Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ochrana je dôležitá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Zaujímavé,

že týmto spôsobom sa "podriadia" iba ženy mužovi. Tuším som ešte ani nepočula, že by sa muž "podvolil" žene len preto, aby ho nenechala.
Hráme sa na emancipované, feministické, gender rovné a neviem ešte aké, tak potom prečo niečo takéto, že dám mu len preto, aby ma nenechal?
Aj keď o sebe vždy hovorím, že mám ďaleko od feministky, takéto niečo by som nikdy nespravila. Vlastne už by som mala povedať skôr v čase minulom: nikdy nespravila:)

Už som započula viackrát, že dnes sa to nejako otáča. Získať si dievča sa mení na získať si chlapa. Tak neviem-neviem, či sa tá emancipácia nepreklápa do opačnej pozície:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

U nás bola emancipácia odjakživa. Raz dala ona mne a druhý raz ja jej. Ale nie preto, aby sme jeden druhého nenechali. To nás ani nenapadlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Cha, chi:)

Aj ste mali harmonogram, aby ste sa nepomýlili?:)
Jedno mne blízke dievča mi prezradilo, že jej jedna kamarátka povedala, že dáva manželovi "poukážky". Keď jej dá na šaty, keď umyje riady, keď uprace ... atd. Tak dostane Poukážku na sex, ktorá je "splatná" hocikedy, kedy ju manžel predloží. A že vraj to zas nie až také ojedinelé.
Keby som ja Marianovi dala takú Poukážku, tak by som mu vynadala 2 x: Keby ju prijal a keby ju predložil k splatnosti.

No darmo, biznis sa nám nenápadne dostáva aj do vzťahov a do manželstva. A to som si vždy myslela, že len v Hrašnom to funguje. Tie ich letáky za stieračom, sú úžasné: Máme nový tovar! Podobne som sa pobavila, keď som na sekáči videla reklamu: šaty, blúzky, nohavice, spodné prádlo ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja teda trochu harmonogramom rozumiem; časový plán, harmonogram výstavby, prúdová metóda, plán organizácie výstavby, atď., ale na sex som ešte harmonogram nerobil. A vlastne, keď tak rozmýšľam (zasa to teplo), vždy to prišlo tak nejako "samé od seba".

Poukážky? No, to je dobrá zvrhlosť, to s tebou súhlasím.

Hrašné malo roky oproti Magnólii takú velikánsku reklamu, asi 6 x 3 m; tú sporo oblečenú zamestnankyňu. Nakoniec to vzdali, lebo pouliční umelci ju sústavne vylepšovali. Najkrajšia bola s fúzami a s metrovým pindíkom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dobre si pamätám,

trošku sa mi podobala na Trošku:)

O teple mi ani nehovor. Po prvé, ešte nás vymažú ako homofobikov, po druhé, sedím vnútri v klíme nastavenej na 27 C už neviem koľký deň, blbo spím aj pri režime " všetky okná dokorán". Medzitým výbeh cca 1 000 km na jednu oslavu a na jeden pohreb. Na pohrebe som zistila, že som postúpila na najvyššiu priečku "najstaršia osoba" z jednej vetvy rodinky, z ktorej mám cca 80% génov. Ja som sa usmiala, Marian zosmutnel. To je tá rovnováha:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak ja som potom tiež rekordér; matka 50, ocko 59. A Marian nemá byť prečo smutný, keď má kočku o polovicu mladšiu od seba.

Btw., rovnováha musí byť. Vysvetľoval som to môjmu zaťovi, keď sa minule čudoval, že Grétka má vlasy nie ako on (tá horčicová farba), ale ako Dominika na novej fotke. Usilovne študoval "Family Tree Builder" obidvoch strán a usúdil, že za to môžem ja. Čo je, mimochodom, v súlade so slovenskou národnou doktrínou, že za všetko môžu židia.

Tak som mu zadupľoval, že kvalitnejšie gény vyhrali a zaklincovala to malá: "Ale mne sa moje vlásky páčia viac, ako tvoje, tatinko". A tatinko zostal s ovisnutou sánkou. :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ani mi nehovor, oggir!

Ja aj Marian tmavovlasí, narodila sa nám mladšia dcéra, bledovlasá, ako celá rodinka z otcovej strany. Keď sa ma pýtali, po kom je, vždy som povedala: "nepoznáš ho".

Ináč je celý otec, okrem tej farby vlasov.

Vnúčatká sú skoro bielovlásky, ich otec je skôr tmavovlasý. Ono sa to dedí tak všelijako. Napr. moja najmladšia 4 r. vnučka je povahou skoro celá ja. Hubaňa, každému povie, čo si myslí, ale pritom tak milá, že si ju každý obľúbi. Ona napr. na ulici povie s tým najkrajším úsmevom nejakej strapatej pani, že "vyzeráš ako striga" a ona jej povie: "si uhádla, mám doma dve čierne mačky, ktoré mi sedia na pleci".

A vnučka: "Aj moja teta M. má mačku Kvašku, čo jej dávaš jesť?" - a debatkuje ostošesť s každým o bársčom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nuž, máš pravdu, naozaj sa mi nestalo, že by som ženu pretiahol kvôli tomu, aby ma nenechala (vždy som to chcel hlavne ja), ale dvakrát sa mi stalo, že po prvom sexuálnom styku som nenechal ja ju, ale ona mňa.
Určite, to nie je nič, čím by som sa chcel chváliť, našťastie boli aj opačné prípady (odhadoval by som to tak pol na pol).

Inač trochu mi vadí, že autorka stavia ženy do pozície "obchodničiek s vaginou". Píše napríklad: "Neponúkaj sa, nebuď lacná..."
Akoby musela za poskytnutie svojej vagíny dostať za každú cenu nejakú protihodnotu. Akoby ju nemohla poskytnuť len tak a nič za to neočakávať... (tak ako to robíme my chlapi so svojím penisom :-)))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No konečne prehovoril

aj emancipovaný chlap!:))
Čiže normálny.
A ešte k tomu aj vtipný:)
Oceňujem.
Vedomý si svojej hodnoty a nepotrebuje sa ponúkať za každú cenu. Tak takto nejako si predstavujem emancipáciu!:)
Ty vtipálek jeden!:))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Myslím, že to je rovnaké u žien, aj u mužov. Niekedy potrebujú trvalý vzťah a niekedy iba blízkosť iného človeka na chvíľu. A niekedy sa tie očakávania spolu nestretnú. A že ľudia kvôli láske strácajú hlavu a robia hlúposti - proti tomu im žiadne príručky nepomôžu, iba čas. :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Blízkosť človeka nie je

v sexuálnom zblížení. Existuje aj telesná blízkosť mimo sexu ( držíme sa za ruky v spánku), niekedy sa podarí aj taká spontánna blízkosť, nedá sa opísať, príde to samo, napr. idem okolo manžela, usmeje sa, rukou ma objíme okolo pása a dá mi celkom dlhú pusu:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Určite aj to, je to pekné. Niekedy stačí iba pohľad do očí. Alebo pár slov cez telefón, aby to tak človek cítil. Blízkosť má rôzne podoby. No aj milovanie je jednou z nich.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kuman

K "obchodníčkam s vagínou" mám osobný príbeh.

Mladá kolegynka sa mi zverila, že má osobný problém chlapcom. Má prísnu, rýpavú, náročnú a večne nespokojnú matku, ktorá sa do nej neustále "obúva", ale voči nej sa jej chlapec nikdy nezastane. Nuž povedal som jej svoj chlapský, veľmi negatívny názor na "mamánka" a doporučil vzťah okamžite ukončiť a nájsť si chlapca, ktorý a jej voči svokre vždy zastane. ( Podľa mňa mamánek, ako najhorší stupeň slabocha, je pre partnerský styk horší ako žiarlivec alebo neverník. Mamánek totiž nemá riešenie, nikdy sa nezmení a nestane sa už nikdy z neho plnoprávny chlap, lebo jedna žena, jeho matka, mu už nenávratne zlomila jeho charakter. Nuž za všetkým zlým hľadaj svokru! )

Po čase mi nadšená povedala, že tak urobila, naša si šikovného chlapca, pracovitého, ktorý rád vykonáva robotu aj okolo jej domu, pomáha jej otcovi, je milý, má ju rád.....Trochu rozpačito som sa jej opýtal, že ak jej nový chlapec robí všetky tieto veci, čo dáva oa za to jemu. Jej pohotová, úprimná odpoveď znela: "DÁVAM MU PREDSA SEBA!"

Čiže obchod s vagínou v priamom prenose. Ostal som tak prekvapený z jej odpovede, že som sa nezmohol ani na slovo. ( Ale napriek tomu bol asi tento obchod úspešný. Už sú zobratí a majú dve deti a sú asi šťastní......)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mne sa najviac páčilo ,,upozornenie,, na používanie ochrany nielen telesnej, ale aj psychickej. Myslím, že obe sú si rovnocenné, tak ako sú si v tomto rovnocenní muži aj ženy. Pozor, naschváľ píšem rovnocenní, nie emancipovaní. To je podˇa mňa rozdiel.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja patrím medzi skôr narodených, a keď som sa dostal do puberty, vtedy v socialistickej ČSSR, aj v celom východnom bloku začali prvé opatrné pokusy o sexuálnu výchovu, či už v školách, vedeckých časopisoch, a pomocou kníh.
Boli to informácie o tom, ako fungujú pohlavné orgány, ako žena otehotnie, ako sa brániť tehotenstvu, postupne sa riešili aj partnerské vzťahy, boli knihy od USA autorov na tému, ako zbaliť "superženu" a pod.
Oficiálna propaganda začala tolerovať aj predmanželský sex. Hlavný dôvod bol to, že mladí skôr sexuálne dozrievajú, ale nakoľko dlhšie študujú, tak neskôr nastupujú do práce a tak neskôr sú schopní po ekonomickej stránke založiť a uživiť rodinu. Nakoľko ale sex patrí k "legitímnym" potrebám zdravého teľa, tak teda sa predmanželský sex toleroval.

Ale nikdy som nevidel žiadne rady na to, ako a s kým mať sex iba pre ukojenie svojich zdravých, prirodzených sexuálnych potrieb, ako to celé začať a ako sa potom z toho vzťahu inteligentne vymotať. A nikto nepoučil baby, že u muža záujem o ne môže byť iba krátkodobý.

Teda ja svojej dcére, aj neteriam, radím takto cynicky polopate:
Menštruačné vložky a tampóny sú dobrým biznisom, preto je veľa reklám na ne, a v rámci tých reklám sa veľa spomína tých pravidelne sa opakujúcich päť ťažkých dní v živote žien. Vieme o týchto dňoch všetko.
Ale čo chlapi? O nich je ticho, lebo to nie je biznis. Oni ale zas od prírody priebežne produkujú spermie, ktorých sa tiež pravidelne musí telo zbaviť. Ako? Počas sexu. Ak nemá sex, tak jednoducho, raz za 4-5 týždňov počas spánku má chlap erotické sny, a počas týchto snov príde k výronu semena. Na potvoru vždy vtedy, keď má chlap na sebe novú pyžamu, čistú posteľnú bielizeň, či je mimo svojho domova, napr. na internátnom školení.
Baby pri menštruácii sú si navzájom chápavé, nápomocné. Chlapi úplne iní. Niet väčšej ostudy, zobudiť sa na chlapskej napr. internátnej izbe a mať na sebe pyžamu od semena, celý život sa mu budú posmievať, komentovať to. Ale aj doma ako to vysvetlí matke, prečo mal na sebe čistú pyžamu iba jednu noc?
Je teda riešením onanovanie? Rovnaká hanba medzi chlapmi.
Kúpiť si prostitútku? Drahé a rovnaká hanba, musí si kupovať babu, lebo si nevie žiadnu zbaliť.

Teda chlap je nútení zbaliť si babu, a hoc tá je typom, ktorou by v žiadnom prípade nešiel do manželského vzťahu, sľubuje jej hocičo, len aby ju dostal do postele a pri sexe pekne chlapsky sa zbavil svojich spermií.
Povedz babe, že chceš s ňou sex iba preto, lebo už prešlo 5 týždňov bez sexu, teda si potrebuješ vyprázdniť gule, aby si to neodniesla nová pyžama. Musela by byť velice zúfalá, aby len preto išla s niekým cudzím jednorázovo do postele. Teda zákonite je to o lživom balení a sľubovaní.

Chlap všade, kde sa otočí, zbadá každú ženu, a priebežne ich sortíruje. Moc mladá, ešte pod zákonom, preto nezaujímavá. Táto je ideálna na manželstvo, táto iba na sex do doby, až si nájdem súcu na manželstvo, a končiac nezaujímavou starou babkou.

Teda chlap prioritne začne baliť tú nádejnú manželku, ak taká nie je v zornom poli, tak aspoň nejakú dočasnú na sex, a do zbierky skalpov. A baba si môže iba lámať hlavu, ako to skončí? Mal som známeho, ktorý svoje krátkodobé známosti medzi kamošmi označoval slovom smetná nádoba, do ktorej zahadzuje svoje nepotrebné spermie.
Ja preto svojim dcéram a neteriam na konci "školenia" vždy hovorím to, nech sú na pozore, nech si svoju kožu nikdy nedajú lacno, aj chlap nech poriadne pustí žilou. A v duši, či v srdiečku vždy musia mať nejakú záchrannú brzdu a núdzový východ, cez ktorý dokážu zo vzťahu utiecť duševne čo najmenej pošramotené.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Stanislav Martinčko: Oblečie si aj Slovensko žlté vesty?? 2 139
 2. SK Service: Pracujete počas sviatkov a ste zamestnanec? Čítajte pozorne... 1 431
 3. Vladimír Bednár: 10 najčastejších neprávd spojených s vozidlom BOV Vydra 1 268
 4. Michal Sivák: Luník IX. - "mestečko" kde ľudia žijú ako kedysi 1 209
 5. Martin Ondráš: Podiel slovenských potravín na pulte - skutočná pravda 1 070
 6. Rudolf Pado: Bullshit v podaní Lidla 1 032
 7. Miroslav Lukáč: Ako poslanec Fico a prezident Zeman prekonali vojvodcu Otta von Bismarcka. 963
 8. Pavel Macko: Zastavme ich bratia! 943
 9. Jan Novak: Zakázané správy: Dvere do Európy budú pre ilegálnych migrantov otvorené dokorán. 921
 10. Leonard Malacký: Nakupovanie v čase socializmu - Vianoce 754

Rebríčky článkov


 1. Zuzana Halabuková: Facka
 2. Darina H. Lacková: Koľko stoja Vianoce?
 3. Peter Ďuroška: Slovenská asociácia zrakovo postihnutých športovcov si zvolila nové vedenie
 4. Jakub Zibura: Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom
 5. Milan Lacúch: Úvaha o konci sveta!
 6. Paula Beinsteinová: Tieň
 7. Ivan Janíček: Ako skladovať palivové drevo?
 8. Uršula Šilleová: Rozhovory
 9. Milan Koval: Milovníci“ žltého“ moku , na slovíčko.
 10. Jarmila Halgasova: Iné ako slovenské kura nekupujem, i keď aj to ukrajinské musí spĺňať prísne pravidlá EÚ

 1. Kiska nesie Bezákovi dar od pápeža Františka
 2. Ututlané dejiny československého fetu
 3. Švajčiarsky lyžiar mal hrôzostrašný pád, zjazd mužov prerušili
 4. Dobrý rozhovor je sexy. Vyskúšajte si konverzáciu na jednu noc
 5. Rozčuľuje to každého, priznal o rozmrazení platov Pellegrini
 6. Nová Mazda 3 pozná slovenské ceny. Spôsobí revolúciu nielen motorom?
 7. V Košiciach sa zrazila električka s autom
 8. Takto vyzerá revolúcia, ktorú Európa potrebuje
 9. Hundertwasser bol bláznivejší než jeho pestrofarebné domy
 10. Fialková po druhom mieste: Na mojich plánoch v sezóne to nič nemení

 1. Karol Galek (SaS): Vládny návrh ukončenia doby uhoľnej nie je kompilát, ale opajcát
 2. Rusofili v politike znižujú našu bezpečnosť a sú odmeňovaní najvyššími postami
 3. OKS podporuje Františka Mikloška: Koho podporuje KDH?
 4. Prezidentská diskusia: Mikloško, Krajniak, Čaputová,
 5. Ján Kubiš – kandidát Smeru v zálohe
 6. Ondrej Dostál: Slovenská upratovačka v Marakéši
 7. Leninova revolúcia by bez podpory Nemecka neprežila
 8. Bývalý policajt: Kuciakovu vraždu vyšetria, ale rozuzlenie otrasie Slovenskom
 9. Robert Mistrík: Prehľad politických trafík v manažmente Slovenských elektrární
 10. Ex-ex-Drucker rozvrátil financovanie liekovej politiky - Kaľavská pokračuje v tomto rozvrate za 135

Už ste čítali?