Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Penta dáva novinárom denníka SME polovicu platu: „Kuciak je mŕtvy, pani Balogová“ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Fico,mŕtvy si ty ,ešte budeš chvíľu
kopať v predsmrtných kŕčoch,ale nakoniec skončíš ako politická mŕtvola,tak ako tvoj učiteľ Mečiar.Budeš si môcť užívať svoje podivne nadobudnuté milióny,môžeš si postaviť paláce,ale nikdy nebudeš môcť žiť ako slušný a poctivý človek,nikdy si nebudeš môcť vyjsť na prechádzku medzi ľudí bez svojich goríl.Tak si tie tvoje kecy nechaj a neotravuj s nimi ostatných,ja som ich ani nedokázala dočítať,lebo som začala mať pocit ako keby som čítala Závery 17.zjazdu KSČ.
mica2
<< < 1 2 3 4 5 > >>

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ked sme uz pri tych idiotoch, ty budes jeden z tych, co ho volia, ze....
 

 

zatiaľ som nebol, ale vy navlas podobní magooori ste ma k tomu zrejme o rok dohnali
 

Cize o rok....

...budes mat konecne osemnast. To mnohe vysvetluje....
 
Hodnoť

Tak som sa nasmial,

že citujem: "Napriek tomu, že sme stále ťahaní za nohu, že denne odrážame mediálnu nenávisť (veď si pozrite tlačové konferencie), chceme aj konať. Hlavne výraz v zátvorkách je "zábavný", keďže Hranolček uteká z každej konferencie a nedokáže ani uplatniť právo na odpoveď, ktoré chce uzákoniť, keď má priestor.
 
Hodnoť

Kuciak zomrel. Prečo?

Násilná smrť mladého človeka je vždy katastrófa. Tak tomu je aj pri vražde Jána a Martiny. Je to smutné. kto za ich smrť môže? samozrejme vrahovia a objednávatelia. Naozaj len oni?
Ja to vidím tak, že za ich smrť je zodpovedný zamestnávateľ Jána. Je to tak. Nič sa na tom nezmení. Je absolútna nezodpovednosť dráždiť hada bosou nohou, či ťahať tigra za chvost.
Takéto počínanie, keď dobrosrdečný a poctivý Ján pripravuje o peniaze a spoločenské postavenie celebritu Smotánky a iných pseudorelácií,bolo úplne naivné. Bolo jasné že zatlačený do kúta človek z mafiánskych zoznamov podnikne protiopatrenie. Neočakávať fyzické násilie je naozaj naivita, a to od človeka čo sa ním, či dokonca guĺkou do hlavy už vyhrážal. Od človeka, ktorý je v styku s mafiánmi, nielen pomyselnými v politike.
Plnú zodpovednosť za "pracovný úraz" s následnou smrťou by mal niesť zamestnávateľ. samozrejme aj odškodniť pozostalých, i keď je to chabá útecha. tak isto urobiť všetko preto, aby do budúcnosti ochránila svojich zamestnancov. Veď nikto nevie či konečný objednáveteľ nemôže udrieť znova.
Nemusí to byť Kočner.
aktuality.sk neprejavili podľa mňa doteraz dostatok sebareflexie
 

mám dosť z teba

Čiže keď zločinci odstránia človeka, ktorý sa snažil rozkryť ich zločineckú činnosť, tak primárnou príčinou je naivita dotyčnej obete, je si de facto sám na vine, a primárnu zodpovednosť za to nesie jeho zamestnávateľ, ktorý do budúcna má zabezpečiť ochranu svojich zamestnancov(?!)
Počuj, podľa teba od čoho tu máme políciu a orgány činné v trestnom konaní, ministerstvo vnútra, súdy, aj vôbec celý štát?
Neuveriteľné, že ľudia môžu byť až tak zmagorení ako ty.
 

vieš našo sú?

