Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Penta dáva novinárom denníka SME polovicu platu: „Kuciak je mŕtvy, pani Balogová“ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Hnus, grc
1."Bez zaváhania a dôkazov tlačil obraz predsedu vlády spojeného s mafiou..." a čo tak exka Trošková, či tajomník Rady obrany štátu Jasoň? Nemali priamo kontakt k premiérovi a zároveň na Vadala? 2. "Že je to hviezda údajného spisu Gorila finančná skupina Penta" to že Penta spoluvlastní Smečko je známe, to či ste s nimi pili v známom byte kolu, nepoviete? 3. "Podstatná časť slovenských médií si žiadny rešpekt nezaslúži." a ktorý politik koalície kontinuity si zaslúži čo za máčny máčik rešpektu, teda ktorý politik si z nich nezaslúži pohŕdanie? 4. "Najlepšou odpoveďou je napríklad dnes schválený ústavný zákon o maximálnom veku pri odchode do dôchodku" a čo tak povedať aj, že ten "neľudský dôchodcovsaký automat" vzišiel z hlavy predcedu Vlastnou hlavou, ergo teda, že bojujete proti vlastnému výmyslu? 5. " my získavame ústavnú väčšinu na užitočné zákony." to ako, že zrušíte vlastný zákon aj za cenu akceptácie fašizoidnej strany, rokovaním s nimi, dohodou s fašistami a očakávate aplauz verejnosti? Uff skutočná hrádza proti extrémizmu... A potom súdruh predceda Vlastnou hlavou divíte sa, že sú pochybnosti o vašej schopnosti realitu vnímať? Mimochodom ak je denník Sme v morálnom rozklade, ako definovať, pomenovať stav štátu, kde ste ho zaviedli?
s34qdk
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Keby žil len mino reality,

to nie je diagnóza, nebol by jediný. Svedčia o tom jeho skalní voliči. Ktorí by svojho spolusúdruha či báťušku gosudara volili, aj keby spáchal mord v priamom prenose. A tí ešte viac momo reality ho chcú dať dole pomocou Kotlieb a Harabinov.
To nie je chiméra Balogovej. Ani Penty. Lebo ten, kto počas svojej vlády dovolil, aby sme sa stali mafiánskym štátom, je priamo zodpovedný za Kuciakovu smrť ako spolupáchateľ. Proste si vytvoril ideálne podmienky pre vrahov. A tí, s pocitom beztrestnosti, hádaj prečo, to s chladným kalkulom vykonali.
Ale byť psychopatom a paranoikom v jednej osobe už diagnózou je a ťažkou, neliečiteľnou. Asi preto tá ochranka pre radového poslanca. svedomie nedovolí ísť sám medzi ľudí, že? Ale môžem na ukľudnenie dodať, to že si paranoikom ešte neznamená, že ťa nikto nesleduje.
Ale ja som vďaka tebe rád, od roku 2010 môžem veselo jachať z Blavy diaľnicou až do Košíc. samozrejme cez Budapest. A som ešte radšej, že od roku 2014 už nie si v politike. Tak nechápem prečo rumádzgaš.
Ešte by som, záverom, ako doplnok bodov mojich preddiskutérov očakával odpovede na pár otázok:
1. Ako to bolo s tým nevlastným hlasom vlastnou hlavou získaných desiatok miliónov do paralelného účtovníctva Smeru?
2. Ako to bolo s tým pitím koly s pentiakom Haščákom, ktorému teraz, podobne ako brucho nevieš prísť na meno?
3. Ako to bolo s tým potvrdením o "neúčtoch" v Belize?
4. Ako si sa dostal k viacerým daňovým výpisom svojich oponentov?
5. Prečo si mával s nepodpísaným zdrapom papiera, vraj od prokurátora, ktorý vôbec nesúvisel s tvojimi hovormi s Vadalom?
To len tak na okraj, ďalší tie body iste radi doplnia. A vedz, nie každý je zábudlivý, dokonca aj tá slušnejšia časť nekúpenej a nezastrašenej polície, prokuratúry a súdov. Tiká ti časovaná bomba, veď Bruchov trezor ešte nevydal všetky tajomstvá. Vydá ich, keď zistí, že si ho, spolu s jeho bývalými pusipajtášami neodvratne hodil cez palubu. Potom nebudeš sám pod valiacou sa lavínou.
Proste kto chce kam, pomôžme mu tam.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

na tomto komunistickom manipulatorovi

ma uz nezaujima nic

ani to, preco sa tu pokusa ohlupovat ludi Goebbelsovskym "100x opakovana loz sa stava pravdou"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

https://youtu.be/PvP2ehmq2wo

Pozdravujem Erika.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Povodne som tohto cloveka nechcel ani citat, ale zacal som....nedalo sa to docitat
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Fico s premáhaním som dočítal Váš článok, ktorý vyšiel na blogu denníka SME, denníka ktorý v samotnom článku nemiestne kritizujete a urážate novinárov. Je mi Vás ľúto, aj keď si žiadnu ľútosť nezaslúžite. Nikto Vás doteraz nespájal s vraždou Kuciaka a Kušnírovej... Vy sám ste sa spojili s ľuďmi /Trošková, Jasaň.../napojenými na taliansku mafiu. Asi ste už dlho boli premiérom a je dobre, že Vás Bugár prinútil abdikovať. Je len škoda, že Vás podobne nedonútili odísť aj z vedenia Smeru, lebo čím dlhšie tam budete, tým horšie pre stranu a jej voličov. Súdnosť ste stratili už dávno, ak ste vôbec nejakú mali.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Fuj.ze ta hanba

Nefackuje.
Som dost kriticky voci Sme.ale vsetko co odporucas a pises o Sme sa hodi skor na teba.

Vytvori zo Slovenska mafiansky stat a este sa bude rozculovat. Dufam ze ta neklepne a dostanes sa Leopoldova kam patris
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vraj

málo hovoríme o čiastočnom vlastníkovi týchto novín, myslím že penta vlastní 25% a podľa fica dáva na výplaty novinárov 50%, a to ktorý majiteľ vypláca viac ako zarobí, možno to tak je v smere, alebo u emila v KOVO. Tí penťáci sú asi takí sprostí ako je úžasný múdry. Preto tam pil len kolu a na rokovanie posielal svojho tajomníka határa. Gorila. Pamätné je najmä jeho gesto na znak víťazstva, keď si nechal dávať rozjarenou skupinkou hobla. V ručičke mal kolu, aby všetci videli. To nebolo arogantné gesto, to len tak zo vzťahu k SR zo srdca vyplynulo. Potom gašpar skartoval gorilu, aj tak bola celá o Dzurindovi a z fica sa stal záchranca. Tá myšacia diera platí aj na doktora úžasného, minimálne za baštyho, majku alebo jasaňa, našlo by sa aj viac, len aby to nikto nepočúval. To nám naozaj chce nahovoriť, že sa ľud jeho, nechal pomýliť a doniesol si do volebnej miestnosti lístok z novín. Ak sa tak stalo, tak potom má štetinatý pravdu a manipulácia s voľbami je na svete. Ale žiadna obava, preceda myslel aj na túto alternatívu a pre istotu znefunkčnil Ú S. Zaujímavé je že tie rakúske noviny autor článku nespomenul. No a na koniec tí menovaní na konci článku tento systém nevytvorili a preto to treba oznamovať dr. Úžasnému.
Ivan Verčík
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No čo na to povedať..

Ak by ste pán Fico deň po vražde, alebo ak chcete po vražde na dňoch nezáleží predstúpil pred kamery so slovami:"Odstupujeme nesieme plnú zodpovednosť za stav spolčnosti lebo sme to my čo vládneme" tak by dste dnes mal právo niečo napísať. Tu nezabili mafiana, zlodeja, nezabili niekoho pre peniaze aj keď ani to sa nedá ospravedlniť tu zabili niekoho čo urobil iba jedinú chybu napísal pravdu. Ak teda deník Sme čokoľvek "zneužil" tak potom čo Vy pán Fico? Vy ste zneužili svojich voličov aby ste mohli vládnuť spôsobom "Vyhraj volby môžeš všetko aj..." nie stratili ste právo na odpoveď vo chvíli keď ste sa oháňali naskladanými bankovkami na stole. Rodič Vám kašle na Váš milión....mali ste chrániť ich deti a nie veď Vy už viete koho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

... tak smečko nemá limity ...

... brehy, medze, a toto napíše človek, ktorý viac ako desaťročie disponoval, s, k nohám položenou kompletnou vládnou mašinériou ... bez hanby, bez zamyslenia ... neskutočné ... a pritom je to celkom prosté ... ak by tento človek konal na prospech svojich spoluobčanov aj s celým komparzom poddajných, mentálne jemu podobných, tí toľko nenávidení novinári by písali o ňom s uznaním, úctou, ocenením jeho zásluh pre zavedenie pozitívnych zmien do životov občanov ... nuž, ale zo zla sa nedá vytvoriť dobrý príbeh ... a autor blogu je jedným z mnohých, ešte stále mocných a aktívnych nositeľov zla v našej spoločnosti ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ďakujeme, ex-premiér

len píšte čím viac a siahodlhejšie, nech sú naveky zachytené vaše myšlienkové vývrtky čierne na bielom.

preberáte komunikačné vzorce M. Kočnera, rozosievate nenávisť, špiníte, útočíte.
už len čakáme, kedy z vás naplno vypadne, KTO tentoraz prestane písať.
ale možno to necháte na svojho dvorného blogera, špinavú robotu robí za vás rád.

s fľašou koly u Haščáka a so slečnou MT za večný svetový mier a za členstvo v európskom jadre.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

...toto napísal F*co osobne? Ja si myslím, že to Erik Goebbelsovie, či nejaký mladý soc-demák :D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

vydal to svojom mene, takže nebudeme pochybovať.

rovnaký tón a štýl ako text, ktorý Ficovi uverejnilo Nko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ja pochybujem. Preco?
Dikcia textu je zhodna s nahravkou vlastnou hlavou a o tej sudruh birmovany tvrdi, ze je to podvrh.
Tak kde je pravda?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

hotový Matrix.
:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

len sa vyplačte, súdruh predseda.

možno vás niekto aj poľutuje. veď už ani majke t. sa to nechce počúvať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Odstupit

Ja na vasom mieste by som odstupil a to okamzite !! slubovali ste to uz davno..a nic z toho. nechapem dovod preco sa silou mocou drzite tam kde ste. akoby ste nemali co do ust ....samozrejme ze nemate v tom prsty...to je iste. ale : mna zaraza ze co ste NEspravili pre slovensko a mohli ste. cca 12 rokov pri moci a sme tam kde sme. take rakusko napreduje milovymi krokmi....mate to na 60 km od ba a neviete sa poucit. ak ste ozaj veriaci tak viete ze vas ako veduceho ludu budu prisnejsie sudit. NEzabranili ste upadku slovenska, NEzabranili ste korupcii...dalo by sa tu pisat donekonecna ale naco. Ja neviem, s mojim sedliackym prostym rozumom by som sa na vasom mieste okamzite pratal z politiky a basta. Tolkoto sa znervoznovat ako vy ved to ide aj na zdravie. NEmyslite si ze ste nenahraditelny.....nejaky premier sa uz najde . prezijeme mi smrtelnici nejak...spanom bohom pan fico
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keď stokár píše o morálnych limitoch,slušným ľuďom sa chce vracať.Pán poslanec Fico,najlepším vysvedčením Vašej práce premiéra pre tento národ je to,že bez ochranky sa bojíte vystrčiť nos z domu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mr fiko , s ta
ianskou stopou prisiel vas generalny prokurator zabudli ste ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pan fico...ked pridete domov a s mamou si sadnete v kuchyni...len tak sa rozpravate.......je na Vas hrda?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je. Tvrdia to ti, co ju poznaju.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 2 094
 2. Martin Foto Potočný: Keď si nakoniec November '89 všimol Fica 859
 3. Anna Paľovová: PREČO? Kedy štát a samosprávy preberú zodpovednosť, ktorá im vyplýva zo zákona? 540
 4. Věra Tepličková: Pri ochrane svojho súkromia, mám právo klamať, 493
 5. Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku : Prehľad dezinformácií, manipulácií a propagandy počas tretieho novembrového týždňa 411
 6. Ondrej Prostredník: Je capnutie dieťaťa po zadku násilím? 401
 7. Martin Droppa: Mŕtvym utečencom 288
 8. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 231
 9. Oto Žarnay: Kočnerovské praktiky v našom školstve. Praktika č. 2: Zákon neporušuj, iba znásilňuj 227
 10. Eva Jarábková: Žiaden štát nie je pre všetkých 206

Rebríčky článkov


 1. Sonya Haraszti: Bola som na titulke SME. Témou bola zmena pohlavia.
 2. Juraj Hodul: Prečo nemáme v Bratislave niečo ako bol kedysi Lunapark? A prečo tu nemáme aqapark?
 3. Ján Franz: Jeseň v Karpatoch
 4. Milan Lacúch: Zákon rovnováhy medzi dávaním a braním
 5. Miroslav Sabol: Verejné Konzultácia EU - Správa podľa článku 54 nariadenia o referenčných kritériách
 6. Štefan Vidlár: Straňík (nominant, protežant, aparátčik, trafikant,...)
 7. Juraj Hodul: Prečo sme/ste si to pokašľali s kvalitou potravín.......
 8. Andrea Fuglíková: Gaslighting a naše děti
 9. Július Kovács: Priatelia starých poriadkov si sprivatizovali 17. november.
 10. Stanislav Mičev: Jankovskej 2500 eur, Kotleba, Sulík a minimálna mzda

 1. Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom
 2. Nesklamte nádej, odkázali politikom z pódia (česko-slovenská minúta po minúte)
 3. Impérium kontroverzného milionára z východu sa rozpadá
 4. Vavro horel ako fakľa. Mak urobil fatálnu hlúposť (hodnotenie)
 5. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 6. Pozrite si autá Nežnej revolúcie. Predajom kraľoval Favorit
 7. Slovákov môžu spasiť Maďari. Môže nastať aj takáto absurdná situácia
 8. Slovensko zdolalo Azerbajdžan, v kvalifikácii skončilo tretie a nepostupuje
 9. Galavečer k novembru ‘89 bol dvakrát drahší ako v kauze Evka
 10. Známy zápasník zrazil ženu, za jej smrť dostal podmienku

 1. O vražde novinára Paľa Rýpala vieme už veľa
 2. Matovič: PS/Spolu otravujú s debilinami. Na registrované partnerstvá musia zabudnúť
 3. Alexander Vondra: Chodím do kostola pravidelne, pretože to potrebujem
 4. Keď zrušenie tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani
 5. Kočner v nahrávke o Ficovi: Mám odložené veci, o ktorých on vie
 6. Žilinčan, ktorý hajloval na dievča z Kórey pôjde do väzenia
 7. Fico nabrýzgal na Nežnú revolúciu: Milióny občanov sa prepadlo do chudoby
 8. Cenzúra v TV LUX. Kto stojí za ňou?
 9. Na obranu Jaroslava Danišku
 10. KDŽP si koleduje o suspendáciu farára Kuffu

Už ste čítali?