Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď to v opozícii teraz nepochopíme, niet nám pomoci (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre ...

... napsane! K+!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keby to Sulík nekazil.

Áno super napísané, len škoda, že Sulík tomu nerozumie, neriadi sa tým a uprednostňuje svoje egoistické záujmy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nedalo mi ...

... a napsal jsem vlastni blog: https://blog.sme.sk/admin/c/46...
Jsou v nem i slova, co by mely pravicove strany delat, ktera jsem vcera chtel napsat i sem, ale uz jsem nemel prispevky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ked neomarxisticke kridlo SaS

zreviduje poziadavku RP, marihuany a inych neomarxistickych a slnieckarskych nezmyslov, tak je sanca na spolupracu tzv. pravice. Ked nie, tak vas nahradia nove biele kone. A mozno budete prekvapeni, ze aj tie vyhorene biele konie este zaerdzia v buducich parlamentnych volbach. Takze klud a ubrat z toho optimizmu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja by som bol za to, aby tak ako je zakazana trava, bola zakazana aj destilaty, ty neomarxista
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

odstahuj sa do Sev.Korei a normalnym ludom daj pokoj
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

....

Hlboko sa skláňam v obdive nad totálne zjednodušeným názorom, že Slovensko už nie je hnedé ani červené. Hnedé určite nie je, ale bolo by veľmi naivné sa domnievať, že už nie je ani červené. Smer - SD má trvalých podporovateľov v ľuďoch, čo stále nostalgicky spomínajú na staré, zlaté a dobré časy socializmu. Nitriansky a Trenčiansky kraj je nimi skrz - naskrz vo verejnej aj štátnej správe priam precpaný. Ak to nie je niekomu jasné, tak nech si to zistí osobne. No a naša vláda - len sa tak červenie. S červeným podfarbením Slovenska sa rozlúčime až vtedy, ak sa začne naplno uplatňovať zákon o zločinoch komunizmu, prípadne ho aj novelizovať o zákaz bývalých členov KSĆ podielať sa na verejnej a štátnej správe a zákaz KSS, a aj tých politických subjektov, ktorých členmi sú bývalí členovia KSČ alebo KSS. Toto pravicoví politici dlhujú občanom už temer 28 rokov od novembra 1989. Ak sa razantne nevysporiadame s boľševickou minulosťou, môžeme o skutočnej demokracii iba snívať. Oni škodia a stále budú škodiť ak ich zákonne nevylúčime zo spoločenského a politického života. Je preto naivné sa domnievať, že ak pravicová koalícia dosiahla veľký úspech vo voľbách do VÚC, že to boľševici vzdajú a sami odídu do zabudnutia. Červený mor - to je ten skutočný extrémizmus a fašizmus čo nás neustále vyciciava až do morku kostí v podobe klamstva, rozkrádania, korupcie, rodinkárstva, vplyvu oligarchov, rodinkárstva a kamarátšaftu. Ich heslo : robíme pre ľudí / ale len pre svojich / stále platí. Boľševická hydra sa len tak ľahko nevzdá moci s ktorou sa cíti zrastená, preto keď sú Smer - SD a jej pomáhači z volebnej porážky otrasení, treba zasadiť posledný úder - K. O. Inak sa otrasú a znovu povstanú a obyčajní, dobrí a slušní ľudia budú potom opäť snívať svoj sen o svetlejších zajtrajškoch, slobode a demokracii.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

K+.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nejaky suvis s mojim prispevkom?

Inac suhlasim: vrchlovi komunisti estebaci a podobne mali odvisnut na kandelabroch. Tam sa stala chyba. Ale to vase vysporiadanie ma chybu, kalinak v KSS nikdy nebol, alebo ano?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pekné slová, keby to nepísala poslankyňa za "euroskeptickú" stranu. Takže smola.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rozlisoval by som medzi euroskepticizmom a opravnenou kmritikou v snahe o reformy.EU sa uplne zmenila zo spolku, ktory zaistoval volny pohyb osob, kapitalu, tovaru a sluzieb sa stala molochom plnym uradnikov, absurdne regulujucich vsetko a vsetkych a porusujuca pritom vlastne pravidla a zakony.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sulík je:
a. za odchod z EU
b. ruský agent
podľa mňa platí aj a aj b.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Najnovšia správa: Sulík je agentom Pobrežia Slonoviny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja by som hypotézu

b) nezmietal zo stola. Napríklad toto

https://richardsulik.blog.sme....

By sa na nejakom tom aero-nete alebo podobnom nezávislom médiu vynímalo celkom pekne. Slovenský politik zbehlý v nemeckých pomeroch prezentuje niečo, čo napísal BIld am Sonntag ako fakt, hneď v nadpise. Hm.

Posledná nemastná-neslaná kritika Ruska, ktorú som na stránke sas.sk našiel je z roku 2015, týka sa zabitia Nemcova a anexie Krymu. Vyjadril sa Klus a Osuský. Odvtedy ohľadom kritiky Ruska skapal pes. Riešime radšej Mohameda. Hm.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Preto je Sulík, ako preceda, pre mňa

neprijateľný. Ale SaS nie je len Sulík.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž, onehdá priniesli printové

médiá informáciu o diskusii poslancov NR SR s premiérom na spoločnom zasadnutí zahraničného a eurovýboru. I to, že bola o.i. reč o sankciách. Jediné, čo neuviedli, že ten, čo Ficovi zásadne oponoval, bol poslanec Osuský. Ten mám smolu, že je z v "mienkotvorných médiách" pomerne nepopulárnej strany, o ktorej treba šíriť, že je "proputinovská".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž, ale

Sulíkovi nenapísali ten blog zlí novinári, ktorí chcú prezentovať SaS ako proputinovskú stranu, že.

Ani tento pozoruhodný text od dvojnásobného eštebáka a člena KSČ nikto nenútil Sulíka vyvesiť na svoj osobný web

http://sulik.sk/kde-je-loz-kde...

Bolo to na blog.sme.sk, odtiaľ to po nepriaznivo sa vyvíjajúcej diskusii Sulík zmazal. V podstate to je ruská subverzívna propaganda od slova do slova.

Ja si samozrejme uvedomujem, že vo focus groups vám vychádzajú vektory, ktoré vás niekde tlačia. Ale fakt si nemyslím, že snaha zapáčiť sa istému typu zakomplexovaného oupenspejsového substrátu by mala byť rozhodujúca pri určení základného smerovania zahraničnej politiky. To, že oupenspejsový substrát pri zúrivom refreshovaní fejsbúku uverí ruskej propagande je jedna vec. To, že jej verí predseda SaS je druhá.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každý máme zrejme iné vektory,

tie moje majú za následok, že veriaci ruskej propagande ma považujú za rusofóba.
Pritom to jediné, čo nenávidím, je v mysliach ruských mocných zakorenený imperializmus, existujúci kontinuálne už od cárskych čias.
Tých Rusov, u ktorých som ho nepozoroval, mám, Čechovom počínajúc, Šukšinom pokračujúc a Zvjagincevom končiac, rád.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To je pekné pán poslanec, ale aký to má súvis s obhajobou Vašeho predsedu, ktorý vyzerá ako ruský agent, kváka ako ruský agent a teda asi aj je ruský agent?
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME