Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nevzdávajte to. Zmena na Slovensku sa blíži! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Moze sa blizit iba vymena pri korytach.Slovaci este nedozreli na vladu ktora pracuje pre narod a nie pre seba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

veď to, aká zmena!?

Spoločnosť je rozdelená, na čo ešte nepracujú A, čo pracujú B a na, čo už majú odpracované C. A sa delí na kategóriu tých, čo nikdy nebudú pracovať A1 a tých čo chcú a robia pre to všetko, celý život, investujú do zdravia, vzdelania a života A2. Tí čo pracujú sa delia na tých, čo sa tvária, že niečo robia, väčšina chystá revolúciu alebo len revoltu-to je prípad tohto článku B1. Ostatní makajú, až sa im z hlavy parí. Jeden minule pristihol kategóriu B2, že pracuje až do 20,00hod. Aký si šikovný, máš prácu. Nie nie som šikovný, odpovedá, som nešikovný, že som neskončil, ako väčšina už o druhej a nevenujem sa rodine. Nuž, čo sa to stále deje, keď je spoločnosť nastavená, na to, že práca je len presúvanie vecí a potom sa môžete venovať zábavke, po práci si robiť srandu z práce, duševnými výlevmi. Jeden inzerát na prácu je veľmi zaujímavý. "Hľadáme politikov", podpis McDonald...či vlastne, bolo tam len známe M, no súčasník tráp sa! Kategória C je skutočne zaujímavá. Niektorí preskočia všetky druhy a z A1 sa sa stanú hneď C1. Len sa správne narodiť. A zaujímavé je, že je jedno, či sa narodíte na slame a na viac nemáte alebo na pozlátenom rúne a máte ho stále, lebo otecko sa politicky činil. Musí to byť jedno alebo druhé, Ste okamžite v kategórii C1. C2 sú aktívni záhradkári, dožívajú sa vysokého veku so šťastným úsmevom a väčšinou v pokoji odchádzajú podľa plánu. Potomkovia väčšinou majú čo dediť. Nechajú Vám vždy mapu života. C3 je špecifická smutná kategória, Tí musia v práci zomrieť, väčšinou sa im to stane postojačky, padnú a už nevstanú. Ak si stihli písať denníček, viete, prečo tak žili a môžete sa poučiť, že je vždy lepšie založiť aspoň jednu malú stranu mierneho pokroku, inak ku žiadnym zmenám nepríde.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rozumiem tomu správne? Expert SAS na potravinarstvo nám sľubuje že keď zvolíme týchto nových spasiteľov slovenského národa tak nebudú v potravinárstve kontroly lebo zdržujú zamestnancov od tvorby zisku pre živoriacich podnikateľov? Už mi tečú slinky napr. na spišské párky :).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nerozumiete tomu spravne. tieto urady potom nebudu vykonavat kontroly za ucelom sikany
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A od akej hranice rozlišujete čo je šikana a čo nie? Bude rozhodovať kontrolovaný čo mu vyhovuje? Na jednej strane fňukáme nad kvalitou potravín a na druhej sa sťažujeme na nadmerné kontroly. Naozaj nie som prívrženec nadmernej "buzerácie" alebo neprimeraných postihov, ale v tejto oblasti by poriadok mal byť. Keď si predstavím, že za posledné desaťročia trebárs na veterinárnej kontrole alebo hygiene ako klesli početné stavy a o koľko vzrástol počet subjektov podnikajúcich s potravinami tak sa mi nezdá, že by sa tie kontroly dali robiť v prehnanom množstve, skôr naopak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ja hovorim kontrola za ucelom sikany. to znamena ze tam neisli kontrolovat, ale isli schvalne sikanovat. a aku hranicu rozlisujem? no ze sa tam rozhodnu ist sikanovat, resp. ich tam poslu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čítať s porozumením

Dobrý deň prajem. Poprosím čítať s porozumením a túto otázku následne nemôžete položiť.

Inak všetko dobré do nového roku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nedá mi ...

• Za pravdu je různá sazba - někdy metál, u nás ... vazba !!!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME