Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Župani menia OĽaNO na stranu "Chudobným ber a bohatým dávaj!" (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vy ste komunista?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A vy ste jeden z tých, o ktorých sa zmieňuje bloger v texte /jeden z tých bohatých/?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

preco by bol komunista?

co bol predtym, netusim. ale uvadza tam uplne konkretne cisla a sumar z toho mi skutocne pripomina komunisticke chozrascotne gazdovanie. ak su tie cisla korektne.
z akeho dovou by sme sa mali vsetci skladat na dalsiu akusi krachujucu cinnost? len kvoli tomu, aby si zase par smradov mohlo mastit vrecka cez alobal z nasich dani? alebo aky iny vyznam ma prevadzkovat cinnost v krachu statnymi peniazmi z dani?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jožko, ja stebou v samotnej

podstate súhlasím. Veľmi dobre napísané.
Piešťany aj Žilina sú mŕtve letiská z hľadiska nejakej ziskovej pravidelnej leteckej prepravy. Bez perspektívy. Socializmus, keď tam aj na Sliač aj do Popradu lietali lietadlá ČSA sa nikdy nevrátia. Nikdy.
Ekonomika nepustí.
Len by som opravil niektoré Tvoje tvrdenia. V Košiciach aj Piešťanoch mali vojaci svoje radiolokačné prostriedky a civili svoje. Stojánky a rolovačky mali vojaci svoje a civili svoje. Každý si to svoje udržiaval sám. Alebo inak. Košice aj Piešťany boli civilné letiská s aj vojenskou prevádzkou. Vojaci skončili na prelome storočia.
priznám sa, že som nesmierne prekvapený, že vôbec niekto na župe v ZA uvažuje o tom, o čom rozhodli. Za vlády Smeru by som to chápal, pomoc Našim je im vlastná a prirodzená, jánošíkovské gény v obdivovateľoch Jánošíka, ktorý je im vzorom (slová birmovaného katolíkomunistu) nepustia. Ale že to bude Viskupiča Jurínová, tak to ma prekvapilo. Oni dvaja problematike evidentne nerozumejú a niekto v pozadí ich pekne dobehol a podal zavádzajúce info. Lebo tí v pozadí a naši majú k sebe asi veľmi blízko. Inak si to vysvetliť neviem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

podobne uvahy nahravaju developerom

podobne uvahy nahravaju developerom
Vajnorske letisko uz zacali nicit a brusia si zuby aj na dalsie letiska
developeri su zlo

vyznam letiska nie je len v bezprostrednom zisku ale aj dalsie suvislosti ktore bloger nevidi, nechce vidiet alebo priamo popiera
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ktoréže súvislosti menovite autor nechce vidieť?
poučte nás nevedomých
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Letiskova spoločnosť

Žilina nemá podľa môjho názoru ani hodnotu 1 eura, za ktoré má dostať ŽSK 65% akcií. Je zadlžené, minimálne 400 tisíc euro. Má záporné vlastné imanie. Slúži asi len tým niekoľkým súkromným vlastníkom malým lietadiel, ako uviedol bloger. Nikdy odtiaľ nebudú lietať do Viedne, Prahy. Nenájdu žiadneho leteckého dopravcu, ktorý by išiel do jasnej straty. Kto by odtiaľ lietal do Viedne, do Prahy? Tých niekoľko jedincov má predsa svoje vlastné malé lietadlo. Leteckého dopravcu by získali iba za podmienky, že bude mať uhradené náklady plus primeraný zisk za každý let. To znamená zo štátneho rozpočtu dotovať nepotrebného leteckého dopravcu a pritom nemáme na zdravotníctvo, na školstvo. Vlastníkom pozemkov a asi aj budov je Trabelssie / asi Slota/. Letisková spoločnosť Žilina, ktorá letisko prevádzkuje vlastní len odrobinky majetku letiska. Mám podozrenie, že ŽSK sa rozhodol sanovať súkromného vlastníka Trabelssieho, pretože najväčšie náklady tohto letiska sú za prenájom. Aj ŽSK a aj ministerstvo má peniaze iba z našich daní a tak rozhodnutím ďalej prevádzkovať zdochnutého koňa, teda žilinské letisko, len budú vyhadzovať peniaze daňových poplatníkov na nezmyselnú prevádzku. Bolo by zaujímavé sledovať diskusiu o tomto letisku ako navrhuje autor blogu, nakoniec tieňový minister dopravy je práve z tohto kraja a je aj župným poslancom, takže mal by poznať veľmi dobre toto letisko a aj jeho majetkové prepojenie. Ak súhlasil s kúpou žilinského letiska, tak týmto potvrdzuje, že nemá na to, aby ministrom dopravy bol. Oľano zrejme vo vláde sa nebude odlišovať od Smeru, či Mostu alebo SNS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Treba pri všetkých tých úvahách myslieť na jedno. SNS robí všetko preto, aby malé strany museli byť veľké. Pod tým tlakom aj keď ešte nie je právne podložený a jedná sa zatiaľ len o strašenie, malé strany podvedome otvárajú svoje dvere pre vstup väčšieho počtu ľudí. Je to rovnaké ako u malej a veľkej firmy. V malej firme môže byť malá partia nadšencov, ktorí sa snažia robiť veci čo najlepšie. Akonáhle sa začnú zväčšovať, tak aj pri zavedení kontrolných procesov sa nedá zabrániť, aby do firmy-strany neprišli aj ľudia, ktorí sú v skutočnosti kontamináciou firmy-strany. Často je to zámerný a cielený prienik do vnútra firmy-strany ľuďmi, ktorí reálne patria do konkurenčnej firmy-strany.
Keď sa toto zohľadní, tak by som vôbec nebol prekvapený, ak by Matovičova strana bola infikovaná ľuďmi od DankoSlotu, Fica a podobnej hávede. Preto je škodlivý volebný systém, kde sa volí strana. Volebný systém, kde by som si mohol vybrať ľudí z rôznych strán alebo nestrán podľa svojej ľubovôle, by bol imúnnejší voči tomu, aby som volil s ľuďmi, ktorých tam chcem aj ľudí, ktorých tam nechcem (tých kontaminantov). Ak je to tak, že letisko je Slotovo, tak sa zvyšuje pravdepodobnosť k istote, že v Žiline bačujú Slotovci v Matovičovom rúchu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepoznám vlastnícke ani

finančné pomery a prepojenia na žilinskom letisku. Ale ak by malo letisko nejako spustnúť, bola by to škoda. Prečítal som si článok aj diskusné príspevky, ktoré čo-to vysvetľujú a naznačujú. Určite nie som za to, aby sa vyplácali peniaze nejakým príživníkom ako Slota a pod. To určite nie.
Mala by na ŽSK zasaadnúť porada k tomu, pozvažovať možnosti , čo s tým a potom urobiť rozumné rozhodnutie , ako pre letisko, tak pre Žilinu, ale opakujem, v žiadnom prípade nedotovať nejakých príživníkov, čo sa na letisko prisali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tieňovým ministrom dopravy

OĽANO je učiteľ náboženstva a etiky 1. stupňa základnej školy - p. Marosz. Z blízkeho okolia Žiliny. Odborník na dopravu ako Érsek Árpi bácsi kombinovaný s Fígeľom a Počiatkom.... A to som OĽANO volil. Nuž o rok neviem koho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oľano ako prakticky každá strana

je o predsedovi a Matovič je zatiaľ najodhodlanejším hrdinom proti ZLU. Ako v každej strane teda aj v Oľano sú ľudia, čo nie sú až takí kvalitní ako Matovič, no ale nie je nič lepšie. Ved čo ostatné strany resp. ich predsedovia? Voliť Fica? Danka? Bugára? Kotlebu? To by som na sebe spáchal morálnu sebevraždu. Ďalej koho máme, Sulíka? To je značný cynik a salamista. Potom Kollár? Ten si v pohodičke vegetuje a dostal sa hore ako slepé kura k zrnu. Hlina? Ten by aj mohol byť, podobne ako Matovič, len on už je zmanipulovaný ideologiou KDH. Potom máme Beblavého s tým druhým, no to mi je len dvojica, Beblavý skáče zo strany do strany, len aby mal teplé miestečko v parlamente a hlavne , on hrá IBA za Bratislavu , na zvyšok SK totálne kašle. Ďalej tu máme SMK a ostatné malé strany s minimom %.
Pre mňa stále najlepšie vychádza Oľano, pretože Matovič , aj ked takisto s niektorými vecami nesúhlasím, No ale Matovič ešte vo vláde nebol, chcel by som , aby bol a nech by ukázal, čo by dokázal dobrého spraviť. Pol roka sa postavil Dankovi a nebral plat. Bolo to veľké gesto, toto nespravil nikto. Prežil obrovskú šikanu zo strany Fica, ktorý mu z pozície moci brutálne zasiahol do súkromného a pracovného života. Ak by Kaliňák získal vnútro, možno by dokázal dostať Fica a spol. do Leopoldova, kam tá zlodejská zberba patrí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľká oprava záverečnej vety

Ak by Matovič získal vnútro , posla by grázlov ako Fico, Kaliňák a ďalších do Leopoldova.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a kolko

Koľko tresných oznámení a alebo podozrení iniciovali Juriniova alebo Viskupič ? Alebo nieje to o tom že Viskupičov švagor je vedci uradu TSK a Ciganikovej mamička je na ZSK ? Samozrejme transparetne hahaha .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Píšem niekde niečo

o Matovičovi ? Áno aj on je nepriamo zodpovedný za truhlíkovskú "dopravnú politiku" svoje strany. A aj o tej politike je žilinské letisko. A o žilinskom letisku je tento článok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja som reagoval na to,

že už nevieš koho voliť. Vysvetlil som, ked nechápeš, tak voľ Fica či Kotlebu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Na zlobe zhynie táto spoločnosť

A tvoj príspevok je len dôkazom. Teda ak nevolím Kotlebu, Fica, Danka, Kollára.... predtým Mečiara, Slotu, Weissa........ ale volím ich oponentov, tak nesmiem mať na tých, ktorých volím, už ani najmenšie nároky aby pracovali len priemerne odborne, aby zastupovali nielen seba, ale aj svojich voličov, aby boli alternatívou a nádejou .... pre krajinu v ktorej celý život žijem. Sledujem to už desaťročia, že aj minikritika ktorejkoľvek straničky, hlavne jej vodcu, je nerozmýšľajúcim "elektorátom" vnímaná zúrivo s následným vyháňaním kritika k Mečiarovi, Kotlebovi, Ficovi ....... Menšej ako 50 % účasti pri najbližších voľbách sa nečuduj.... Prvovoliči Kotlebu podržia....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale čo potom vlastne chceš?

Nie sme ešte v takej dobe, že si politika nakonfiguruješ na počítači podľa svojich potrieb ako nejaký výrobok. Jednoducho sa musí vybrať z toho , čo je.
Ako som povedal, aj ked Matovič a Oľano mi nevyhovujú 100%, možno len na 50%, ale také zrúdy ako Fico, Danko, Kotleba, Bugár, tak to pre mňa sú 0%.
Tak povedz, koho budeš voliť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Voľby sú v našej krajine tajné

Chvala bohu. Zatiaľ aj kandidovať môžu mnohí a nielen Národný front. Lebo aj toto som zažil. Do volieb je rok. Aj keď sú voľby tajné garantujem ti že dnešná koalícia, ani Kotleba, ani Kollár, ani SMK.... to nebudú. To vôbec neznamená že nemôžem mať vlastný, zdravo kritický, názor na tých čo by som rád volil. Do pozície bez názoru ma nenatlačíš....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sťa by si hovoril ako Zradca Procházka či kolaborant Bugár.
Môžeš si drístať o ktorejkoľvek strane či politikovi čo chceš, Matovič je zo všetkých tam hore najväčší bojovník voči sviniarom a najviac zo všetkých bol nimi šikanovaný a terorizovaný. A tej poznámke že voľby sú o rok nerozumiem. Vôbec neide o to ,kolko času je do volieb, ak si neprišiel na Zem z Marsu. Hádam vieš za toľké roky posúdiť, kto je čo zač, či by boli voľby zajtra či o rok či o 5 rokov. Mnohé politické týpky sú tu roky až desaťročia a sa už vyfarbili a nezmenia sa ani o deň ani o rok. Ty si sa svojimi príspevkami tiež vyfarbil, si zdanlivo nečitateľný, zdanlivo si proti zlu, ale súčasne k dobru sa vyjadruješ vyhýbavo. Ale mne sú takýto ľudia ako ty úplne čitateľní , ty si ako som napísal čistý zradný Sieťar a kolaborantský Hídak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Garantujem

Si úplne mimo. Kompletne. Nielen zdanlivo. Aj tam zostaň. Na viac nemáš. Odroda účastníka mítingov na Pasienkoch pred 25 rokmi.... V inom odtieni...
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Paula Kentošová: Skončila som na psychiatrii 3 657
 2. Rudolf Pado: Ďakujem, pani Čaputová 2 823
 3. Eva Onačillová: V Košiciach hospitalizovali ďalších 5 detí pre osýpky - je príčinou antivakcinačná kampaň? 2 148
 4. Monika Nagyova: Bratislavská reality show v MHD 1 693
 5. INESS : Spomienky na premárnené zlaté časy 1 594
 6. Martin Droppa: Do veľkej a malej politiky 1 566
 7. Albert Rikardovic: Teľatá 1 194
 8. Stanislav Martinčko: Pán Raši, kto je väčší Kotlebovec a škodca, vy a SMER-SD, alebo primátor R.Soboty Šimko! 1 118
 9. Igor Čonka: O záchrancovi Slovenska a vojakoch zo Senegalu 1 104
 10. Lubos Ostatnik: Deň, keď na Slovensku prestala platiť Ústava 1 094

Rebríčky článkov


 1. Miroslav Somora: Róbert Fico a jeho manipulácia
 2. Petra Babanova: Kandidáti 1
 3. Milan Lacúch: Dva dôkazy toho, že sme bytosťami citu
 4. Miroslav Somora: Výzva pre kandidáta na prezidenta, p. Šefčoviča
 5. Drahoslav Jonáš: Voľby kandidátov na ústavných sudcov
 6. Marek Kytka: Rady, tipy pre tréning chrbáta a trapézov, základné rozdelenie tréningov - II. Časť
 7. Miroslav Somora: Občania SR zobuďte sa !
 8. Miroslav Somora: § 317 Trestného zákona pre p. Róberta FICA
 9. Patrik Mackových: Globálne očakávania tlmí celý rad rizík. Pozitívnou správou je však plošne nízka nezamestn
 10. Martin Beňo: PARALYZOVANÝ ÚSTAVNÝ SÚD - ľudia si zaslúžia istoty

 1. V Smere si musia vybrať palec z pusy
 2. Páričkova ulica je uzavretá. Pozrite sa ako to tam vyzerá
 3. Dve turistky prežili v Tatrách niekoľko stometrové pády
 4. Cirkus okolo sudcov a proruské hebedo
 5. Pád slovenskej hrádze
 6. Najťažšiu stenu sveta zdolal bez istenia. Bolo to ako prechádzka v parku, vraví
 7. Čína? Život ma veľa naučil. V štrnástich som odišiel z domu, tvrdí Hamšík
 8. Je ako Sagan na lyžiach. Čo je za Vlhovej úspechmi?
 9. Oprava prešovského zimného štadióna sa predĺži aj predraží
 10. Ani Mečiarova politická mŕtvola tak okolo seba nekopala

 1. Robert Fico znefunkčnil pilier demokracie kvôli osobným záujmom
 2. Ficov kult osobnosti paralyzoval Ústavný súd: Poslanci kandidátov na sudcov nezvolili
 3. Mikloško Hlinovi: Za svoj politický život som pre dobro KDH odviedol veľký kus práce
 4. Keď to vyhráme, bude to napriek tomu, že je žena, hovoria v tíme Zuzany Čaputovej
 5. František Mikloško: 5 otázok Štefanovi Harabinovi
 6. Mikloško: Slovensko sa dnes nachádza v najväčšej politickej kríze za celých 30 rokov
 7. Matovič najprv pourážal Mikloška, teraz podráža Čaputovú
 8. Majchrák, Hanus: Brutálny Robert Fico
 9. Generál Macko: Danko návštevou Ruska pokračuje v rozklade našej zahraničnej politiky
 10. Europoslanci Záborská a Škripek podporujú v prezidentských voľbách Mikloška

Už ste čítali?