Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nemáme na viac? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Určite nie ste sám,

len dokiaľ náš vidiecky ľud a trenčiansky kraj nepochopia, kto sa to tu pregrciava a trtoší (Trnka) už pomaly 12 rokov a niektorí aj 25 rokov a kvalita neporazí kvantitu, tak nebude možné to tu zmeniť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Slovensko ma naviac...napriklad robit ***** inemu trtkovi Martinovi Jakubcovi, ze pan autor...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hm

ja nie som taky pesimista ako autor. slovaci si vzdy nasli a najdu novych odbornikov: spomenme si na naseho chlapca z ludu, janka luptaka (aky to bol krasny politik), skocme do pritomnosti, a zporime na ruceho bujaka kollara , a nezabudnime ani na nasich najrodnejsich odbornikov ako kotleba a danko.
same nove tvare, a jeden odbornejsi ako druhy. a ako dobre sa nam s nimi zilo a zije.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

" Poctiví zlodeji " ...

Ten výpočet zlodejov a teda gaunerov je veľmi skromný. V našej krajine je zhruba 1 % rýchlozbohatlíkov, ktorí svoj majetok nadobudli neveľmi poctivým spôsobom, je ich zhruba o 50 tisíc. Na ich čele sú superbohaté rodiny z radov bývalých nomenklatúrnych kádrov KSČ, alebo ich priamych dedičov. Boli šikovní, ihneď po novembri 1989 sa bleskovo pretransformovali do ekonomickej sféry, sprivatizovali aj za pomoci Mečiara čo sa len dalo a dodnes zásadne ovplyvňujú z pozadia ako oligarchovia všetko celospoločenské dianie. K nim kľudne možno prirátať aj niekoľko ľudí s kriminálnou minulosťou, ktorí sú už ale dnes " poctivými " občanmi a aj niekoľko desiatok politikov. Ak si myslí bloger, že k nim patrí aj pán Kotleb, potom sa treba spýtať, čo takého zlodejského či gaunerského urobil on i strana kotleba - ĽS NS, že bol priradený k tejto SMOTÁNKE ?! Je síce pravdou, že bohatstvo a politika spolu úzko súvisia, ale pán Kotleba medzi rýchlozbohatlíkov a zlodejov určite nepatrí. Aj o jeho gaunerstve by sa dalo silne pochybovať. Tento prívlastok je vlastný osobám toho najzločinnejšieho zrna a to by museli títo, ako o nich hovoria nadšene mnohí verejní činitelia, ale aj časť verejnosti, že sú " fašisti " toho napáchať oveľa viac ako iba sa verbálne netradične vyjadrovať o veciach verejných. Sú preto časti spoločnosti, ktorá je spiatočnícka tŕňom v oku, chcú zásadnú zmenu zle fungujúceho systému a to tradičným stranám a hnutiam veľmi vadí, preto sú nimi považovaní za doslova škodnú a robia z nich strašiakov spoločnosti. Tými skutočnými gaunermi sú ale tí, čo nás tak masívne od novembra 1989 okradli / o cca 1, 8 bilióna bývalých Sk / a dodnes okrádajú, klamú, podvádzajú, manipulujú - dediči komunisti / boľševici / pretransformovaní na sociálnych demokratov ovládaní práve tými superboháčmi - oligarchami. Kto toto nevidí, je buď slepý, alebo to nechce vidieť. Strana kotleba - ĽS NS je preto pre nich iba vítaným strašiakom, ktorí verejnosť odputáva od pozornosti, zameranej na skutočných gaunerov, aby sa tak šikovne pomocou tradičnej boľševickej propagandy v duchu : ak nemôžeš nájsť triedneho nepriateľa, tak si ho vmysli. Je len na škodu nás všetkých, že sa časť opozície / SAS a OĽANO / k tomu pridáva, čím iba nahráva tým najhlavnejším gaunerom, aby mohli naďalej užívať moc a nakradnuté bohatstvo. Takže, čo je pre našu spoločnosť a jej občanov tým skutočným ZLOM, čo neustále ľuďom škodí a vrhá tak státisíce občanov do priepasti biedy ? Reálny červený fašizmus, alebo ten zmyslený, neexistujúci - hnedý ?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME