Štvrtok, 22. február, 2018 | Meniny má Etela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zbláznil sa bratislavský poslanec Buocik? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na druhej strane výhodou je, že ak vám pred jeho domom vbehne koleso auta do výmoľu, nemusíte chodiť ďaleko pre náhradu škody, stačí zazvoniť na jeho bráne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oliver Toman je falošný profil!

To po prvé, na zvýšenie čítanosti používa program https://hitleap.com. Po druhé, pseudobloger akosi zabudol napísať, že Slivková ulica je verejnou komunikáciou, zapísanou v zozname verejných komunikácií Bratislavského magistrátu a neexistuje v slovenskom právnom poriadku možnosť obmedziť prístup na nej. Možné to je len pri účelových komunikáciach, čo však nie je tento prípad. Po tretie, pseudobloger zavádza, že som mal pod dozorom ružinovský stavebný úrad, lebo to zo zákona nie je možné! Stavebný úrad je prenesený výkon štátnej správy, za ktorý je zo zákona oprávnený konať iba starosta. Áno ten, proti ktorému som pred tromi rokmi kandidoval! Iba pre istotu, v živote som nepodpísal žiadne územné ani stavebné povolenie. Po štvrté, pozemok pod cestou sme nadobudli tak, že pôvodný vlastníci pozemku mali 11 m široký pás od Listovej ulice až po Slivkovú a predávajúci trvali na tom, že keď si kupujeme stavebný pozemok, načo im zostane kus pozemku pod cestou na Listovej a Slivkovej. Rovnako široký pás mali aj pôvodní susedia ľudí od ktorých sme pozemok kúpili. Teda po kúpe pozemku sme s manželkou a naši susedia - súrodenci vlastnili (okrem stavebných pozemkov) aj pozemky aj pod Listovou aj pod Slivkovou ulicou. Pozemky sme si zamenili a nám zostal pozemok pod Slivkovou ul. a susedom súrodencom pozemok pod Listovou (k.ú.: Ružinov, parc.č. 2681/3, 2677/13). Samozrejme, to už pseudobloger neuvádza. Po piate pseudobloger neuvádza že na Slivkovej ulici na parc. č. 3222/6 sú ďalší súkromní vlastníci pozemku pod cestou a na Listovej sú okrem vyššie uvedených, vlastníkmi pozemku pod cestou ďalší štyria súkromní vlastníci (k.ú.: Ružinov, parc. č. 2683/2, 2674/3, 2671/3, 2578/3). Jednoducho, v tejto časti Prievozu, ktorý bol pred 60-70timi rokmi iba poliami za domami na Mierovej a Sladovej nič neobvyklé, to však pseudobloger dobre vie a preto sa necháva platiť developermi, ktorým som svojím hlasovaním spravil škrt cez rozpočet! Dobre som spravil!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Buocik je "bojovnik" s developermi :)

nebud smiesny, ze nechava si platit devlepermi :) to hovori ten, co ma byt v Retre, o tom ako sa k tomu bytu v tej ciernej stavbe dostal je myslim aj skoda hovorit (samozrejme oficilane cez pozicku :)
.
spolu so svojim kamosom SMERakm Drozdom ste pekna dvojka. Predtym SDKU, teraz Most, cize 5ta kolona SMERu .. a tak to aj vyzera ..
.
ale to ze sa sudruzenko Buocik sprava ako oligarchicky developer je vidno, ako sa dostal k pozemkom vybalej skolky a terajsej Mestskej policie ruzinov!
.
ale najhorsie je, ako oklamal aj susedov a ako si vytrel s uzemnym planom zadok krasne ilustruje ako "bojuje" proti developerom, ked sa sam sprava horsie ako najhorsi developeri v meste ..
.
na zhrnutie ..
.
- tie pozemky boli najprv zarizovane a potom skonfiskovane statom, potom ti epolia niekto kupil
- sice ste to kupili od susedov, ale ste ich nechutne podviedli a znehodili ich pozemok
- pofidernym a podovodnym konainm si ziskal zavazne stanovisko od magistrate, kde kamarati z SDKU nejakym "zazrakom" priehliadli, ze sa jedna o stabilizovene uzemie
-
vysledok:
- ziskali ste podovodm stavebne povolenie, ktore je v rozpore s uzemnym planom, ktore je v rozpore so zakonom kedze nedodrzujute zakonom stanovene rozostupy
- porusenie stavebnej ciary, zatienie pozemky tych "susedov" , ktorych ste ogabali
- sialena zastavanost pozemku, ktoru by nikomu inemu ani magistrate a toboz stavebny urad MC ruzinov NIKDY nepovolil

pre ilustraciu, pozrite si ako sialene zastaval sudruzenko buocik pozemok a na porovnanie su tam susedia na pravo
.
http://petermurgas.blog.pravda...
.
cely clanok
.
http://petermurgas.blog.pravda...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME