Streda, 24. január, 2018 | Meniny má Timotej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Otázky pre kandidátov na predsedu BSK – Transparentnosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ako sa robí výber na oslovenie?

Pozerám, že príspevok bol vložený včera podvečer. Nie pred týždňom, ani pred mesiacom. Zaslanie pripravených otázok mailom trvá 5 sekúnd.
Prečo potom neboli oslovení Krajcer a Hanulíková v priamom čase? Nebolo by vhodné, keby porozprávali o reálnej transparentnosti protikandidátov v jednom materiáli?
Ja som si totiž na sme.sk predvčerom prečítala toto: https://bratislava.sme.sk/c/20...
Píše sa tam pochybnostiach v transparentnosti deklarovaných nezávislých kandidátov.
Ja mám zase pochybnosti o objektivite a zámere tohto blogu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vysvetlenie

Zdravím, ďakujem za komentár. Čo sa týka zverejnenia blogu, ide o časový posun z mojej strany. Spomínaní kandidáti v blogu (okrem Krajcera a Hanulikovej) boli koncom augusta s prosbou dodania odpovedí do 5. 9. V tom čase nebolo ešte jasné, kto všetko bude kandidovať. Preto som pána Krajcera a pani Hanulikovu neoslovil. Oficiálne vyjadrenie podali v deň podania kandidatúry 4.9.
Preto v blogu spomínam, že v ďalšej sérii ich oslovím. Z určitých problémov sa mi však nepodarilo pridať blog nnačas. Zároveň som chcel zanechať pôvodnú skupinu, pretože ako som spomínal, v čase oslovenia sa o nich ako kandidátov nevedelo.
Napriek tomu je kandidátov viac, ale nie všetkých som oslovoval a budem (vysvetlujem to v blogu).
Ďakujem za pochopenie.
J.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

selekcia len niektorých

Zo slušnosti editnite názov blogu na: Otázkou na mnou vybraných kandidátov... potom bude jasné, že je to tendenčné a ľudia čo majú radi objektivitu si na to nemusia kliknúť už len pre názov (ktorý by zodpovedal obsahu).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

tie transparentné účty napovedia celkom veľa o tom, kto je reálne nezávislý a kto to len tvrdí...akosi sa mi ale nechce veriť, že niekomu posielajú stovky eur obyčajní obyvatelia len tak z plezíru, lebo si myslia, že im zabezpečí lepší život v kraji. to ich môžu rovno hodiť do kanála. reálne teda vidím motiváciu prispieť v tom, že sa to po voľbách bude niečím kompenzovať, ale tak to už na našom krásnom SLovensku býva. každopádne aj sami darcovia by si mohli pozrieť na čo idú ich peniaze - napríklad u Uhlera aj na tankovanie na benzínkach, dokonca aj mimo kraja, Mrva zas platí tisícky za "poštovné", to by som bol zvedavý, kam a čo toľko posiela
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME