy dvaja sa mozete aj roztrhat,lebo 100 krat vyslovena loz je stale iba loz - a to je presne to,co robia Habr + paskuliak..to,ze sa sami strapnujete vam dvom evidentne nevadi - a teraz do mna a rychlo ma nahlasujte adminovi - vasa namahava praca bude Sumracnou urcite ocenena
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME