Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cigánočka a schátrana budova pošty v milovanej Revúcej? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Opisovač zo SNS

asi nemá rád ľudí, ktorí mu povedia pravdu do očí. Pani L. Ď. N zo SAS tituloval aj ako Pani profesorka z Kanady. To tiež z jeho úst nepôsobilo ako dobroprajné a úctivé oslovenie, dokonca ani ako zo žartu to nevyzeralo. Takže okrem opisovania sa snaží aj urážať, milý to človek. Ešteže povedal, že za prezidenta zatiaľ nepôjde. Asi chce byť najskôr premiérom a až potom kandidovať za prezidenta, aby dodržal služobný postup svojich predchodcov Vladimíra M. a Roberta F.
 

veď

Janka to tak milo povedal "cigánočka" žiadna cigaňa či cigánka. Ale povedali sa už aj horšie nadávky skratka naša vláda a parlament je ako taký cirkus pre verejnosť. Budeme sa baviť na témy kto koho ako urazil či má mať Zmatkovič mandát keď má živnosť alebo nie, Kapitáň či odpisoval a koľko a čo, s kým písala a laškovala Žužu, čo dobré to obyčajnému človeku prinesie? Okrem zábavy lebo to síce nie je už ani komédia ale tragikomédia.
Už by sa mali nad sebou zamyslieť či tí vpravo či vľavo a robiť to kvôli čomu boli zvolený, tých rôznych divadelných predstavení bolo už naozaj dosť ale naše vstupenky sú pridrahé nemyslíš?
Ani tu náš predseda okrem tliapania nič iné nerobí je to len komédia v písanej forme. Ale zas o čom by nám tu písal keby všetko bolo také ako má byť? To by sme museli všetkých do jedného vyhádzať lopatou a začať s novými a čestnými ľuďmi. Ale to nehrozí, lebo ešte v tom koryte sa vždy niečo nájde a keď bude málo tak už neakú tu daň vymyslia. O čom celá ich tragikomédia je? dostať sa čo najbližšie k nemu.
 

Máš úplnú pravdu, Irenka.

Lenže ani rozčuľovanie a trápenie sa tým, nám nepomôže. Tak aspoň zábavu, ako si povedala, za drahé vstupenky. Okrem vhodenia hlasu raz za čas, čo môžeme? Keď voči kritike aj kriku sú imúnni. Ešte tak "ulica" trochu zafunguje, spravia sa kozmetické úpravy a život ide ďalej ...
Ja mám taký totálne nereálny sen na úrovni sci-fi. Keby sme mali kam, všetci by sme niekam odišli a keby sa jedného dňa ráno zobudili, nebol by tu nikto, len oni. Predstavujem si to zdesenie, lebo to by bolo pravé, nefalšované, nečakané a už by nemohli nič. Nebolo by komu rozprávať o mimoriadnych historických úspechoch, ktoré ich nevďační občania nedokážu vidieť.
 

ja

sa nerozčulujem ani mi to nie je treba, preto politické témy obchádzam lebo nevidím tam nič a nikoho kto by stál za to a ani do budúcna. Robím to čo ma teší a naplňa ale keby sa tvoj scifi scenár mal naplniť rátaj aj so mnou :)
 

 

Blahej pameti jeho predchodca hlupy Jano zo Ziliny ho otituloval menom Madarsky cigan takze on len apeloval na spolocne korene.
 
Hodnoť

Predseda parlamentu

ma taky primitivny slovnik, za ktory sa veru musi hanbit kazdy slusny obcan tejto republiky. Co si o jeho vyjadreniach na adresu pani L.Ď.N. mame mysliet my, obcania a divaci. Je to clovek nielen bez chrbtovej kosti, ale aj ra.sista? Uz len voci zene pouzivat takyto slovnik sa nielenze nepatri, to si moze dovolit a mysliet pan kpt.tak akurat tak na toalete. Na jednej strane sa pred obrazovkou hrdi, aky je on Slovak a na druhej strane od neho sameho dopocujeme, co je vlastne za jeho vraj malo sedinami na hlave. Minuly tyzden sa pred kamerami vyjadril, ze zvazuje svoju kandidaturu za prezidenta SR a mal ju ohlasit tento tyzden. Uz vtedy som si pomyslela, ze to je to len zly sen. Vcera sa uz ale ohanal pred narodom, ze ma este malo sedin na hlave, aby mohol kandidovat. Jemu vobec nie je trapne, co nam tu svojimi recami a konanim predvadza. Uvidime, ako to vyriesi s R.F. a hlavne s rozhodnutim ako predsedu parlamentu k nominacii tohoto poslanca na ustavneho sudcu. Zabetonovat ho na 12 rokov, to by sa hodilo, ze?
 

Keby zabetónovať:)

Zašiť sa do tepla a imunity za dobrý plat.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Dovolte mi, zopakuvať aspoň tekst

ket u nekerých ta temperamenná muzika nenášla zalúbení...

Tag, kolko sa ešče načakáme, kým siločáry toté Vašé Velké národné proruské koalícije pretnú s totéma
proruskýma siločáramá esenes, f čele s Andrejem Dankem ?
Tag, premýšlám jazykem univerzálné geómetrije, že by sa mali pretnút, alespoň f témto ( proruském) bodze jag toté róznobešky.
Vaša párťija s tou SNS sa tváríce, že ste jakoby, naopak, toté rovnobešky,keré sa nikedy a nigdze v jenném společném bodze nepretnú.
Šak, to vypadá jag jenna nega pretvárka i faleš !
Co si nesannete za jeden společný stolek , za kerým by ste to vytmavily to temu A. D. prámo do očú.
Zarebelujce si a nandajce mu to poránne, co si to ten plagijátor svojé RIGO-rósky dovóluje !

Vidzíte, i f tém umném termínu sa skrývá typické rómské prézvisko, opčas i s vérzijú RIGÓ...

A čo na to šecko govorít gospodín P., že jeho fandové sa tagto rovnobežne, ale bes porozuméňijá, aspoň navenek, nepretnú , vet propagujú svój velice vrúcný vstah i g nemu i k manjérúm mocí jehó.

? ? ?
 

 

komu toto prekazalo? ci tomu, komu furt?
 

To Ci, milá viviane2

enem velice taško móžem potvrdzit.
F každém prípadze to avízo dorazilo medzi mojé majly ašš kolem púl druhý nadránem, mosél to být ňáký bdzílek, teda, ten, co bdzél dost dúho po púlnoci.
Jag obvýkle, jého pozórnosci neúšlo to povjesné grafické upozorňováňije na príspevjek.
 
Hodnoť

Kedysi dávno,

keď som ešte aktívne boxoval, tak jeden tupoň (o dve váhy vyššie ako ja) sa nepekne správal k mojej partnerke, terajšej manželke. Skončil so zlomeným nosom, vybitými hornými jednotkami a zlámanými rebrami.

Isteže, džentlmen je džentlmen, ale chrapúň je chrapúň.
 
Hodnoť

Plagiator je primitiv

kazdy den nam dokazuje, ze hojdaci kon ma vyssie IQ ako tento saso. Pokial by ale tento diletant sedel v kravine kdesi v hornej dolnej, tak by sme sa z neho mohli smiat. Akurat, ze tento primitivny diletant je na cele NR a to uz do smiechu moc nie. Tento primitivny diletant robi hanbu celemu Slovensku, okrada nas vsetkych a este sa tvari urazene, ked mu niekto povie do oci, aky je primitiv.
 
Hodnoť

Mimoranna ciskofka

Vazeni, vitam vas na mimoranne ciskove konference naseho naronneho precedu pana Dana!. Vitajce seci tunak v Revuce, v budove posty. Pravda, je tu zima, nekuri sa. Aj stolice ste si donjesli vlasne, dakujeme.

Pan Dano! Este nes pristupim k otaskam, jenna faktycka pripominka. Vim, ze je to pre Vas taske, vest ciskofku bes invektiv, ale poprosim, vidite tu pany v druhem radze? Tu vella toho bajuzateho pana, co vypada jak boxer... tak na jej adresu zanne poznamky prosim. Ak scete, aby ciskofka skoncela s povodnym poctem zubof.

Prva otaska: Jak je to s tu Vasu rigoroznu pracu?
Prva otpovet: Ale us prestante! Us ste jak ta cikanka s kanady! Komisija me poctyve jmeno ociscila a navic, secko bolo podla legislativy, kera navic tedy any neexistovala. A ot keho by sem opisuval, ket ja sem pracu pisal prvy! A mezi nama pan reporter, vy ste si ako student nezlahcuval?

Druha otaska: Co vy a Stavoles?
Druha otpovet: Ale us prestante! Sak ftedy mohel privatizuvat kazdy. A mezi nama pan reporter, vy ste si ako ponnikatel nenakradel a netuneluval?

Treca otaska: Rekreacne poukazy?
Treca otpovet: Konecne k veci. Sem ja vymyslel. A aj us podnykateli pochopeli, ze nemusa platyt odvody. Co ja jako clovek s praxe sem robel us davno. Tytok rekreacne poukazy som ja otskusal este v Stavolese. Dal som ich seckym zamestnancom, na dobu neurcitu. Pravda, plately si ich sami, v celem rosahu, ale us ftedy som jako zamesnavatel neplatyl odvody. Vcil, ket us som neny zamesnavatel, neny duvod, aby na poukazy neprispivaly aj zamesnavatele.

Strta otaska: Mate f politike dajake zory?
Strta otpovet: (Dano! je zjavne dojaty. Bere ze stolika fotografiju Orbana, kera lezela hnet vedla kapitanskych vylozek a dojato ju boskava).
Totok je moj velky zor. Tak scem vladnut. A tento narot musi pochopyt, jak mu ja len dobre scem. A ket mi da 80 procent ve volbach, ket nebudem potrebovat any koalicnych partneru, any opoziciju ba any ustavny sut, ftedy uvidyte! Najprveky zakrucim s vama, vy novinarske surikaty! Potom vymenym komplet legislatyvu, sak som legalny JUDr! Ket mi us teras prechazaju secky ty ******iny, co teprf potom! Tento narot sa bude mat dobre, aj keby nescel! Nech to stoji co to stoji! Nakupime dalse styhacky a hufnice! Cudze nesceme (krema evrofondu) a svoje si nedame!
A ket us bude secko v tomto krasnem state jak ma byt, a ja budem mat sedyny alebo plesinu, scel by som byt prezident, uznavany a mezinarodne respektuvany jak ten Zeman. A dufam, ze us tes budem major.

Reporter: Dakujeme. Trocha zme pretahli cas, ale sak to je nasa TV TA33.
Dano!: Ano. Us coskoru budeme platyt koncesijonarske poplatky aj na nu.
 

Tag, toté stolice si mrznúcí volíči

možná i donésú, ale čo toten rokovácí stóleček, za kerý si sannú s téma vólenýma koalujúcíma zastúpiceláma Revúcé i ze vyšších instáncijí, ergó, otkúpitelámá té póčty v jenném. to vlasne otkúpil Kerý to fatálista totú póčtu otkúpél, aby jí potém nechál na pospás svojému fatálnýmu osúdu ?!
A potém asik sklamání z nevýhodnýho opchodování, si prenajáli úplne, ale úplne inakšú budóvu ?!
A čo z teho, enem cicho po plešine...(?)
Pane žúrnalisto, velice frappanní dotázy ste temu Dankó Piš... pardón,jáj Dankó Pišta, to bul velice znamenitý prímáš ze okoljá Segedzínu ze satelitných lazú Szatymáz, čítaj saťmáz) téda jagsig kládli.

Kukám, že z teho vulgárnýho pojmenováňija ,,hyjeny " i prosťíťe meňjá ,,prostitútky", ste trochu zmakčili toté epitetá koalujúcných politikú na bdzící ,,surikáty".
Ten epitetón ma velice pobavil, ale mosím uznát, že máte vynikajúcí cic ( cit) pre eufémizmy ).
Já, být na Vašém mísce na té ciscofce, bych už zavrčelá, jag totá černavá šelma a možná bych sa ani neuderžéla sedzet na té stolici prinesené jenným ze dvoch-troch sympatizántú se opozícijú.
Ňáko tagto by aj p. precceda a blogér mal si zasannút na stolicu s tým svojém proruským, doposál, akože s proťájškem a vyprósil by si toté invegtívy, veť i z té ex RIS má ve svojé Párťiji VNPK svojich členóff !
 

 

Ocenenie pre pana reportera nizsie. Drgol do mna vlak na vyhybke:-)
 

 

Konecne tato sisguzija zacina mat spravne grady. Uss moje cicici srcco cicilo a malo obavy, ze to tu zacina akosi mrznut, skoro ako u nas vonku. Ale ciscofca velmo povznesla ducha tochto diskurzu.
 
Hodnoť

Skvela praca, pan reporter!

Este zabudol narodny prepravca... narodny preceda povedat tak zo pat razy, ze sa kazdy den modli a prosi boha, aby sa slovensky narod polepsil! Komplet vsetci okrem neho, lebo on uz nema v com. Pozdravujem reportera aj cely redakcny tim z dalekej cesty a mam pozitivnu spravu pre Slovensko - dnes zatial nehorel ani jeden vlak.
 

 

fuj, ci mi odlahlo
 
Hodnoť

Nastalo prave polunne...

aj ket s 24 hodynovym.spozdenym.
A s nym vysvetleny pulnocneho zelany.

Ale este na chvilu otbocim.
Tes ste boli na ciskofve?
A videli ste ten konec? Jak sa vracali ti zamesnanci Stavolesa s rekreacije (sak neboly daleko, len tu v Revuce) a jak hnali Dana!? Ale usjel im. Tym tunelem do Stavolesa. Ale ze sa este vraty s volajakyn prohlasenym. A ze budeme prekvapeny, tak sem zvedavy.

Ale ine scem. Jak sem na te nase schuzi mal diskusny prispevek, de sem rikal (citujem sam sebja):
"prispejem.ja tymtok:
1. sportovne okenko (doplneni)
2. vysvetlenje, preco ma ten Palo tak vytocel, ket strhol 5 bodof (ze o co vlasne slo)
3. jak sem dopadel pri zhaneny karmy v tem exoerotickem obchodze
4. Ruzne, teda strucno k nekerym spoludizgutujucim"

Bod 4 sem vybavel okamzyte. Potom aj jennotku. Takze vcil k trojke. A ke dvojke napriste.

Bol sem v tem exoerotickem obchodze. A hned zhurta, ze mate karmu? Tak tricet deka zabalyt. A taka ta ezotericka vila na mna kuka jak na puk. A spuscila, ze to sa neda kupit. A hnet mi vysvetlela:
"Karma (sanskrt) nebo kamma (pálí) v buddhismu označuje etický přírodní zákon příčiny a následku, čin vykonaný se záměrem nebo vědomým motivem a odpovídající následek tohoto činu, postihující zpětně aktéra samotného. Zjednodušeně řečeno podle této doktríny egoistické jednání způsobuje utrpení, zatímco nesobecké jednání přináší štěstí. Z buddhistického pohledu neznamená karma „osud”, ale může být přeložena jako „čin” nebo „příčina a následek”."

No mudra byla jak wikipedija. Vcil som kukal jak puk na buly ja. Vidzela, ze nechapem any prt, tak mi to tak este vac zjednodusene, ze karmu si zlepsim, ket budem kolem sebe sirit dobro.

Tak sem pred pulnoci dostal ten napat. A napsal sem vam seckym to pulnocne zelany, ten kluc byla moja karma, kera mala s tych 179 zavratno stupac. No sak kuknyce. Tes to vidite? Furt 179.
Ale to sirenje dobra nebanujem.
Ale vite co je zajimave? Lepsemu mne palla po sireny dobra karma ze 178 na 159, aj ket scil sem kukal, stupla na 165. Jak by sa zasek priblizuvala ke 179, budem znova sirit to dobro.

Nyst, pojdem ja pozret do tej trafiky v afparku. Vravela teta, ze sa mam tento tyden spytat, vraj maju dostat ty karmy. Dluhe v modrem, balene po 10 kusof. Jak kupim, dam vedet ak by ste dakto scely. Desat je pre mna asi moc.

Ale este skor napisem o tej dvojke, neska us ale nyje. A potom rigorosku a mail Oggirovi. Furt ma tu rosptyluju taketok inakse zalezytoscy a potom po polnoci este vylezaju berusky. Ale nebudem strikat de-de-te, ja mam berusky rat :-) Seckych vas mam rat. Precitajte si este ras to pulnocne zelany. V minulej dizkuziji, jak ta Mata hara. Esteze tam nebola bestija, ta ket daco kolem nej hara...sak vite.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Jozef Legény: Výbuch v Prešove by mal konečne zobudiť kompetentných 12 042
 2. Miroslav Ferkl: Mikuláš Kiska 2019 3 284
 3. Stanislav Martinčko: Súdia nás sudcovia s pochybnou povesťou, alebo čakatelia na pochybnú povesť??! 2 437
 4. Jozef Kmeto: Nenávistným statusom od rómskeho dievčaťa sa už zaoberá polícia 2 224
 5. Jozef Drahovský: Zákon o cestnej premávke 8/2009 Z. z. a zmeny k prvému decembru 2019 1 993
 6. Martin Ondráš: Kauza pozemkových úprav - skutočná pravda 1 780
 7. Lenka Fodorová: Spoveď sestry v Domove "sociálnych služieb" 1 640
 8. Maroš Chmúrny: Najhorší hriech Smeru 1 316
 9. Peter Slamenik: Na miesto tragédie smerujú vládne špičky! 1 148
 10. Miroslav Lukáč: Najdrahší seriál storočia ašpiruje na Oskara. Kasový trhák, ktorý roztrhol štátnu kasu. 1 105

Rebríčky článkov


 1. Roman Hutira: Škola pre mimoriadne nadané deti (a kam chodia tie vaše?)
 2. Viktor Struhar: Mŕtvy chrobák
 3. Martin Krištoff: Hongkong sa topí aj v ekonomických problémoch. Jediným riešením sú vyššie investície do po
 4. Milan Lacúch: Len hore, alebo dolu človeče!
 5. Štefan Vidlár: Spomínka na Mikiho
 6. Štefan Vidlár: Obušek
 7. František Cudziš: Vede do vienka. I.
 8. Jarmila Halgasova: Nie je čo oslavovať
 9. Štefan Vidlár: Habáňí
 10. Stanislav Mičev: Zodvihni sa Slovensko, bojuj za svoju budúcnosť!

 1. Výbuch plynu v prešovskom paneláku zabil päť ľudí, obetí bude viac (minúta po minúte)
 2. Výbuch plynu v Prešove má osem obetí. Polícia zadržala šesť ľudí (minúta po minúte)
 3. Únik plynu a poškodené potrubie. Čo sa dialo pred výbuchom v Prešove
 4. Riaditeľ hasičov: Pri oprave zničenej bytovky porušili predpisy
 5. Andreja Kisku obvinili v súvislosti s firmou KTAG
 6. Projektantka: V Prešove muselo byť veľa nahromadeného plynu
 7. Ľudia zo zhorenej bytovky v Prešove: Holý život je to najdôležitejšie
 8. Chlapec zabil otca, ktorý týral jeho aj matku. Súd ho posiela do väzenia
 9. NAKA obvinila Fica z hanobenia rasy a schvaľovania trestného činu
 10. Fico už môže hľadať advokáta, na jazyk si nedal pozor viackrát

 1. Ak chcú stíhať Fica, tak nech nás stíhajú všetkých
 2. Karol Galek (SaS): Ceny energií porastú kvôli trhu, vysoké sú kvôli Ficovi
 3. Keď Čižnárom sľúbené peklo nemá správny Smer
 4. Mazureka sa nepriamo zastal aj Daniel Lipšic
 5. Matovič podľa polície krátil dane, hrozí mu 7 až 12 rokov väzenia
 6. Andreja Kisku obvinili v súvislosti s firmou KTAG
 7. Kollárovu pikantnú komunikáciu s neplnoletým dievčaťom polícia v tichosti uzavrela
 8. Prvú cyklovežu na Slovensku otvoria v januári
 9. Polícia začala riešiť Trubana za výroky o drogách, niekto podal trestné oznámenie
 10. Lipšic tvrdí, že Kiskove aktivity po skončení funkcie prezidenta hrajú v jeho prospech

Už ste čítali?