Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Penta dáva novinárom denníka SME polovicu platu: „Kuciak je mŕtvy, pani Balogová“ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Hnus, grc
1."Bez zaváhania a dôkazov tlačil obraz predsedu vlády spojeného s mafiou..." a čo tak exka Trošková, či tajomník Rady obrany štátu Jasoň? Nemali priamo kontakt k premiérovi a zároveň na Vadala? 2. "Že je to hviezda údajného spisu Gorila finančná skupina Penta" to že Penta spoluvlastní Smečko je známe, to či ste s nimi pili v známom byte kolu, nepoviete? 3. "Podstatná časť slovenských médií si žiadny rešpekt nezaslúži." a ktorý politik koalície kontinuity si zaslúži čo za máčny máčik rešpektu, teda ktorý politik si z nich nezaslúži pohŕdanie? 4. "Najlepšou odpoveďou je napríklad dnes schválený ústavný zákon o maximálnom veku pri odchode do dôchodku" a čo tak povedať aj, že ten "neľudský dôchodcovsaký automat" vzišiel z hlavy predcedu Vlastnou hlavou, ergo teda, že bojujete proti vlastnému výmyslu? 5. " my získavame ústavnú väčšinu na užitočné zákony." to ako, že zrušíte vlastný zákon aj za cenu akceptácie fašizoidnej strany, rokovaním s nimi, dohodou s fašistami a očakávate aplauz verejnosti? Uff skutočná hrádza proti extrémizmu... A potom súdruh predceda Vlastnou hlavou divíte sa, že sú pochybnosti o vašej schopnosti realitu vnímať? Mimochodom ak je denník Sme v morálnom rozklade, ako definovať, pomenovať stav štátu, kde ste ho zaviedli?
s34qdk
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Keby žil len mino reality,

to nie je diagnóza, nebol by jediný. Svedčia o tom jeho skalní voliči. Ktorí by svojho spolusúdruha či báťušku gosudara volili, aj keby spáchal mord v priamom prenose. A tí ešte viac momo reality ho chcú dať dole pomocou Kotlieb a Harabinov.
To nie je chiméra Balogovej. Ani Penty. Lebo ten, kto počas svojej vlády dovolil, aby sme sa stali mafiánskym štátom, je priamo zodpovedný za Kuciakovu smrť ako spolupáchateľ. Proste si vytvoril ideálne podmienky pre vrahov. A tí, s pocitom beztrestnosti, hádaj prečo, to s chladným kalkulom vykonali.
Ale byť psychopatom a paranoikom v jednej osobe už diagnózou je a ťažkou, neliečiteľnou. Asi preto tá ochranka pre radového poslanca. svedomie nedovolí ísť sám medzi ľudí, že? Ale môžem na ukľudnenie dodať, to že si paranoikom ešte neznamená, že ťa nikto nesleduje.
Ale ja som vďaka tebe rád, od roku 2010 môžem veselo jachať z Blavy diaľnicou až do Košíc. samozrejme cez Budapest. A som ešte radšej, že od roku 2014 už nie si v politike. Tak nechápem prečo rumádzgaš.
Ešte by som, záverom, ako doplnok bodov mojich preddiskutérov očakával odpovede na pár otázok:
1. Ako to bolo s tým nevlastným hlasom vlastnou hlavou získaných desiatok miliónov do paralelného účtovníctva Smeru?
2. Ako to bolo s tým pitím koly s pentiakom Haščákom, ktorému teraz, podobne ako brucho nevieš prísť na meno?
3. Ako to bolo s tým potvrdením o "neúčtoch" v Belize?
4. Ako si sa dostal k viacerým daňovým výpisom svojich oponentov?
5. Prečo si mával s nepodpísaným zdrapom papiera, vraj od prokurátora, ktorý vôbec nesúvisel s tvojimi hovormi s Vadalom?
To len tak na okraj, ďalší tie body iste radi doplnia. A vedz, nie každý je zábudlivý, dokonca aj tá slušnejšia časť nekúpenej a nezastrašenej polície, prokuratúry a súdov. Tiká ti časovaná bomba, veď Bruchov trezor ešte nevydal všetky tajomstvá. Vydá ich, keď zistí, že si ho, spolu s jeho bývalými pusipajtášami neodvratne hodil cez palubu. Potom nebudeš sám pod valiacou sa lavínou.
Proste kto chce kam, pomôžme mu tam.
 
Hodnoť

na tomto komunistickom manipulatorovi

ma uz nezaujima nic

ani to, preco sa tu pokusa ohlupovat ludi Goebbelsovskym "100x opakovana loz sa stava pravdou"
 
Hodnoť

 

Povodne som tohto cloveka nechcel ani citat, ale zacal som....nedalo sa to docitat
 
Hodnoť

 

Pán Fico s premáhaním som dočítal Váš článok, ktorý vyšiel na blogu denníka SME, denníka ktorý v samotnom článku nemiestne kritizujete a urážate novinárov. Je mi Vás ľúto, aj keď si žiadnu ľútosť nezaslúžite. Nikto Vás doteraz nespájal s vraždou Kuciaka a Kušnírovej... Vy sám ste sa spojili s ľuďmi /Trošková, Jasaň.../napojenými na taliansku mafiu. Asi ste už dlho boli premiérom a je dobre, že Vás Bugár prinútil abdikovať. Je len škoda, že Vás podobne nedonútili odísť aj z vedenia Smeru, lebo čím dlhšie tam budete, tým horšie pre stranu a jej voličov. Súdnosť ste stratili už dávno, ak ste vôbec nejakú mali.
 
Hodnoť

Fuj.ze ta hanba

Nefackuje.
Som dost kriticky voci Sme.ale vsetko co odporucas a pises o Sme sa hodi skor na teba.

Vytvori zo Slovenska mafiansky stat a este sa bude rozculovat. Dufam ze ta neklepne a dostanes sa Leopoldova kam patris
 
Hodnoť

Vraj

málo hovoríme o čiastočnom vlastníkovi týchto novín, myslím že penta vlastní 25% a podľa fica dáva na výplaty novinárov 50%, a to ktorý majiteľ vypláca viac ako zarobí, možno to tak je v smere, alebo u emila v KOVO. Tí penťáci sú asi takí sprostí ako je úžasný múdry. Preto tam pil len kolu a na rokovanie posielal svojho tajomníka határa. Gorila. Pamätné je najmä jeho gesto na znak víťazstva, keď si nechal dávať rozjarenou skupinkou hobla. V ručičke mal kolu, aby všetci videli. To nebolo arogantné gesto, to len tak zo vzťahu k SR zo srdca vyplynulo. Potom gašpar skartoval gorilu, aj tak bola celá o Dzurindovi a z fica sa stal záchranca. Tá myšacia diera platí aj na doktora úžasného, minimálne za baštyho, majku alebo jasaňa, našlo by sa aj viac, len aby to nikto nepočúval. To nám naozaj chce nahovoriť, že sa ľud jeho, nechal pomýliť a doniesol si do volebnej miestnosti lístok z novín. Ak sa tak stalo, tak potom má štetinatý pravdu a manipulácia s voľbami je na svete. Ale žiadna obava, preceda myslel aj na túto alternatívu a pre istotu znefunkčnil Ú S. Zaujímavé je že tie rakúske noviny autor článku nespomenul. No a na koniec tí menovaní na konci článku tento systém nevytvorili a preto to treba oznamovať dr. Úžasnému.
Ivan Verčík
 
Hodnoť

No čo na to povedať..

Ak by ste pán Fico deň po vražde, alebo ak chcete po vražde na dňoch nezáleží predstúpil pred kamery so slovami:"Odstupujeme nesieme plnú zodpovednosť za stav spolčnosti lebo sme to my čo vládneme" tak by dste dnes mal právo niečo napísať. Tu nezabili mafiana, zlodeja, nezabili niekoho pre peniaze aj keď ani to sa nedá ospravedlniť tu zabili niekoho čo urobil iba jedinú chybu napísal pravdu. Ak teda deník Sme čokoľvek "zneužil" tak potom čo Vy pán Fico? Vy ste zneužili svojich voličov aby ste mohli vládnuť spôsobom "Vyhraj volby môžeš všetko aj..." nie stratili ste právo na odpoveď vo chvíli keď ste sa oháňali naskladanými bankovkami na stole. Rodič Vám kašle na Váš milión....mali ste chrániť ich deti a nie veď Vy už viete koho.
 
Hodnoť

... tak smečko nemá limity ...

... brehy, medze, a toto napíše človek, ktorý viac ako desaťročie disponoval, s, k nohám položenou kompletnou vládnou mašinériou ... bez hanby, bez zamyslenia ... neskutočné ... a pritom je to celkom prosté ... ak by tento človek konal na prospech svojich spoluobčanov aj s celým komparzom poddajných, mentálne jemu podobných, tí toľko nenávidení novinári by písali o ňom s uznaním, úctou, ocenením jeho zásluh pre zavedenie pozitívnych zmien do životov občanov ... nuž, ale zo zla sa nedá vytvoriť dobrý príbeh ... a autor blogu je jedným z mnohých, ešte stále mocných a aktívnych nositeľov zla v našej spoločnosti ...
 
Hodnoť

ďakujeme, ex-premiér

len píšte čím viac a siahodlhejšie, nech sú naveky zachytené vaše myšlienkové vývrtky čierne na bielom.

preberáte komunikačné vzorce M. Kočnera, rozosievate nenávisť, špiníte, útočíte.
už len čakáme, kedy z vás naplno vypadne, KTO tentoraz prestane písať.
ale možno to necháte na svojho dvorného blogera, špinavú robotu robí za vás rád.

s fľašou koly u Haščáka a so slečnou MT za večný svetový mier a za členstvo v európskom jadre.
 

...

...toto napísal F*co osobne? Ja si myslím, že to Erik Goebbelsovie, či nejaký mladý soc-demák :D
 

 

vydal to svojom mene, takže nebudeme pochybovať.

rovnaký tón a štýl ako text, ktorý Ficovi uverejnilo Nko.
 

 

Ja pochybujem. Preco?
Dikcia textu je zhodna s nahravkou vlastnou hlavou a o tej sudruh birmovany tvrdi, ze je to podvrh.
Tak kde je pravda?
 

 

hotový Matrix.
:)
 
Hodnoť

len sa vyplačte, súdruh predseda.

možno vás niekto aj poľutuje. veď už ani majke t. sa to nechce počúvať.
 
Hodnoť

Odstupit

Ja na vasom mieste by som odstupil a to okamzite !! slubovali ste to uz davno..a nic z toho. nechapem dovod preco sa silou mocou drzite tam kde ste. akoby ste nemali co do ust ....samozrejme ze nemate v tom prsty...to je iste. ale : mna zaraza ze co ste NEspravili pre slovensko a mohli ste. cca 12 rokov pri moci a sme tam kde sme. take rakusko napreduje milovymi krokmi....mate to na 60 km od ba a neviete sa poucit. ak ste ozaj veriaci tak viete ze vas ako veduceho ludu budu prisnejsie sudit. NEzabranili ste upadku slovenska, NEzabranili ste korupcii...dalo by sa tu pisat donekonecna ale naco. Ja neviem, s mojim sedliackym prostym rozumom by som sa na vasom mieste okamzite pratal z politiky a basta. Tolkoto sa znervoznovat ako vy ved to ide aj na zdravie. NEmyslite si ze ste nenahraditelny.....nejaky premier sa uz najde . prezijeme mi smrtelnici nejak...spanom bohom pan fico
 
Hodnoť

 

Keď stokár píše o morálnych limitoch,slušným ľuďom sa chce vracať.Pán poslanec Fico,najlepším vysvedčením Vašej práce premiéra pre tento národ je to,že bez ochranky sa bojíte vystrčiť nos z domu.
 
Hodnoť

 

mr fiko , s ta
ianskou stopou prisiel vas generalny prokurator zabudli ste ?
 
Hodnoť

 

Pan fico...ked pridete domov a s mamou si sadnete v kuchyni...len tak sa rozpravate.......je na Vas hrda?
 

 

Je. Tvrdia to ti, co ju poznaju.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Michal Sivák: Otvorený list pre Mariána Kotlebu 10 720
 2. Róbert Flamík: List Lucaskovi 3 920
 3. Marek Strapko: Za 14 rokov dospeli k čistému vydieraniu! 3 526
 4. Simona Petrík: Pracujúci rodičia, nenechajte sa odradiť. Na rodičovský príspevok máte právo 3 394
 5. Martin Droppa: Cigánsky guláš 3 156
 6. Martin Borguľa: 13. dôchodok – namiesto samozrejmosti len almužna a predvianočná kampaň 2 847
 7. Jana Petkaničová: PS: Pozdravujem z Caracasu (1/3) 2 179
 8. Miroslav Lukáč: Čoóó? Igor Matovič? Ten kretéén? 1 755
 9. Věra Tepličková: Akty XY: Záhada prepustenia prokurátora Trnku vyriešená? 1 608
 10. Pavel Weiss: Aby zdravotníctvo nebola len „čierna diera“, alebo kam to kráčaš „Hippokrates“? 1 588

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Igor bravooó, ALE :
 2. Milan Kulkovský: Nemôžeme zabudnúť, oni si to nezaslúžia - masaker v Ostrom Grúni a Kľaku
 3. Zdeněk Kedroutek: POKRAČOVANIE DIGITNÁLNYCH PREUKAZOV A DIGITÁLNEJ SPRÁVY NA ÚROVNI ÚzO.
 4. Ľudovít Herman: Ježiš, neposlušný tínedžer
 5. Kristína Jakubičková: Kašli na rozmer XS modelky
 6. Ľudovít Herman: Dobrý nástroj do diskusii na SME - rozšírenie do Windowsu
 7. Ľuboš Šimún: Prečo odovzdať svoj hlas vo voľbách do NRSR 29.2.2020 ? (2)
 8. Anna Záhorčáková: Ako ženy fungujú v mužskom svete
 9. Lukáš Parízek: Teória relativity parlamentnej diplomacie
 10. Štefan Vidlár: S tým nepújdu

 1. Minúta po minúte: Bödör na súde tvrdí, že Kočnerovi nepomáhal zbierať špinu na novinárov
 2. S Kočnerom bola na jachte aj Tománková z Čistého dňa
 3. Fico kritizoval prezidentku za jej reakciu na prepustenie Trnku
 4. Čo dávajú jesť Kočnerovi a môžu sudcovia čítať noviny (ďalšie otázky o procese)
 5. Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere, s Brignoneovou dosiahla rovnaký čas
 6. Šéf búracej firmy: Státisíce v Prešove nezarobím, ani zďaleka
 7. Čo ja s tým mám? Reaguje Fico na Počiatkovo video s Trnkom
 8. Vlhová je po prvom kole obrovského slalomu v Sestriere na druhom mieste, Shiffrinová je štvrtá
 9. Vlhová prehrala už v prvom kole, paralelný obrovský slalom prekvapujúco vyhrala Direzová
 10. Magoni je šťastný muž. Shiffrinovej tréneri nerobia najlepšiu robotu (rozhovor)

 1. Toto je jasný dôkaz, že Fico sa prezidentky bojí, a to je pre Slovensko dobrá správa
 2. Fico predstavil nezodpovednú zmenu, ktorá vyženie najlepších študentov zo Slovenska
 3. Pozor ! SMERácky táraj, gágaj a prďús sú mimozemšťania !
 4. Fico chytá pre budúcich lekárov desaťročnú Železnú oponu
 5. Počiatek na Kočnerovej nahrávke vychválil Slotu: Vymyslel nový kšeft, aj Fica oholil
 6. Palko kritizuje Čaputovú: Prezidentka Zuzana Čaputová zdržuje normálny ústavný proces
 7. Študenti medicíny sú z plánov Smeru zhrození: Ficove riešenie rázne odmietame
 8. Trump: Ide o nebezpečný útok na právo amerického ľudu slobodne si zvoliť prezidenta
 9. Kto je spoluzakladateľka Čistého dňa Tománková: Začínala u Fica na Úrade vlády
 10. Fico sa chce zbaviť zodpovednosti za Kotlebu - Komentáre SME

Už ste čítali?