Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako mená a logá opravujú cesty alebo moja prvá billboardová kampaň (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

tak pravil

eštébacký potomok, kmotríkov biely kôň
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak v článku nespomenul 20 krát škôlky, školy a parky, tak ani raz. Kusý sa chváli tým, čo by malo byť samozrejmosť. Mňa by skôr zaujímalo odkiaľ zobral peniaze na financovanie kampane, keď je taký transparentný. Taktiež by ma zaujímalo, kvôli akej príležitosti si tento rok navýšil poslanecký plat. Za tie škôlky? Alebo potreboval na kampaň?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nehejtovat

Plat sa navysol ako vsade inde ako sa navysil v minulosti u Ftacnika alebo Fresa. Parky a skolky spominal z toho dovodu lebo to obyvatelia Noveho mesta potrebovali a su mu zato vdacni. Urcite lepsie ako keby mal tie investovane peniaze do skolok a parkov uliat nejakemu oligarchovi ako je to u Ftacnika alebo Fresa...
P.S: Ked budes mat rodinu tak pochopis tie skoly a skolky. Som rad ze moja dcera moze chodit do zrekonstruovanej skolky... a chaptu to nie len novomestania ale aj ini ludia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kusý to pekne vystihol

Ftáčnik do neho útočí s antikampaňou a pritom si neuvedomil, že prehrává 3:1 pri billboardoch :D
Našťastie ľudia nie su slepí ako ja ktorí sú už nasýtení predvolebnými sľubmi a potom skutek utek. Držím palce Kusý máte nie len moju podporu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kusý by Vám mal dať lepší manuál na písanie važený brigádnik. Kusý nasľuboval Novomešťanom veľa a nesplnil skoro nič. V roku 2010 vyhral voľby preto, lebo sľúbil kompletne obnoviť park na Račianskom mýte a doteraz ho nesplnil!!! Najprv, nech splní svoje sľuby v Novom Meste a potom nech sa hrabe na župana!

https://tirak.blog.sme.sk/c/46...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pentix - A nie ste Vy pán Kusý?...

Lebo na nepohodlné tvrdenia nereagujete (odkiaľ sú peniaze na kampaň) a namiesto toho sa vo vašom príspevku útočí na hlavných súperov, pričom príspevok zelezomiesica im nerobil kampaň.

Parky a škôlky sa budujú a opravujú všade. A predstavte si bolo to tak aj za Ftáčnika keď bol primátor alebo starosta Petržalky.

Kde sú dôkazy o tom, že Ftáčnik a Frešo, aj ked ich nemusím, ulievali oligarchom?

Oproti tomu, je pán Kusý čistý??? A nemal žiadne kauzy?

Pracovať pre ľudí, ak je niekto starosta, je povinnosťou, nie dobrovoľníckou činnosťou.

Kusý ako starosta nič nepostavil. Len sa spolupodieľal.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak tak, stačí pracovať a budete mať aj 300 000 eur na kampaň. A ešte budete bez hanby o sebe tvrdiť, že ste nezávislý kandidát a istí ľudia vám tie peniaze dali bez očakávania kompenzácie.

Čo sa vášho pôsobenia v NM týka, za všetko hovorí kontrola NKÚ: https://banm.zastupitelstvo.eu...

Porušenia zákona, porušenia finančnej disciplíny a iné boli na dennom poriadku. Výborný výsledok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Sťažovať to áno

Sťažovať to áno to sa vie každý. Skôr sa prosím ťa zamyslí, čo píšeš. Kopec toho porobil za svoje obdobie ale to samozrejme nenapíšeš :-)

A eštee by som rád vedel koľko dal dokopy ten tvoj Ftáčnik na kampaň? :D Za celé to obdobie čo pôsobil kade-tade.. 1.000.000eur? Alebo aj viac? :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zahmlievate,

nereagujete vecne na nález NKÚ, namiesto toho útočíte na súperov Kusého, aj keď Nagy im reklamu nerobil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja sa len pýtam - a funkcia starostu vám len tak padla do lona? Pre ňu ste netobili kampaň?
Je to asi veľmi pravdepodobné. Vtedy nedosiahovala také čiastky. Vtedy pán otec nepredal pozenok ale len garáž.
Rád si pozerám blogy Drobu, Ftáčnika, Freša. Ale vy ma pobavíte vždy. Dokonca viac, ako Jakubec.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a čo tieto vaše slová:

"Možno som jediný kandidát na starostu, ale ani v tejto kampani ani v predchádzajúcich, som nikdy žiaden bilboard nemal. Dosť mi prekáža, že sú všade a povedal som si, že ak nie som schopný zmeniť systém, tak ho aspoň nebudem podporovať. Mnohí rozprávajú o vizuálnom smogu a potom mestskú časť oblepia desiatkami svojich bilboardov."
už podporujete systém, aj vizuálny smog, alebo si len tak kadíte do vlastných úst? raz tak, raz tak, ako sa to hodí... už oblepujete...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nemiesat jablka s hruskami

Vizualny smog a kampan na par mesiacov su 2 diametralne odlisne veci. Takze by som tu nemiesal vizualny smog s nejakou volebnou kampanou. V prvom rade sa volic rozhoduje podla toho co doteraz kandidat urobil. Kusy toho spravil najviac zo vsetkych takze nemusim ani rozmyslat koho podporit. Chodte sa niekedy pozriet do Noveho Mesta ako tam vyzera a potom piste.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie sú to odlišné veci. Bilbordová kampaň (a Kusý ju teda má riadne masívnu, a to už hádam od jari), sa na vizuálnom smogu podieľa významnou mierou. A nezmení to ani vaše zľahčovanie, že je to iba na pár mesiacov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pane vy ste v živote asi v Novom Meste neboli. V parku na Račianskom mýte sú len bezdomovci a narkomani a pozrite sa na Tržnicu. Čo s ňou spravil Kusý od roku 2010 kedy je starosta. Akurát tam strčil mega obrazovku, kde mal zadarmo reklamu. Vnútri sú len samé smradľavé nalievarne a bezdomovci.

https://dennikn.sk/blog/staci-...

Výsledky práce Kusého:

Tržnicu obklopuje polámaný asfalt, zničené kúsky zelených plôch. Okná sú špinavé, dlažba sa vylamuje. Vo vnútri povoľuje akékoľvek stavebné úpravy nájomcov, ktorí vydržia pár mesiacov. Všade sú nánosy nápisov a transparentov za posledných 30 rokov. Ponúkané služby vyhovujú tak možno klientele, ktorá pomaly vymiera.

Centrálna časť pre trhovníkov so zeleninou zíva prázdnotou, časť nájomcov obsluhuje záujemcov lacným alkoholom, čo určuje kolorit celej tržnice. Toalety sú v zlom stave. Bývalý supermarket v podzemí je veľkou herňou, časť zaberá veľká stagnujúca krčma.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Odkiaľ má Kusý toľko peňazí?

Časť kampane ktorú nemá platenú cez transparentný účet, mu podľa jeho vlastných slov platí otec, ktorý je evidovaný ako agent ŠtB. Na účet mu vložili ďalších 27tis dvaja ďalší ŠTBáci Havlík a Bizmayer. Ktovie koľko ŠTBákov tam robí na úrade. Pán Kusý financuje vás aj niekto iný okrem ŠTBákov?
https://blog.postoj.sk/27186/s...
https://dennikn.sk/blog/chceme...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je ich tam viac. V BA Novom meste maju takú svoju základňu. Aj Kusého vicestarosta, ktorý ma v prípade Kusého výhry zobrať úrad bol ŠTBák. http://www.upn.gov.sk/regpro/v...
Cielene sa tam združujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hádžete len špinu

už ste smiešní ako len hádžete špinu na nezávyslého kandidáta ktorý nikdy nemal bilbordy. ostatní kandidáti sú platení politickými stranami a tým pádom ich aj držia za ... viete čo a to vám neprekáža. už s tým prestante nikoho nezaujíma ako sa snažíte dokoliečka očierniť Kusého, ktorí niečo aj spravil pre nás ľudí narozdiel od ostatných kandidátov.

takže ešte raz, vaše špinavé slová nikoho nezaujímajú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ha, ha. Vy ste prototyp človeka plateného oligarchami, ktorí Vás okrem štébakov platia. Kmotríkovi ste povolili stavať štadión napriek tomu, že prokuratúra povedala, že to nebolo v súlade so zákonom. V TA3 ste pečení, varení, stále tam niečo blabocete.


https://bratislava.sme.sk/c/76...

V roku 2010 ste sľúbili rekonštruovať park na Račianskom mýte a doteraz sú tam len noví len bezdomovci a narkomani.

https://tirak.blog.sme.sk/c/46...

Celé Nové Mesto je zastavané a vy nemáte hanbu a ešte idete kandidovať za župana!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

add1: A teraz napiste a prilozte linky k ostatnym kandidatom (resp. staci k Ftacnikovi co nasluboval a co spravil, lebo ostatni kandidati su uz mimo) a zaspamujete polku SMEcka nesplnenymi vecami od Ftacnika :D

add2: Kusy ako starosta vybudoval najviac parkov zo vsetkych starostov takze hovorit o budovani budov je z cesty a trapne...

add3: Mna hlavne zaujimae (a myslim ze vacisnu ludi) co clovek spravi a nie nespravi a preto je Kusy opodstatneny vitaz. Staci sa prejst po Novom Meste :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je to trochu inak

Milý Rudo, som rád, že si napísal, ako vidíš situáciu pred voľbami a ko o nej rozmýšľaš. Je prirodzené, že staviaš svoju kandidaatúru na tom, čo si urobil v Novom Meste, veď si jeho úradujúci starosta. Prebral si Nové Mesto po Richardovi Frimmelovi, ktorý Ti ho nechal v dobrom stave a s vysokou sumou na rezervnom fonde. Bez nevypovedateľných zmlúv. Ja som také šťastie nemal. Môj predchodca Andrej Ďurkovský mi nechal nevypovedateľnú zmluvu na Hlavnú stanicu, ktorú podpísal deň pred odchodom z funkcie a na PKO podpísal tajné zmluvy o búraní, o ktorých sme sa ako mesto za môjho obdobia súdili, lebo sme dokazovali, že na to nemal oprávnenie. A keď už sme mali dostať rozsudok o tom, že mesto má pravdu, tak ho pán primátor Nesrovnal navrhol predať za 1 euro a nechal ho zbúrať. Asi nevieš, že Andrej Ďurkovský mal ešte v roku 2008 na rezervnom fonde 100 mil. eur, ale keď v roku 2010 odovzdával funkciu, tak tam bolo len 1,5 mil. eur a nechal mi mesto s obrovskými dlhmi. Tie som za 4 roky znížil o 40 mil. eur a dal som mesto finančne do poriadku, Viem, že o tom podrobne nevieš, lebo si nechodil vždy na mestskú radu. A nepamätáš sa ani na to, že bus pruh na moste SNP sme nerobili týždeň pred voľbami, ale v rámci týždňa mobility začiatkom októbra o rok skôr. Nezaregistroval si ani to, že sa mi podarilo do mesta dostať 300 mil. eur z európskych fondov, ktoré dnes ľudia vidia jednak v rekonštruovanom Starom moste (áno, taká veľká stavba sa nerodila ľahko), ale aj v nových električkách a v nových trolejbusoch. Mohol by si napísať aj to že sme na meste zverili bývalý cyklistický štadión do správy Tvojej mestskej časti, lebo mesto nemalo zdroje na to, aby z neho urobilo športový park, ale vedeli sme, že Nové Mesto je v lepšej kondícii.
Tebe sa pekne rozpráva ako starostovi. Ale aj ja keď som bol starosta, tak sme zrekonštruovali VŠETKY materské a základné školy v Petržalke a obnovili sme VŠETKY detské ihriská v Petržalke v spolupráci s rodičmi, napriek tomu, že dva roky volebného obdobia poznačil výpadok príjmov, lebo bola finančná a hospodárska kríza. Tvoja mestská časť aj mesto Bratislava majú teraz oveľa viac peňazí ako v minulom volebnom období, lebo samospráva má vyšší podiel na dani z príjmov fyzických osôb a ekonomike sa darí a zamestnanosť fyzických osôb stúpa.
Rudko, ja som neoznámil svoju kandidatúru v lete, ale v marci. A začal som navštevovať všetkých starostov a primátorov, aby som zistil, aké majú očakávania od kraja na najbližších 5 rokov. Ak som v lete vystúpil a pýtal som sa, prečo nemáš transparentný účet, ani raz som nepovedal slovo špekulant na Tvoju adresu. Keď som sa pýtal, prečo nezverejníš informácie o tom, koľko si platil za kampaň od februára do júna, tak som sa pýtal iba preto, že my všetci ostatní aj tieto výdavky vedieme na transparentnom účte. Lebo slovo transparentnosť myslíme vážne, čo sa o Tebe z hľadiska zverejňovania Tvojich výdavkov na oboznamovaciu kampaň nedá povedať. Ty sám si sľúbil na svojej stránke, že po začiatku kampane zverejníš finančný plán Tvojej kampane (ešte stále to tam visí) a dodnes si to neurobil. A keď porovnávaš kampane - nikdy som nemal vkladačku v Novom čase, ani toľko nosičov na autobusoch ako Ty.
Ak som pripravil svoj volebný program a hovorím ľuďom, čo chcem pre nich urobiť, to je podľa mňa pocivé. Pozri sa, čo máš Ty zverejnené na svojej stránke: Budem riešiť aktuálne problémy dopravy, o doprave nič viac. Odkiaľ majú ľudia vedieť, čo chceš pre nich urobiť, keď nemáš zverejnený svoj volebný program?
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Monika Kozelová: Spojená škola v Sečovciach – škandál, ale koho? 8 181
 2. Stanislav Martinčko: Máme najdrahšie potraviny i naftu, všetko nekvalitné!! Prečo ?? 4 721
 3. Marta Balážová: Len tak na okraj …a verejná mienka v Zlatých Moravciach ... 4 506
 4. Katarina Antenozio: Čiernobiely svet Cristiana Ronalda 4 206
 5. Vladimír Bednár: Koľko F-16 naozaj potrebujeme 4 170
 6. Nikola Jakubská: Práca v zahraničí a ja 3 753
 7. Juraj Halička: Tupozrakosť už dokážeme liečiť v každom veku – Počítačovými hrami 3 001
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Takáčovci plánovali vraždu policajta. On ich vyšetruje 2 650
 9. Miro Jurkovič: Neviňte plasty. Problémom sú ľudia 2 607
 10. Peter Remeselník: V Žiline narazilo auto do ľudí, vodič z miesta ušiel. Polícia ho nepotrestala ! 2 248

Rebríčky článkov


 1. Jakub Zibura: Posledná kvapka
 2. Naďa Mitanová: Dieťa ulice. Výprava do Domu na pol ceste (1.časť)
 3. Ľubomír Belák: Havranove fake news a realita ľudského života
 4. Ivan Janček: Townhill - Tabáň - úspech občianskeho aktivizmu
 5. Alžbeta Fialová: Klub anonymných filozofov
 6. Jana Slobodová: XIII. časť- Yarka, Ashram ba Mitbar, projekt Sulcha, Vitali má narodky /V KRAJINE PREDKOV/
 7. Denis Jacko: Veľká množina nekonečna
 8. Martin Šiška: Čo je pravda – je svet dúhový alebo čiernobiely?
 9. Michaela Weinštuková: Niektoré rizokové faktory cievnych ochorení
 10. Jakub Zibura: O islame

 1. Vyhral pred štyrmi rokmi. Nibali má zlomený stavec a na Tour skončil
 2. Sagan: Ťažší deň na Tour som nezažil
 3. Nie všetci v porne vzdychajú dobrovoľne, mení sa však k lepšiemu
 4. Techniku zo základne v Dolnej Krupej žiada ministerstvo vrátiť
 5. Pozrite si rozvodnený Dunajec v prielome cez Pieniny
 6. Menila sex za politický vplyv. V mladej Ruske vidia agentku
 7. Zbohom, Praha. Hľadá sa nová Krnáčová
 8. Tatranský vodopád pripomína Niagaru. Turisti riskujú pre fotku
 9. Google môže prísť o veľké peniaze. Ľudia v telefónoch dostanú na výber
 10. Dobré ráno: V RTVS môže byť ohrozené vysielanie správ

 1. Sladký život opatrovateľky - veľmi odporúčané čítanie pre budúce Pflegerinnen
 2. Fica vypískali na oslavách zvrchovanosti v dlhoročnej bašte Smeru na Kysuciach
 3. Kniha, ktorá vám vyrazí dych! Skutočný príbeh o zákernej chorobe
 4. Kedy začnú stíhať pašeráka Kaliňáka? Vietnamec sa priznal k podielu na únose
 5. Milióny našim ľuďom
 6. Jižní Korea čelí přílivu uprchlíků z Jemenu, lidé proti nim protestují
 7. Skutok sa nestal: Smerák Jánoš podľa súdu netýral manželku
 8. Vystupuje s Rostasom a Mečiarom, v RTVS komentuje politiku
 9. Nikto presne nevie, aký je jeho majetok, no indície naznačujú, že Vladimír Putin je najbohatším člov
 10. Snímky z dronu nad klubom Nočných vlkov? Vidieť tanky aj obrnené vozidlá

Už ste čítali?