Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Program SaS pod lupou, niektoré body sú tak kontroverzné, že ich musím nazvať Thyssenove (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

co to je za imbecila?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A o tri roky sa celý kresťanský

svet ocitne v spároch fašistov. Lebo niekto to pred 2020 rokmi takto vymyslel a nejaký Drinka to teraz dešifroval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vy zabúdate, že Sulík sám povedal, že je rád, že sa zbavil Kolára a toho finančného bankového krídla. Agenda 20 20 je z Nemecka a zásade znamená 20 opatrení do roku 20. thyssenova dynastia zamestnáva 200000 tisíc ľudí, skúste predstaviť aký veľký vplyv asi má. Na vašom mieste by som si pozrel kde dnes pracuje Manuel Barroso.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ty si....

...nadrogovany, alebo len chmuľo....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Predpojatosť ...

Nie že by príspevok pána, čo " musí " písať nebol k veci, to určite nie. No ako tak sledujem jeho blogy, je značne ovplyvnený syndrómom predpojatosti. Bojovať je potrebné proti každému zlu v akejkoľvek podobe, avšak udivuje, že tento " boj " je pánom, čo " musí " písať absolútne jednostranný, značne poznačený nenávisťou a zášťou proti hnedému fašizmu či nacizmu. Mám oprávnené podozrenie, že ide o " áreku ", platený potlesk, nadbiehanie módnej vlne novodobého lovu na fašistov a nacistov, ktorým tak usilovne denno denne vládny ZLEPENEC masíruje vedomie občanov. Nie je to však nič iné iba spôsob ako prekryť vlastné nedostatky a prehmaty. Existuje totiž aj " červený " fašizmus a nacizmus, ďaleko obludnejší svojimi zločinnými metódami a počtami povraždených nevinných obetí ako obete, ktoré má na svedomí hnedý fašizmus a nacizmus. To ale autor blogu ale aj súčasná vládna moc vcelku úspešne prehliada a to aj za výdatnej pomoci niektorých masmédií či aj časti opozície a spoločne tak vytvárajú ovzdušie neznášanlivosti, nenávisti a zášte bez akýchkoľvek nestranných súdov či úsudkov. Na Slovensku preto ani tisíc krát opakovaná pravda sa ešte nestáva pravdou. Komunisti / boľševici / boli a sú majstrami sveta v zakrývaní svojich zločinov, ale ako sa ukazuje i v účinnej propagande aj keď vysoko jednostrannej a zaujatej. O to viac prekvapuje pasivita a naivita väčšiny občanov ale i časti opozície, čo bezmyšlienkovite preberajú tvrdenia o reálnom nebezpečí zo strany extrémizmu, rasizmu, fašizmu či nacismu a aj keď nie sú presvedčivé dôkazy o ich škodlivosti pre spoločnosť, pokračujú naďalej v balamutení občanov a ich držanie v neustálom strachu pred nebezpečím, ktoré vlastne ani reálne nehrozí. Je priam príznačné, že si súčasná boľševická soldateska vybrala stranu kotlebovcov - ĽS NS ako účinného strašiaka. Ľudí však nemožno cajchovať podľa toho aké znaky, odznaky či niečo iné vyznávajú, ale ako sa v reálnom živote aj správajú. Krvavé oči, jednostranná zaujatosť, nenávisť a zášť, súdy bez súdov a novodobý hon na bosorky nie sú vlastné skutočným demokratom. Takéto zaujaté správanie je vlastné iba totalitným vládam a taký bol aj náš bývalý socialistický režim. Ľudia by mali konečne pochopiť, čo je skutočné ZLO, kto nás sústavne klame, podvádza a okráda a kto je ochotný proti tomu bojovať. Ľudia bojujúci pri ZLU určite nie sú ani blázni ani šialenci, ale iba zodpovední, poctiví a morálni občania, bojujúci za každých okolností za pravdu, dobro a lepší život spoluobčanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ako môžem kritizovať program Smer-SD, keď žiadny program nemá? Nemyslíte, že by potom článok bol chaotický a by ste v ňom stratili? Bude ďalší o R2.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME