Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Silvestrovský večer v KE na Hlavnej ulici (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

? ? ?

Ak sa smiem spýtať - to čo je za "manekýn" v tej zelenej bunde, ktorého máte absolútne nevhodne umiestneného ako pozéra na vari každej fotke? To je nejaký Váš "bodyguard" pred doternými fajčiarmi?
:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja si myslím, že je to bloger osobne. Inak práve som zistil, že porušuje Kódex blogera.
Aha: http://kormidlo.blog.pravda.sk...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To nie je bloger. Nemá košeľu s krátkymi rukávmi a kravatu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To je zamaskovaný primátor Raši,ktorý sa v centre mesta zastavil po oslavách na Luniku IX
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zlepšovateľ

Raši to asi nebude lebo nikde pri ňom nie je jeho krava. :-) A tá bez neho nespraví ani krok, resp. on bez nej. :-)))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hodnoť:   mínus indicator plus

martuska001

Neviem, či ste aj blogérka, ale ak, tak asi ste do svojich článkov nikdy nevkladali fotografie, lebo ja s tým mám už dostatok skúsenosti, a to v tom zmysle, že ak blogér vloží nejakú inú fotografiu, čiže nie svoju vlastnú, tak sa často stáva, že ho admini upozorňujú, že tieto fotografie v článkoch nemôžu ponechať, lebo by museli za to platiť pokutu. Takže zlatá moja preto ten "narcis", aby každý človek videl, že to sú naozaj len moje fotografie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Musím Vás vyviesť z omylu,...

...ak dovolíte, pretože nie je to tak, ako píšete.
Ako bloger (na SME) ste povinný pod fotografiami alebo inými ilustráciami v článkoch vždy uviesť ich autorstvo alebo zdroj. Zdôrazňujem: ste povinný a to vždy!
V praxi to znamená, že pod každou fotkou, ilustráciou, musí byť v článku uvedené meno fotografa - prípadne zdroj, z ktorého fotografia, ilustrácia, pochádza (napr. TASR, ČTK a pod.). Nestačí ako zdroj uviesť len púhe internet.
V článku z predsilvestrovskej Hlavnej ulice v Košiciach ste na fotografiách Vy - ako sa dozvedáme. Podľa fotografií (predpokladám, že sú z mobilu) je zrejmé, že niekto Vás fotografoval a Vy ste len "pózovali."
Takže pod každou fotografiou má byť napísané meno autora / autorky fotografie.
(Alebo ste fotografie robili Vy - zo statívu samospúšťou? To určite nie.)
Takže článok by ste mali aktualizovať v zmysle Kódexu blogera na webe SME.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin Droppa - Monsieur Chien

Nič nového ste nenapísali, čo by som nevedel. Mimochodom, vyvediem Vás z omylu, lebo dosť často som postupoval pri fotografiách presne tak, ako aj Vy píšete a napriek tomu mi admini fotografie z článkov vymazali, lebo im vraj hrozilo, že ak by ich tam nechali, tak autori fotiek by ich mohli žalovať a museli by platiť pokuty.

A, čo sa týka samotného fotenia, tak ste na omyle, lebo som sa nefotil mobilom, ale normálne digitálnym fotoaparátom a stále s nastavenou samospúšťou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mna by zaujimalo, co vedie cloveka ktory tvrdi ze ma manzelku a deti aby sa isiel SAM prechadzat do mesta a tam sa este aj SAM foti samospustou :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ferikus44

Viete, ak by som bol taký, akých na debatách mnohých stretávam, tak by som Vám napísal, že Vás je h...o po tom, ale veľmi rád Vám odpoviem: moje dcéry už zhruba 5 rokov už bývajú so svojimi rodinami samostatne, čiže sú pomerne ďaleko od nášho mesta a majú svoje vlastné rodinné domy. A, čo sa týka mojej manželky, medzi nami je dohoda, že každý z nás sa venuje tomu, čo ho baví, mňa baví turistika a dlhé prechádzky, no a ona má svoje koníčky. (Lenže to už asi aj sám uznáte, že nie podstatné, aby som zachádzal do detailov.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nič v zlom, človeče, ale...

...niečo mi tu jednoducho "nesedí." Píšete, že ste boli Vy autorom fotiek, ktoré Vám administrátori zmazali - vraj preto, aby autori fotiek nemohli podávať žaloby.
Na jednej strane píšete o sebe ako o autorovi fotiek a na druhej strane o sebe ako o autoroch fotiek. Nie je to zvláštne?
A aké konkrétne fotky Vám administrátori zmazali? Čo na nich bolo? Neboli zmazané napríklad pre nejaký nevhodný obsah?
Ďalej - var nám nechcete tvrdiť, že všade so sebou vláčite statív a tak sám seba fotografujete. Podľa toho, z akého uhla sú Vaše fotky nasnímané, dovolím si tvrdiť, že Vás fotografovala nejaká iná osoba.
+++
Neviem o takom prípade na blogu SME, aby administrátori niekomu vymazali fotografie. Ja sám mám blog, na ňom vyše 120 článkov a v nich vyše 1050 fotografií - prevažne mojich. Vždy pod fotografie píšem autorstvo, aj keď sú prevzaté napr. z TASR a iných agentúr - pretože nie je ťažké zistiť, ktorý fotoreportér fotografoval tú-ktorú snímku.
Takže tak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin Droppa - Monsieur Chien

"Na jednej strane píšete o sebe ako o autorovi fotiek a na druhej strane o sebe ako o autoroch fotiek. Nie je to zvláštne?" - Áno je to zvláštne, ale iba to, že Vám slabo zapaľuje. Veď na fotkách na ktorých som, tak tie som robil sám, a ak nejaké fotky stiahnem z nejakého článku len preto, že sa mi páčia a aj sa hodia k článku, tak napriek tomu, že uvediem autora a zdroj, tak aj tak sa ich admini boja nechávať v článku. Takže to je skôr otázka na nich a nie na mňa prečo to tak je? (Ale možno na vysvetlenie asi toľko, že väčšina tých fotografií, ktoré mi vymazali sa týkala Luniku IX. Takže asi chápete súvislosť, prečo to niekomu bije do oči, že sa aj v blogoch prezentujú fotografie s bordelom, aký po sebe neprispôsobiví Rómovia nechávajú na Luniku IX., ale aj v meste pri "nakupovaní v kontajneroch".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Viete čo, milý pane?

Na svojom blogu som uverejnil aj články, týkajúce sa rómskej témy, rómskych osád. Doplnil som ich vlastnými fotografiami z rôznych osád na východnom slovensku. Nikdy som s tým nemal žiadny problém, nikdy mi žiadne fotografie administrátori nevymazávali - a to na fotografiách bol aj veľký neporiadok, blato, špina... To len Vám sa niečo také, údajne, stalo :-)
Píšem reportáže viac ako 30 rokov a dopĺňam alebo ilustrujem ich vlastnými fotografiami. Opäť, aj z rómskych osád. Napríklad pre týždenník .týždeň, pre ktorý som pracoval skoro desať rokov. Moje fotografie boli vždy v časopise uvedené aj s mojím menom - ako autora. Plus som zverejňoval na webe .týždňa fotoreportáže - opäť aj z rómskych osád. A zas - bez akýchkoľvek problémov. To len Vám sa stále niečo "nespravodlivé" deje :-)
+++
Zaráža ma Váš urážlivý, dehonestujúci, konfrontačný a pohŕdavý tón na moju adresu, vraj, citujem Vás:
"Áno je to zvláštne, ale iba to, že Vám slabo zapaľuje."
Neobávajte sa, mne to myslí a zapaľuje veľmi dobre.
Viete - u nás sa vraví, že ako na Nový rok - tak po celý rok. Vy sa hneď na Nový rok púšťate do urážania diskutujúcich, takže asi máte v úmysle v tom pokračovať celých 365 dní. Je to ale Vaša voľba, dokonale podávajúca obraz o Vás - nieje k tomu potrebná ani jedna fotografia, na ktorej strnulo "pózujete" :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin Droppa - Monsieur Chien

Nebude to tým, že Vy nepíšete o Luniku IX?
A ak Vy pokladáte za urážku to, že niekto povie, že Vám slabo zapaľuje, tak ja to určite za urážku nepokladám, skôr je to holý fakt. Preto, že 30rokov píšete reportáže, tak to neznamená, že aj Vy nie ste neomylný.

PS

Ale poradím Vám, nereagujte už na moje príspevky a nebudete sa musieť trápiť vecami, ktoré zbytočne nafukujete.

Prajem Vám veľa zdravia a šťastný nový rok

Laco
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Človeče,...

...ako Vy viete a odkiaľ viete, že som nikdy nebol na Luníku IX, že som tam voľne nefotografoval a nepísal som o tom sídlisku? Nič neviete.
+++
Áno - Vaše slová o tom, že mi "slabo zapaľuje," považujem za vrcholne urážlivé na svoju adresu. Ja som si na Vašu adresu nikdy v diskusiách pod Vašimi článkami (nie blogmi, ako to neustále nesprávne uvádzate!) také urážky nedovolil. Takže ja si také slová od Vás vyprosujem.
To ale nie je všetko, v tejto diskusii inému diskutujúcemu vulgárne odkazujete, že "je ho hov.. po tom, čo..." Skutočne - to je prejav slušnosti a taktu a napokon aj inteligencie :-((( ? Od človeka - dôchodcu, v rokoch? Veď sa zamyslite nad sebou - mali by ste byť v prejavoch váženým mužom v rokoch...
+++
Kde ja píšem o sebe, že som neomylný?
Pravda je napr. aj taká, že moje články z blogu na tému Rómov, rómskych tém, osád... sa vždy dostali na hlavnú stránku webu SME. To o niečom svedčí - určite o ich kvalite a o objektívnosti môjho písania - práce.
+++
Nemyslím si, že niečo "zbytočne nafukujem" - len reagujem na to, čo podľa mňa uvádzate nesprávne a skreslene. Podľa mňa tak konáte zámerne.
Ak sa Vám nepáči, že sú pod Vašimi článkami diskusie, tak ich jednoducho zakážte - neotvárajte ich. Dá sa to, prečítajte si "manuál" pri písaní článkov na blog.
+++
Nehnevajte sa, ale Vaše záverečné prianie považujem za neúprimné, falošné. Keby ste ho mysleli úprimne, tak nebudete hneď na Nový rok kadekomu v diskusii hrubo nadávať a osočovať ho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin Droppa - Monsieur Chien

Sám ste iba potvrdili svoju duševnú rozháranosť, keď moje úprimne prianie šťastného roku považujete za falošné, tak sa skutočne čudujem načo sa ešte stále namáhate tým, že mi píšete ďalšie príspevky?!

A už len toľko: "v tejto diskusii inému diskutujúcemu vulgárne odkazujete, že "je ho hov.. po tom, čo..." - aj toto ste si vysvetlili tak, ako Vám to vyhovuje, lebo ja som dal písmenko na začiatku a na konci slova, a čo je najpodstatnejšie, tak som mu napísal, že takto by mu určite napísalo viac ľudí, ale, že ja sa k takému niečomu neprikloním...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Človeče, veď Vy klamete ešte aj...

...sám sebe.
Diskutujúcemu ferikus44 ste napísali, presne citujem:
"...Vás je h...o po tom,..."
Nie sme v tejto diskusii včerajší, ani malé decká, aby sme presne nevedeli, čo to "h...o" znamená - aké ste mali na mysli slovo. (Keby ste napísali napr. "h...y" - mohli by sme si myslieť, že ste mali na mysli slovo "houby.") Všetko sa dá vyjadriť aj veľmi slušne a súčasne priamo. Napríklad vetou: "Prepáčte, ale Vás nič nie je do toho, čo..." Atď.
+++
O akej duševnej rozháranosti tu píšete? Skutočne - veď sa zamyslite nad sebou. Na jednej strane diskutjúcich v príspevku urazíte a súčasne v tom istom príspevku im prajete to a hento do nového roka? Prepáčte, ale to vari nemyslíte vážne.
+++
Opakujem - ak sa Vám diskusie pod Vašimi článkami nepáčia, tak ich jednoducho nepovoľte. A bodka.
+++
Pozrite sa. Máte na SME blog a na ňom 20 článkov. Články v rozpore s Kódexom blogera zverejňujete "vo verzii 1:1" aj inde - preukazne v blogu na Pravde. Porušujete pravidlá, ktoré tu, na SME, rešpektujú všetci blogujúci. Niektorí diskutujúci Vás na to upozornili. Nevyjadrili ste sa k tomu. Žiadna náprava. Ktohovie ako to bolo s tými údajne Vašimi fotografiami vraj z Luníka IX... Pochybujem, že píšete pravdivo o tom, ako to bolo.
Všimol som si jedno - Vy ste ešte ani jediný raz nikomu nedali v diskusii zapravdu, nepoďakovali ste sa nikomu za nič. Idete len do útokov, osočovaní, dokonca do vulgárností, napádaní. Čudujete sa, že Vám "karma" diskutéra padla pomaly na nulu. Čomu sa čudujete? Že Vám nikto neklikne na + keď mu grobiansky nadávate? Nuž - ste Vy ale zvláštna persóna...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Martin Droppa - Monsieur Chien

Áno aj tak sa dajú veci štylizovať, ako ste to Vy predviedli v tomto príspevku, lenže zase Vám unikla jedna skutočne podstatná vec, čo sa týka nadávky: "Nie sme v tejto diskusii včerajší, ani malé decká, aby sme presne nevedeli, čo to "h...o" znamená" - Len už ste si "nepozreli" nasledujúcu vetu v ktorej som písal v tomto zmysle: že jemu po tom nič nie je a je hodne takých, ktorí by mu na toto napísali presne to, čo som mu ja napísal, ale bez tých troch bodiek. (Takže ak sa na niečo zameriavate, tak si nevyberajte len to, čo V8m vyhovuje.)

A už len tak mimochodom: zle ste si všimli, že som sa nikomu úprimne nepoďakoval. (Vidím, že sa veľmi nudíte, tak si pozrite ešte raz moje príspevky a min. v troch som sa prispievateľom príspevkov nezištne poďakoval.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

:-)))

Nuž, napísali ste 210 diskusných príspevkov a až v 3 (slovom troch!!!) ste sa "prispievateľom príspevkov nezištne poďakoval."
Fíha - to je úspech a skutočne top slušnosti.
+++
Akosi sa ale stále vyhýbate tomu dôležitému - napríklad reakcii na to, že v rozpore s Kódexom blogera na SME uverejňujete svoje články inde. Tak čo Vy na to?
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Transparency International Slovensko: Voľby bratislavského primátora: Mika a Nesrovnal mali záhadne lacné kampane 3 313
 2. Dominika Dongova: Som tehotná, ale dieťa nechcem 2 174
 3. Jaroslav Kmeť: Štát priateľský k ľuďom. Dá sa to vôbec? 994
 4. Rudolf Pado: Lyžovačka nad rozum a zákony? 965
 5. Jiří Kubáček: Prečo v posledný novembrový piatok vlaky v Bratislave meškali? 745
 6. Blanka Ulaherová: Krajina láskavosti, poézie a krásy 654
 7. Viktor Kouřil: Na dvere nám klope SOCIALIZMUS 306
 8. Transparency International Slovensko: Nový rebríček sudcov: Čierne ovce brzdia zlepšujúcu sa justíciu 301
 9. Paľo SIBYLA: Slepé kura alebo Jediná akcia, na ktorú vždy naletím 285
 10. Michaela Tischlerová - Bednárová: Bude nás o jedného viac 260

Rebríčky článkov


 1. Martin Hužovič: Budovanie Finančnej Nezávislosti časť 2
 2. Patrik Mackových: Pokles ceny benzínu a nafty sme si dlho neužili. Onedlho môže ísť cena nahor
 3. Lubomir Drabik: Najkrajšia vec na svete je holý a čistý zámer
 4. Mário Bošanský: Dvaja profesori a diskususia v občianskej spoločnosti
 5. Peter Slivovic: O troch bratoch
 6. Pavol Nemeš: Toto má byť elita našej spoločnosti?
 7. Peter Biščo: Ako som vymyslel nemalé huncútstvo .
 8. Marek Kytka: Dokedy budeme toto tolerovať ?
 9. Majka Glovová: Milujem ho - aj keď ho možno ešte ani nepoznám
 10. Petra Babanova: Najkrajšia žena na svete

 1. Upratovačka nevycestovala, minister zostal (píše Marek Maďarič)
 2. Delegáti krajín OSN v Marrakéši schválili Globálny pakt o migrácii
 3. Frajer, ktorý si dovolí zaparkovať na priechode. Pri Kočnerovi šli médiá po diváckom dopyte
 4. Vrahom sa bránil, CNN zverejnilo Chášudžího posledné slová pred smrťou
 5. Polícia zatkla podnikateľa známeho z kauzy vraždy Jána Kubašiaka
 6. Župa seká jedno z najlepších gymnázií. Rozhodnutie ani slová Trnku nechápu
 7. Najmocnejší kňaz v Poľsku kontroluje kostoly, médiá aj vládu. Blíži sa k politike
 8. Pľujú naňho, chcú ho zmlátiť. Pamätník Vasiľa Biľaka nemal výtvarník Peter Kalmus špiniť
 9. Európsky súdny dvor rozhodol: Británia môže prerušiť brexit bez súhlasu Bruselu
 10. Hrivík je hokejista, akých má Ramsay rád. Do reprezentácie však nepríde

 1. Anonym, čo pil vlastnou hlavou Colu v konšpiračnom byte chce bojovať proti anonymom
 2. Pastiersky list prišiel v pravý čas: Rostás chcel mať šou naživo zneužitím RTVS
 3. Bašternák sa zbavuje majetku, zostal mu len byt, v ktorom býva Fico
 4. Penta napísala vyšetrovateľom, aby zničili nahrávky z Gorily
 5. Deflektory do auta: čo je to deflektor a ako si ho vybrať?
 6. Rok 1968 očima historie, církve a společnosti: Halík, Kosatík, Mikloško
 7. Mala doma utečencov: prvé mesiace som počula len „ďakujem“
 8. Assisi: Misericordes sicut Pater
 9. Ruská polícia brutálne bije Rómov, aj ženy
 10. Sociálny len v názve. Pozitívny Smer už neexistuje

Už ste čítali?