Pondelok, 21. august, 2017 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vlaky zadarmo a riaditeľ železníc s 300 000 eurami v ruksaku!! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Keby, boli by sme v nebi ...

Plakať a nariekať nad rozliatym mliekom nikomu nepomôže. Galibu treba odstrániť, buď tak, alebo onak, v každom prípade čo najskôr. Všetky informácie ako i celkový obsah blogu sú pravdepodobne autorstvom viacerých ľudí, nejakého tímu, inak predsa nie je možné navonok fundovane a tak obsiahlo sa vyjadrovať k rôznym problémom v našej spoločnosti v takej vysokej kadencii. Nemôžem sa ubrániť dojmu, že tu ide o cielenú masívnu propagandu nielen proti strane SAS, aj keď poznamenávam, že nie som jej priaznivec. Spôsoby, akými robí Sulík v podstate protiľudovú politiku jeho akcentom na priam božské poslanie podnikateľov pri tvorbe pracovných miest pri absencii spolupôsobenia pracovníkov je mi ako presvedčenému demokratovi vcelku cudzie. Avšak, ak pisateľ blogu tvrdí, že súčasnú vládu akože nemusí, je potom na počudovanie, že vo svojich blogoch kritizuje temer výlučne iba činnosť SAS a zbytku opozície. Ak autor blogu ale pracuje na svojich príspevkoch samostatne, čomu asi nikto neuverí, potom by mal uvažovať do budúcnosti o nejakej protéze, čo by mu dokázala udržať ťažkú hlavu na krku pre jeho zrejme nadmerný mozog. Obdobné problémy má aj najväčší mysliteľ súčasnosti pán Hawkins z V. B. Potom by som jeho proklamovaný veľký mozgový potenciál určite využil pozitívnejším smerom, prioritne smerom k ukončeniu ZLA v našej spoločnosti, ktoré predstavuje práve súčasný vládny ZLEPENEC a jeho adlátusi. V opačnom prípade ide o totálne nevyužitie mozgového potenciálu v prospech ľudí. Poznám potom najmenej tisíc spôsobov, ako lepšie zabiť čas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oprava ...

Ospravedlňujem sa, moja reakcia patrí blogu pod vašim, pán Martinčko. Dúfam, že si to pravý adresát nájde a prečíta.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak ale takto nie.

V tomto prípade nerozumiem tomu, do akých reálií sa má tá podľa vás šípková ruženka zobudiť. Šak ľudia vidia a teda aj vedia. A prezident tu nie je na to, aby rozpútaval občianske nepokoje. Keď už máme tú demokraciu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Co furt vsetci rypete do tych euracov v ruksaku. Vsak ich nasiel v dome po mame. Chudera mama si celych 50 rokov eura odkladala jedno po druhom , od ust si odtrhala,na pohreb setrila...
Vsak chudak ujo ani o nich nevedel. Keby vedel , urcite by boli zahrnute v dedicskom konani.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Miro, asi si chcel napísať,

že 5 000 rokov si odkladala ...
Lenže ako mohla tušiť, že raz sa tie korunky zmenia na eurá? Tie moje koruny slovenské zabudnuté v pokladničke sa mi nepremenili. Keď raz budem mať niekoho z rodinky na nejakom štátofleku, tak možno sa premenia.
P.S.: Ruksak mám!:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pán Martinčko

a čo Vy nepočúvate tlačovky pána ministra Róberta K.? Že žiadna korupcia v najvyšších miestach nie je?
Tak sa zobuďte! Proste nie je! A nie je! Najvyššie miesta sú utajené, ale buďte si istý, že sú to miesta omnoho vyššie ako nejaké ministerstvá a nejaká vláda a pod. Sú to proste miesta najvyššie! A ak netušíte aké, zájdite si do najbližšieho napr. ...., tam Vám to vysvetlia. Miesta najvyššie sú proste omnoho vyššie ako miesta najnižšie !
To predsa už vie aj malý Stanko a Terka jak by dal:))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aká Terka, čo za Terka ?

Terku som nevidel celé mesiace a s ňou odišiel aj ten kus zvanca, čo sem -tam dostával. Vyparila sa vtedy, keď sa starý naposledy pohádal s lídrom. Odvtedy nikto neprekladá, články sa píšu v slovenčine,aj keď starý štýl to už nie je, A ja klikam uplne zadarmo,aj plat je fuč,aj gastrace, aj malý Stanko. Ten je kdesi v nejakom zariadení, ci u pestúnov. Aspoň že plechy spomalili,vraj sa neplatí za faktúry. A vy paninka sa radšej o tie vína starajte, vraj pôjdu ceny hore.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME