Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

pour féliciter 2018 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak sa pán bloger opäť pochlapil. Vyprodukoval "hodnotný" článok, pozostávajúci z jednej vety v perexe a fotky, do ktorej je vpísaná nejaká dankovina. (Tá je samozrejme podpísaná. To je najdôležitejšie. Taká "hlboká myšlienka" nesmie zostať nepodpísaná.) A aby si toto mimoriadne dôležité dielo, mohlo prečítať čo najviac ľudí, uverejnil ho okrem SME, aj na Pravde a iDnes, čím porušil Kódex blogera SME.
https://krivda.blog.idnes.cz/b...
http://pksoliwarski.blog.pravd...
Citácia z Kódexu blogera: Texty zverejnené na titulnej strane blog.sme.sk nesmie bloger následne zverejňovať na iných webových stránkach s výnimkou svojej osobnej (súkromnej) webovej stránky.
Alebo: bloger nesmie do systému vkladať texty, ktoré už predtým zverejnilo iné médium (vrátane iných internetových stránok), alebo ktoré už ponúkol na zverejnenie inému médiu. Výnimku z tohto pravidla majú vlastné texty blogera, ktoré už zverejnil na inej svojej osobnej (súkromnej) webovej stránke (pod osobnou stránkou sa nemyslia blogy na idnes.cz, lidovky.cz, blog.pravda.sk a pod.).
https://info.blog.sme.sk/c/116...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...ďakujem....

...že ste si ma opäť všimli. Verím, že si moje texty odkladáte, aby v každej chvíli boli pre Vás zdrojom poznania a studnicou múdrosti. Aj preto špeciálne Vám jurajpaskuliak želám krásny a vydarený nový rok a dúfam, že mi naďalej ostanete verný. V prípade, že by ste veľmi chceli autogram, nechajte adresu. Rád Vám ho pošlem...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME