Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tvorcovia ankety zlyhali (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

K,

citujem, "zvrhlosť hraničiaca s debilitou autorov. Zneužitie tragédie človeka." by sa urcite hodilo meno Danko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...nesúhlasím s časťou venovanou Jánovi Kuciakovi. Ľudia predsa nemuseli dať svoj hlas tomuto chalanovi preto lebo bol zavraždený. Čo ak mu dali hlas za jeho odvahu. Za jeho dôslednosť. Za to akým spôsobom dokázal písať o smeráckych zlodejinách a zverstvách, ktoré táto banda páchala a stále pácha na krajine. Koľko tu máme novinárov, ktorí v toľkých článkoch dokázali otvorene písať o gauneroch ako jahnátek, fico, počiatek, kaliňák a podobná zberba. Ján Kuciak bol výnimočný novinár. A natoľko presný a adresný, až si od smeráckej čvargy vyslúžil popravu. A preto hlboká poklona pred jeho odvahou a adresnosťou. A preto asi aj hlasy pre neho v tejto prapodivnej ankete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pripájam sa

ku každému slovu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tiež si myslím, že autor nepochopil.

V roku 2017 bolo na Slovensku zavraždených 57 ľudí (štatistiku za rok 2018) nepoznám. Ak autor tvrdí, že sa Ján Kuciak tam dostal kvôli tomu, že bol zavraždený, tak potom nech vysvetlí, prečo sa tam nedostalo tých 57 ľudí zavraždených v roku 2017 a neznámy počet ľudí zavraždených v roku 2018...
Možno ho to prinúti rozmýšľať a príde na to, čo mu uniklo.

A ešte v jednej veci s autorom nesúhlasím. Chyba nie je v zlé definovaných kritériách. Chybou je samotná existencia takejto ankety.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kuciaka dostali do ankety médiá. Keby boli aj tí ostatní takí medializovaní, tiež sa tam dostanú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie nedostanú!

Keby bol zavraždený len preto, že bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, tak by ho mohli medializovať, koľko by chceli... To je vlastne prípad jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Ta bola tiež medializovaná a dostala sa do ankety?
Pochopte, že Kuciak sa dostal do ankety z toho istého dôvodu, prečo bol aj zavraždený, takže tieto dve veci navzájom prirodzene korelujú. Určitú príčinnú súvislosť nemožno poprieť. Keby ho nezavraždili tak by v tej ankete asi naozaj nebol, ale ta vražda bola len akýsi "budíček". Nakopnutie. Nie dôvodom. Určite je blbosť tvrdiť, že stačí ak niekoho zavraždia (a potom medalizujú), aby sa dostal do ankety.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Re:

...takáto anketa by bola dobrá, ak by bol tento národ vysporiadaný so svojou históriou. Ale to sa nestalo. Ani vedomostne, ani hodnotovo. Vedomostne preto, lebo sa sami klameme vo vlastnej histórii (od sprostého fica a jeho "kráľa svätopluka" a "starých slovákov" až po tragické školstvo s nezmyselným dejepisom), hodnotovo preto, lebo tento nekultúrny a nevzdelaný národ je raz ľudácky, raz boľševický, raz katolícky, a tých 30% čestných a slušných ľudí to tu žiaľ nevytrhne. A preto sa medzi slovákmi objavujú neslováci ako cyril a metod, matúš čák a pod. Preto sa medzi osobnosťami objavuje nacistický kolaborant vojtaššák, boľševický gauner a kolaborant s okupantami dubček, normalizátor husák, vrah z elektry mufty a podobný sajrajt. A tí, ktorí by si zaslúžili aspoň tu a tam nejakú spomienku, napr. naši letci v RAF z bitvy o Britániu, sú zabúdaní, a ľudia ktorí poškodia pamätník zločinca biľaka, sú vláčení po súdoch. Odporný, primitívny a tupý národ. A presne taká je i anketa a "osobnosti" v nej.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

SÚŤAŽ ODHALILA CHARAKTER AUTORA.

Nuž koľko Slovákov bolo z tej stovky ochotný za Slovensko položiť svoj život a koľko za Slovensko svoj život aj skutočne obetovalo.
A ak bol vyradený kriminálnik Dr.Tiso tak tam patrí aj komunistický zločinec husák a aj taký Jánošík bol kriminálnik, budúci kriminálnik mečiar a našli by sme ich aj viac.
Ja sa pýtam autora článku, je ochotný obetovať za Slovensko svoj život, ak nie, mal by sa ospravedlniť rodine pána Kuciaka a druhý krát vážiť svoje slová.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kuciak nebol ochotny obetovat svoj zivot a zivot svojej snubenice "za Slovensko". On len nemal na vyber a presne TO vadi autorovi tohto clanku. Kuciak je obetou, nie hrdinom. Kuciak je jednym zozratym rytierom pri boji rytierov proti drakovi za zachranu princeznej. To z neho nerobi hrdinu rozpravky, hrdinom je ten, ktory odtne drakovi hlavu a dostane princeznu a pol kralovstva.

Keby mal Kuciak na vyber, vsetci vieme, co by si vybral. Ale zial nemal. Mozeme mu postavit pamatnik, ako maju ruski "hrdinovia" na Dukle, ale najvacsim Slovakom urcite nebol.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RUSKÝ OTROK ?

Tak neviem kde žiješ vďaka kuciakovi padlo zopár hláv a poriadne veľkých.
Len ti zopakujem.
Najväčšia hlava premiéra fico
kaliňák minister vnútra
ficova sekretárka
gašpar policajný šašo
hlava veliteľa NAKA
bašternákova hlava
kočnerova hlava a iné ...
Človeče ak ti tieto hlavy mafie nestačia budeš veľmo jednoduchý človek až hlúpy.
A porovnávať novinára Kuciaka s neschopným teroristickým ruskom je ešte väčšia urážka kuciakovej rodiny ako je text autora článku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pekne ste sa zaradili. Rusi (resp. vtedajsi Sovieti) so Spojencami porazili fasizmus a oslobodili Europu, vratane Slovenska. Historia est magistra vitae, resp. komu v hlave chyba, v apatieke nekupi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

absolútny nesúhlas

...ak by rusi oslobodili Európu, ostala by Európa slobodná. Sloveso "oslobodiť" je totiž od slova "sloboda". Lenže Európa, tá stredná, slobodnou neostala. Neostala, lebo rusi nás neoslobodili. Rusi nás obsadili. Najskôr vojensky, potom politicky, ideologicky, až sme skončili tam kde sme skončili. Nechce sa mi opakovať to čo som písal vo svojom blogu o retardovi dankovi, že rusi rozpútali druhú svetovú vojnu, že už dávno pred vojnou pomáhali nemcom v príprave na útoky po európe, že rusi vtedy i dnes predstavujú fašizmus v tej najodpornejšej podobe. To na margo niekoho kto píše o oslobodení rusmi a zároveň o tom ako niekomu chýba v hlave.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Plati co som napisal vyssie, o tej historii a vakuu v hlave.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RUSKÝ OTROK.

Už na stopi je šecko ... Už dávno sa na Slovensku pousmejeme nad klamstvami a ideologiou o oslobodení Slovenska ruskom, ktoré teraz tlačí do hláv ruské veľvyslanectvo nabité agentami.
Inak najviac Slovenska oslobodila rumunská armáda a to skutočne, menšiu časť ruská červená armáda a už v roku 1945 sa oslobodenie premenilo na ruský teror plus časť Československý armádny zbor.
Teda rusko okupovalo Slovensko dva krát, prvý krát 1945-1948, druhý krát 1968.
A preto Slovensko a Slováci si musia šialené rusko držať hodne ďaleko od tela.
Takže môj zlatý nájdi si ten svoj ventil a pusti si vzduch do tvojej dutiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kuciak do ankety nepatril

Nechcem ani najmenej spochybňovať novinárske kvality Jána Kuciaka. No koľkí ľudia poznali jeho meno predtým ako ho zavraždili? Keby zavraždili Vagoviča alebo Tódovú, čo sú nepochybne rovnako kvalitní žurnalisti, budú Najväčším Slovákom oni? Kedy ste sa Vy osobne stretli s menom Jána Kuciaka? O to mi išlo. Jednoducho, do tej ankety iste nepatril.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nejde o zvrhlosť

ale ide o perverznú zvrhlosť!
Nejaký BUBO si nárokuje právo robiť pre celý národ PREDVÝBEROVÚ cenzúru a potom podsúvať národu zbytok, ktorý národná masa smie voliť.
Tisovi by som nedal hlas. Ale ak v tej množine adeptov Tiso nesmie byť, tak je to ANKETA schizofrenicko-komunisticko-totalisticko diktátorská!A tí diktátori sú za demokratov preoblečení vodcovia.

Ak pred pár rokmi bol za župana právoplatne zvolený Kotleba, šéf "demokratickej" vlády - Fico - vtedy arogantne urazil voličov - desaťticícky voličov, ktorí Kotlebu volili. Namiesto toho, aby si uvedomil, že víťaz volieb -Kotleba- symbolizoval STAV! Ten stav, že ostatní kandidáti predstavovali takú nepoužiteľnú kašu, že ľudia radšej volili Kotlebu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ódankovi

Dlho som rozmýšľal, že aj ja sa prihlásim do tejto zmysluplnej súťaže s cieľom umiestniť sa aspoň v prvej desiatke. Vzápäti som si uvedomil, že jedným z najväčších slovákov je v súčasnosti pán Andrej Danko. Sklamane som zvinul do ruličky svoje ego, uvedomiac si, že súťaž sa pohybuje o niekoľko levelov vyššie, než som pôvodne dúfal. A teda, súc si vedomý svojej maličkosti, dobroprajne volám do prajného priestoru, obývaného ušľachtilými obyvateľmi - slovákmi a úprimne sa vyznávam - vivat pán danko vivat - čo by sme si bez vás ako najväčšieho slováka počali - veď by sme všetci - aj smerom do histórie vypadali ako také bohapusté nuly. A preto vážený pan danko - ty nositeľ všetkých pozitívnych vlastností, ktoré kedy veľkí slováci nosili a dodnes nosia - ešte stále a nepretržite - jedno súvislé a obrovské vivat - sme stále s vami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Čakala som , že v tom zozname nájdem aspoň jedného iniciátora Sviečkovej manifestácie alebo podzemnej cirkvi, ktorí sa zaslúžili o pád totality , šokoval ma Husák, Danko, Mečiar a podobní táraji.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A

gágaji a prďúsi :-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kuciak

Bude ešte dlho trápiť túto chorú spoločnosť. Či tam mal byť alebo nie, to si volia ľudia. Tí volia národných hrdinov, zaslúžilých umelcov,,,,Kuciak bol neprehliadnuteľný. Keď som čítal jeho prvý článok, to bolo dávno pred tým, než sa mu to stalo, hovorím si, tento je poriadne ostrý. Veru zaťal a padla vláda, možno padne ešte viac, lebo lavína sa pohla a to nie je dovolené hocikomu. Jeho predčasná smrť spolu s nádejnou partnerkou, ktorá mu mohla poviť kopec detí, ho prdurčuje do všetkých našich národných zoznamov, bezvýhradne.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Foto Potočný: Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám! 2 306
 2. Mária Vrška: Ako ma vyhodili z práce 2 007
 3. Lórant Kulík: Gastronómia: Vyprážaný bravčový rezeň - X- ročný recept overený časom 1 898
 4. Věra Tepličková: Zabudnime na Sorosa. Máme nového vinníka: Teraz je to ESET! 1 794
 5. Andrea Hoštáková: Lavičky, na akých ste ešte nesedeli 1 688
 6. Michael Achberger: Alkohol: toto spraví s vašou postavou 1 228
 7. Daniel Schikor: Na cestách s karavanom - Chorvátsky Trpanj 1 032
 8. Juraj Paškuliak: Byrokracia na pošte 716
 9. Zriedkavé choroby: Ukrutné bolesti ho uväznili doma 680
 10. Věra Tepličková: Nebol vlastne Maroš taký malý soros? 611

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: GENERALISIMUS MAJO
 2. Martin Balun: Náboženstvo
 3. Roland Ondrus: KočnerLeaks
 4. Andrea Bérešová: 8. kolo koseckej ligy v kosení ručnou kosou
 5. Andrea Bérešová: Historická žatva Lubina - Kopcové
 6. Július Kovács: Vraj si veľkomožný šofér Bugár vyprosuje, aby ho nespájali s Kočnerom.
 7. Štefan Vidlár: Aj ja staviam
 8. Štefan Vidlár: KLAPANEC
 9. Štefan Vidlár: Jak R. F. pracoval pro ludzí
 10. Peter Šuvada: Prečo je potrebné integrovať zdravotne znevýhodnených?

 1. Kočner sa chválil, ako cez Ďatla a Hlavné správy oslabí protesty
 2. Minúta po minúte: Prokuratúra vyšetruje aj trestnú činnosť predstaviteľov štátu a justície
 3. Kuciakova sestra Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 4. Fico dovládne s tichou podporou Kotlebu, písal Kočner a plánoval stretnutie s Lexom (#allforjan)
 5. Ľudia sa postavili developerovi. Nechcú ďalšie obchody
 6. Ficovi začínajú oponovať jeho vlastní ľudia
 7. Drucker: Fico nechcel, aby som odvolal Gašpara
 8. V Zemplínskej šírave sa utopil 38-ročný muž
 9. Kočner písal Zsuzsovej o sledovaní Sulíka a Rajtára chcel dostať do basy
 10. DiCaprio a Brad Pitt pre SME: Jeden pre druhého sme ako manžel a manželka

 1. Matovič: Tváriť sa, že s Bugárom, ktorý za 30 strieborných zradí aj vlastnú mater, príde zmena...
 2. Prečo je Brucho vlastne letnou threemou č. 1 ?
 3. Ján Kuciak - Chlapec, ktorý zmenil Slovensko a nikdy sa o tom nedozvedel
 4. Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám!
 5. Smrť v maternici – bolestné mýto za slobodu a pohodlie ženy
 6. Generál Pavel Macko o súčasnom stave Generálnej prokuratúry
 7. Matovič obviňuje Kisku z klamstva, na Kisku sa sťažuje aj Sulík
 8. Exminister vnútra Robert Kaliňák vypovedal v kauze Vietnamec, jeho šofér na neho čakal v zákaze
 9. Sestra Jána Kuciaka Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 10. Politické strany: Na Slovensku funguje kvantita na úkor kvality

Už ste čítali?