Nedeľa, 21. január, 2018 | Meniny má Vincent

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Obetavá Kumánka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Historický román alebo červená knižnica?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sentimentálny literárny gýč, ktorý ignoruje historické fakty. Vyhovuje však do vkusu divákov tureckých telenoviel, o čom svedčí vyše stotisíc predaných výtlačkov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ten Bakšai...

si asi zmenil neskôr meno a jeho potomok Baksay sa stal Federálnym ministrom zahraničného obchodu v Prahe (predtým pôsobil ako vychovávateľ na učilišti na Zemplíne a mlátil miesto žita učňov). Preslávil sa na začiatku výrokom do TV kamier: "...o zahraničnom obchode nič neviem.... ale práve preto to budem robiť lepšie ako ostatní...". Aj jeho by bolo dobré dať to nejakej telenovely ako ministra rytiera
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čičikov predpokladá, že pán myslí tohto:

Někdejší československý ministr zahraničního obchodu Jozef Bakšay, který je zapleten do aféry kolem tendru na nákup lehkých motorových vlaků pro slovenské dráhy, čelí obvinění z trestného činu braní úplatku. Bakšay prý totiž za pomoc v tendru žádal od jednoho z uchazečů, slovenské firmy ŽOS Vrútky, celkem 860 tisíc eur (zhruba 27 miliónů Kč).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

je to on.....

Ing. Jozef BAKŠAY, nar. 23. 2. 1951, důvěrník StB, ev. č. 13195, krycí jméno P ROFESOR, ekonom, politik, podnikatel. Nyní - spolumajitel společnosti CTL Cons ulting a SIMONE STYLE. Jeho krédo - lidskost, humanita a demokracie. 1976-1988 středoškolský profesor, od r. 1988 podnikatel - majitel reklamní agentury. Do 19. 11. 1989 bezpartijní, od 19. 11. 1989 čelný představitel hnutí VPN v Koši cích. 1991-1992 ministr zahraničního obchodu ČSFR.
P.S.: teraz má síce inú firmu..... ale na linkedin vyzerá prekrásne ako okresný "fešulo". A ako rádioaktívny odpad po výbuchu bomby škodí ďalej
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho