Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Župani menia OĽaNO na stranu "Chudobným ber a bohatým dávaj!" (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vy ste komunista?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A vy ste jeden z tých, o ktorých sa zmieňuje bloger v texte /jeden z tých bohatých/?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

preco by bol komunista?

co bol predtym, netusim. ale uvadza tam uplne konkretne cisla a sumar z toho mi skutocne pripomina komunisticke chozrascotne gazdovanie. ak su tie cisla korektne.
z akeho dovou by sme sa mali vsetci skladat na dalsiu akusi krachujucu cinnost? len kvoli tomu, aby si zase par smradov mohlo mastit vrecka cez alobal z nasich dani? alebo aky iny vyznam ma prevadzkovat cinnost v krachu statnymi peniazmi z dani?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Jožko, ja stebou v samotnej

podstate súhlasím. Veľmi dobre napísané.
Piešťany aj Žilina sú mŕtve letiská z hľadiska nejakej ziskovej pravidelnej leteckej prepravy. Bez perspektívy. Socializmus, keď tam aj na Sliač aj do Popradu lietali lietadlá ČSA sa nikdy nevrátia. Nikdy.
Ekonomika nepustí.
Len by som opravil niektoré Tvoje tvrdenia. V Košiciach aj Piešťanoch mali vojaci svoje radiolokačné prostriedky a civili svoje. Stojánky a rolovačky mali vojaci svoje a civili svoje. Každý si to svoje udržiaval sám. Alebo inak. Košice aj Piešťany boli civilné letiská s aj vojenskou prevádzkou. Vojaci skončili na prelome storočia.
priznám sa, že som nesmierne prekvapený, že vôbec niekto na župe v ZA uvažuje o tom, o čom rozhodli. Za vlády Smeru by som to chápal, pomoc Našim je im vlastná a prirodzená, jánošíkovské gény v obdivovateľoch Jánošíka, ktorý je im vzorom (slová birmovaného katolíkomunistu) nepustia. Ale že to bude Viskupiča Jurínová, tak to ma prekvapilo. Oni dvaja problematike evidentne nerozumejú a niekto v pozadí ich pekne dobehol a podal zavádzajúce info. Lebo tí v pozadí a naši majú k sebe asi veľmi blízko. Inak si to vysvetliť neviem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

podobne uvahy nahravaju developerom

podobne uvahy nahravaju developerom
Vajnorske letisko uz zacali nicit a brusia si zuby aj na dalsie letiska
developeri su zlo

vyznam letiska nie je len v bezprostrednom zisku ale aj dalsie suvislosti ktore bloger nevidi, nechce vidiet alebo priamo popiera
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ktoréže súvislosti menovite autor nechce vidieť?
poučte nás nevedomých
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Letiskova spoločnosť

Žilina nemá podľa môjho názoru ani hodnotu 1 eura, za ktoré má dostať ŽSK 65% akcií. Je zadlžené, minimálne 400 tisíc euro. Má záporné vlastné imanie. Slúži asi len tým niekoľkým súkromným vlastníkom malým lietadiel, ako uviedol bloger. Nikdy odtiaľ nebudú lietať do Viedne, Prahy. Nenájdu žiadneho leteckého dopravcu, ktorý by išiel do jasnej straty. Kto by odtiaľ lietal do Viedne, do Prahy? Tých niekoľko jedincov má predsa svoje vlastné malé lietadlo. Leteckého dopravcu by získali iba za podmienky, že bude mať uhradené náklady plus primeraný zisk za každý let. To znamená zo štátneho rozpočtu dotovať nepotrebného leteckého dopravcu a pritom nemáme na zdravotníctvo, na školstvo. Vlastníkom pozemkov a asi aj budov je Trabelssie / asi Slota/. Letisková spoločnosť Žilina, ktorá letisko prevádzkuje vlastní len odrobinky majetku letiska. Mám podozrenie, že ŽSK sa rozhodol sanovať súkromného vlastníka Trabelssieho, pretože najväčšie náklady tohto letiska sú za prenájom. Aj ŽSK a aj ministerstvo má peniaze iba z našich daní a tak rozhodnutím ďalej prevádzkovať zdochnutého koňa, teda žilinské letisko, len budú vyhadzovať peniaze daňových poplatníkov na nezmyselnú prevádzku. Bolo by zaujímavé sledovať diskusiu o tomto letisku ako navrhuje autor blogu, nakoniec tieňový minister dopravy je práve z tohto kraja a je aj župným poslancom, takže mal by poznať veľmi dobre toto letisko a aj jeho majetkové prepojenie. Ak súhlasil s kúpou žilinského letiska, tak týmto potvrdzuje, že nemá na to, aby ministrom dopravy bol. Oľano zrejme vo vláde sa nebude odlišovať od Smeru, či Mostu alebo SNS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Treba pri všetkých tých úvahách myslieť na jedno. SNS robí všetko preto, aby malé strany museli byť veľké. Pod tým tlakom aj keď ešte nie je právne podložený a jedná sa zatiaľ len o strašenie, malé strany podvedome otvárajú svoje dvere pre vstup väčšieho počtu ľudí. Je to rovnaké ako u malej a veľkej firmy. V malej firme môže byť malá partia nadšencov, ktorí sa snažia robiť veci čo najlepšie. Akonáhle sa začnú zväčšovať, tak aj pri zavedení kontrolných procesov sa nedá zabrániť, aby do firmy-strany neprišli aj ľudia, ktorí sú v skutočnosti kontamináciou firmy-strany. Často je to zámerný a cielený prienik do vnútra firmy-strany ľuďmi, ktorí reálne patria do konkurenčnej firmy-strany.
Keď sa toto zohľadní, tak by som vôbec nebol prekvapený, ak by Matovičova strana bola infikovaná ľuďmi od DankoSlotu, Fica a podobnej hávede. Preto je škodlivý volebný systém, kde sa volí strana. Volebný systém, kde by som si mohol vybrať ľudí z rôznych strán alebo nestrán podľa svojej ľubovôle, by bol imúnnejší voči tomu, aby som volil s ľuďmi, ktorých tam chcem aj ľudí, ktorých tam nechcem (tých kontaminantov). Ak je to tak, že letisko je Slotovo, tak sa zvyšuje pravdepodobnosť k istote, že v Žiline bačujú Slotovci v Matovičovom rúchu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepoznám vlastnícke ani

finančné pomery a prepojenia na žilinskom letisku. Ale ak by malo letisko nejako spustnúť, bola by to škoda. Prečítal som si článok aj diskusné príspevky, ktoré čo-to vysvetľujú a naznačujú. Určite nie som za to, aby sa vyplácali peniaze nejakým príživníkom ako Slota a pod. To určite nie.
Mala by na ŽSK zasaadnúť porada k tomu, pozvažovať možnosti , čo s tým a potom urobiť rozumné rozhodnutie , ako pre letisko, tak pre Žilinu, ale opakujem, v žiadnom prípade nedotovať nejakých príživníkov, čo sa na letisko prisali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tieňovým ministrom dopravy

OĽANO je učiteľ náboženstva a etiky 1. stupňa základnej školy - p. Marosz. Z blízkeho okolia Žiliny. Odborník na dopravu ako Érsek Árpi bácsi kombinovaný s Fígeľom a Počiatkom.... A to som OĽANO volil. Nuž o rok neviem koho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oľano ako prakticky každá strana

je o predsedovi a Matovič je zatiaľ najodhodlanejším hrdinom proti ZLU. Ako v každej strane teda aj v Oľano sú ľudia, čo nie sú až takí kvalitní ako Matovič, no ale nie je nič lepšie. Ved čo ostatné strany resp. ich predsedovia? Voliť Fica? Danka? Bugára? Kotlebu? To by som na sebe spáchal morálnu sebevraždu. Ďalej koho máme, Sulíka? To je značný cynik a salamista. Potom Kollár? Ten si v pohodičke vegetuje a dostal sa hore ako slepé kura k zrnu. Hlina? Ten by aj mohol byť, podobne ako Matovič, len on už je zmanipulovaný ideologiou KDH. Potom máme Beblavého s tým druhým, no to mi je len dvojica, Beblavý skáče zo strany do strany, len aby mal teplé miestečko v parlamente a hlavne , on hrá IBA za Bratislavu , na zvyšok SK totálne kašle. Ďalej tu máme SMK a ostatné malé strany s minimom %.
Pre mňa stále najlepšie vychádza Oľano, pretože Matovič , aj ked takisto s niektorými vecami nesúhlasím, No ale Matovič ešte vo vláde nebol, chcel by som , aby bol a nech by ukázal, čo by dokázal dobrého spraviť. Pol roka sa postavil Dankovi a nebral plat. Bolo to veľké gesto, toto nespravil nikto. Prežil obrovskú šikanu zo strany Fica, ktorý mu z pozície moci brutálne zasiahol do súkromného a pracovného života. Ak by Kaliňák získal vnútro, možno by dokázal dostať Fica a spol. do Leopoldova, kam tá zlodejská zberba patrí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľká oprava záverečnej vety

Ak by Matovič získal vnútro , posla by grázlov ako Fico, Kaliňák a ďalších do Leopoldova.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a kolko

Koľko tresných oznámení a alebo podozrení iniciovali Juriniova alebo Viskupič ? Alebo nieje to o tom že Viskupičov švagor je vedci uradu TSK a Ciganikovej mamička je na ZSK ? Samozrejme transparetne hahaha .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Píšem niekde niečo

o Matovičovi ? Áno aj on je nepriamo zodpovedný za truhlíkovskú "dopravnú politiku" svoje strany. A aj o tej politike je žilinské letisko. A o žilinskom letisku je tento článok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja som reagoval na to,

že už nevieš koho voliť. Vysvetlil som, ked nechápeš, tak voľ Fica či Kotlebu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Na zlobe zhynie táto spoločnosť

A tvoj príspevok je len dôkazom. Teda ak nevolím Kotlebu, Fica, Danka, Kollára.... predtým Mečiara, Slotu, Weissa........ ale volím ich oponentov, tak nesmiem mať na tých, ktorých volím, už ani najmenšie nároky aby pracovali len priemerne odborne, aby zastupovali nielen seba, ale aj svojich voličov, aby boli alternatívou a nádejou .... pre krajinu v ktorej celý život žijem. Sledujem to už desaťročia, že aj minikritika ktorejkoľvek straničky, hlavne jej vodcu, je nerozmýšľajúcim "elektorátom" vnímaná zúrivo s následným vyháňaním kritika k Mečiarovi, Kotlebovi, Ficovi ....... Menšej ako 50 % účasti pri najbližších voľbách sa nečuduj.... Prvovoliči Kotlebu podržia....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale čo potom vlastne chceš?

Nie sme ešte v takej dobe, že si politika nakonfiguruješ na počítači podľa svojich potrieb ako nejaký výrobok. Jednoducho sa musí vybrať z toho , čo je.
Ako som povedal, aj ked Matovič a Oľano mi nevyhovujú 100%, možno len na 50%, ale také zrúdy ako Fico, Danko, Kotleba, Bugár, tak to pre mňa sú 0%.
Tak povedz, koho budeš voliť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Voľby sú v našej krajine tajné

Chvala bohu. Zatiaľ aj kandidovať môžu mnohí a nielen Národný front. Lebo aj toto som zažil. Do volieb je rok. Aj keď sú voľby tajné garantujem ti že dnešná koalícia, ani Kotleba, ani Kollár, ani SMK.... to nebudú. To vôbec neznamená že nemôžem mať vlastný, zdravo kritický, názor na tých čo by som rád volil. Do pozície bez názoru ma nenatlačíš....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Sťa by si hovoril ako Zradca Procházka či kolaborant Bugár.
Môžeš si drístať o ktorejkoľvek strane či politikovi čo chceš, Matovič je zo všetkých tam hore najväčší bojovník voči sviniarom a najviac zo všetkých bol nimi šikanovaný a terorizovaný. A tej poznámke že voľby sú o rok nerozumiem. Vôbec neide o to ,kolko času je do volieb, ak si neprišiel na Zem z Marsu. Hádam vieš za toľké roky posúdiť, kto je čo zač, či by boli voľby zajtra či o rok či o 5 rokov. Mnohé politické týpky sú tu roky až desaťročia a sa už vyfarbili a nezmenia sa ani o deň ani o rok. Ty si sa svojimi príspevkami tiež vyfarbil, si zdanlivo nečitateľný, zdanlivo si proti zlu, ale súčasne k dobru sa vyjadruješ vyhýbavo. Ale mne sú takýto ľudia ako ty úplne čitateľní , ty si ako som napísal čistý zradný Sieťar a kolaborantský Hídak.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Garantujem

Si úplne mimo. Kompletne. Nielen zdanlivo. Aj tam zostaň. Na viac nemáš. Odroda účastníka mítingov na Pasienkoch pred 25 rokmi.... V inom odtieni...
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Martin Kugla: Ako ne-zastavať Petržalku (a sklamanie z Tímu Vallo) 70
 2. Janka Cigániková: 49 nemocníc hrozí výpoveďami pre sociálne balíčky Smeru a rekreačné poukazy SNS 49
 3. Stanislav Martinčko: Pani Saková, prečo len R. Fico má vážne dôvody na ochranku? 34
 4. Matej Gajdoš: Chcem byť učiteľom, ale... 34
 5. Filip Olekšák: Fenomén nabíjania baterky 23
 6. Margita Vernerová: Prečo je Lichtenštajnsko výnimočné? 20
 7. Martin Hojsík: Pašeráci krutosti – skutočne európske riešenie slovenského problému 16
 8. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (19. - 25.4.919) 12
 9. Martin Droppa: Plameň, dym, pahreby, popol, Boh 11
 10. Ernest Ježík: Rodný dom a imigranti 11

Rebríčky článkov


 1. Martin Šiška: Nikdy mi nebudeš umývať nohy
 2. František Cudziš: K výročiam zo života Aurela Stodolu, II.
 3. Patrik Mackových: Čo je vhodnejšie pre zhodnotenie úspor: sporenie alebo investovanie?
 4. Denis Jacko: Zlodejka identity
 5. Marcel Burkert: Najväčšia koncentrácia krásy do 1000 km

 1. Spoluzakladateľ Smeru Zala: Fico sa zmenil obsahovo aj ľudsky
 2. Na obnovu zničenej Notre-Dame prisľúbili stovky miliónov (minúta po minúte)
 3. Notre-Dame zničil požiar. Pozrite sa, ako to vyzerá vnútri
 4. Notre-Dame prišla o strechu aj vežu, hasiči ju zachránili pred kolapsom (minúta po minúte)
 5. Hráči zneužívali chybný systém v Tipose, peniaze si prelievali na účty
 6. Zmenu volebného lídra pripúšťajú v Smere viacerí. Fico je pre nich zárukou stability
 7. Pokus so Šefčovičom nevyšiel, Fico ide Smer presmerovať inam
 8. Prieskum Focus: Smer klesol pod 20 percent, koalícia Progresívne Slovensko a Spolu je druhá
 9. Kiska za sudcov nevymenuje polovicu kandidátov, vybral si len troch
 10. Zhorel symbol Paríža, ktorý zachránil Victor Hugo

 1. Pellegríny - Primalex, alebo (a) Primeros ?
 2. Francouzská revoluce – počátek svobody nebo zločinu?
 3. Blaha ukázal, na čo sa Eset musí pripraviť
 4. Kŕčové žily trápia aj mladých ľudí
 5. Požiar katedrály Notre-Dame je pod kontrolou, hlavné veže sa podarilo zachrániť
 6. Najväčšia liberálna konšpirácia desaťročia padla: USA zverejnia Muellerovu správu
 7. Eugen Korda: Fico si z nás urobil pokusných králikov
 8. Ako vytvoriť jedinečný instagramový feed?
 9. Lucia Čopíková: Ženy vs. pivo
 10. Katedrála Notre-Dame je stratou pre každého