Aby vyšetrili vraždu.
Žiadna polícia, prokuratúra nedokáže ochrániť naivného novinára ak má ešte naivnejšieho zamestnávateľa. Čo čakali, že tí čo ich novinár pripraví o milióny sa budú prizerať a smiať sa tomu? Budú čakať na to kedy im zoberú majetok a slobodu? Tu nešlo o fazuľky.
Kuciak bol naivný dôverčivý dobrák, ktorý umrel pre pochybenie zamestnávateľa. Nikto nikdy nemal vedieť kto to píše!!!!! Ani jeho snúbenica.
To nechápeš on bojoval s organizovaným zločinom ako s prakom proti guľometu? To, že sa tu nelikvidovali novinári? Ale likvidovali Rýpal a asi Pejko?, a isto aj iní ale nie tak, že sa stratili...
Okolo istých ľudí sa točili neuveriteľné peniaze, a tie dokážu zatieniť mozog.
Naivita veru naivita zabíjala, ale to nechcete počuť.
...žijeme v krajine kde ľudi rozpúštali v kyseline, mleli mlynčekom na mäso, rezali hlavy...
 

Čo si ty za tvora?

Čiže zločinu okolo seba sa máme mlčky podriadiť?
A nie, isto nečakali, že sa zločinci budú mlčky prizerať, ale ešte oveľa menej čakali (a my všetci, až na takých, ako si ty, spolu s nimi), že sa budú mlčky prizerať policajné orgány, napriek tomu, že mali od obete podnet.
Na tvojom mieste by som sa o zatienení mozgu radšej vôbec nevyjadroval.
Žijeme v krajine, kde ľudí rozpúšťali v kyseline a niektorí ľudia ako napríklad ty, z neznámych dôvodov šíria úplne nezmyselné demagogie a snažia sa všetkých presvedčiť, že pred zločincami treba pokorne skloniť hlavu, nastaviť líce, a nechať ich, nech si slobodne kradnú, zabíjajú, rozpúšťajú v kyseline...
 

nie netreba

ale treba vedieť, že had je aj jedovatý, Treba vedieť, že medveď je aj nebezpečný, nie vždy ujde. Treba vedieť, že strčiť ruku do úľa bolí.
Kuciak robil záslužnú prácu, dokázal veľa, bol slušný a čo mu je to platné? Marián je vagabund, a škoda vymenovávať čo všetko., on na rozdiel od Jána prežil. Nemysli si že sa má zle, zvykne si. Možno raz sa dostane aj von, Kuciak nie. Mohol žiť dodnes a aj Kočner mohol byť v base. Stačilo anonymizovať zistenia. Nie byť naivní, Vagovič Bardy či kuciak.
Bolo treba trochu opatrnosti, lenže to sa zle počúva.
Pretože s haj?lom sa nedá bojovať na férovku, a čakať že on bude čestný môže len naivný človek.
Čo myslíš K., že ľutuje Kuciaka? Nie je mu len ľúto, že ho chytili.
PS: Žijeme vo svete kde sa umiera pre podstatne menej peňazí
 

 

Nemal dostatočný rešpekt ani keď išiel do toho s vlastnou kožou, pod vlastným menom. Keby to dával anonymne, tak by nezaujímal už vôbec nikoho a jeho zistenia by zapadli prachom.
Za to, že Kuciak je mŕtvy a vagabund vyškerený, môže fatálne zlyhanie tohto štátu. A to je to, čo Fico ani ty neviete pochopiť. A rovnako Fico aj ty relativizujete zodpovednosť, čím vytvárate priaznivé predpoklady pre to, aby sa podobný hrozný čin/činy opakoval/i.
 

zlyháva tvoj mozog

štát, tak ako Kuciak bol naivný. ... lebo tu sa novinári nevraždia nie je argument. Je to len naivné prianie štátu a novinárov. Tu žijú ľudia. Každý iný. Tu umierajú ľudia násilnou smrťou dennodenne. Majú smolu, že nie sú novinári a nikto ich smrť tak dôkladne nevyšetruje.
Samozrejme, že mal písať ako anonym, pod cudzím menom. Keď písal pod svojim mal mať od redakcie 24 hodín denne ochránku. To je tak rodičia prišli o syna a matka o dcéru a nabaľuje sa na tom pár novinárov a percentá získava pár politikov.
...a na naivite nič nezmeníte, bolo to amaterské a neprofesiálne nechať si zabiť zamestnanca. Morálnej viny za ich smrť sa aktuality.sk nezbavia.
 

 

Štát bol naivný? Veď to je presne to, v čom je problém. Takže si mi to potvrdil. Ostatné od teba je len mlživá, nelogická, protirečivá omáčka.
 

ako myslíš

Štát, teda polícia, ktorá zle vyhodnotila vyhrážanie sa Kočnera. Ja osobne som to za hrozbu nepovažoval, ale profesionáli na prokuratúre a polícii mali vedieť o čom je Kuciak versus Kočner, či dokonca Penta a mali ho ochrániť keď o to požiadal.
To nič nemení na tom že nezodpovedne sa správal sám Kuciak, lebo bol naivný a myslel si že sa mu nemôže nič stať, lebo veril v naivný štát.
To, že umrel je dôsledok naivného boja, ak bol taký analytik mal ísť robiť tam kde by sa bol lepšie uplatnil.
Avšak ako sám písal materiál proti Kočnerovi a Pente mu dal nejaký chlapík čo vyhral súd s Kočnerom. takže on publikoval to, čo sa iní báli pod svojim menom zverejniť. No nebol naivný?
Možno, že mi je jeho a jeho priateľky viac ľúto ako tebe, no nič to nemení na tom čo som napísal.
Hazardoval so svojim životom a zamestnávateľ to tak nechal.
Veď najviac na tom, že zomrel jeho novinár získal práve on - a to čitateľnosť.
Je to cynická ale je to tak.
Kočnera protežoval prezident Michal Kováč, keby nebolo jeho zásahu pred rokmi nikdy sa z Kočnera nestane chránený druh.
 

 

už si len zacyklený stále v jednom kruhu, v princípe sú to tie isté bludy ako v prípade Hedvigy Malinovej: že je štát ako diletant úplne nanič, nie je pre teba a takých ako ty dôležité, dôležitejšie je (pre vás), že jednotlivec sa nespráva 100-percentne... Ži si ďalej vo svojom svete, kde štát nemôže za nič, nemá žiadnu zodpovednosť, všetko, vrátane "vecí verejných" (res publica) si musíme obstarať sami a štát tu máme len pre srandu, aby nás mal kto okrádať a kŕmiť prázdnymi sľubmi.
 

nevieš čo je pre mňa dôležité...

Okrem iného aj to aby štát nezlyhal pri obrane každého života nielen svojho občana.
Takisto ani pri Malinovej, ktorá si z časti rasový útok vymyslela a pripisovali mu média a politici jedného či druhého tábora ideologický podtext a vôbec nikoho s nich nezaujímalo čo vlastne je pravda, každý z nich videl tú svoju.
Jedni videli štátny prevrat iní mafiánsky štát.
Pravda býva prozaická a nezaujímavá.
Lenže Kočner nie je produkt Fica či strany Smer, ale tu to donekonečna opakujete. Kuciak je mŕtvy pán Sup, či Havran či Krkavec všetci požierate mŕtvoly. Nielen zavraždených ale aj politickú - Ficovu.
Naivita je tu naďalej, Slušné Slovensko, Čapútova...
Nič sa nemení, menia sa len metódy cucania spoločných peňazí. Tí čo sú za zmenou pomerov sa nevedia dočkať kedy budú oni a ich ľudia cucať verejné zdroje.
Naivita je všade, no nikto nedokáže túto hydru poraziť, lebo mi ja ty a aj tí hlupáci na námestiach sú za Slušné Slovensko. Na tom by nebolo nič zlé, no treba začať od seba. Slušnosť je niečo čo chceme od iných, no sami máme k tomu praďaleko.
Pokiaľ je méta ľudstva bohatstvo a úspech jednotlivca, a ten jednotlivec bezbreho obdivuje zbohatlíkov a chcel by byť ako oni nikam sa so slušnosťou táto spoločnosť nedostane.
 

 

Všetci majú začať od seba, ale ty začínaš od Kuciaka - okrem toho, že si zacyklený, si aj nekonzistentný.
 

kuciak bol

podľa medializovaných informácií mimoriadne slušný človek, ale čo mu je to platné?
Myslíš, že by Kuciak konal tak isto keby mohol ešte raz mať opravný pokus? Bezhlavo? Neopatrne? Naivne? Možno áno, možno a skoro isto nie. Určite by neohrozil človeka čo mal rád, keď už svoj život si nechránil.
Zodpovednosť za jeho smrť môžeš prisúdiť štátu, polícii, mafii, ale ja tvrdím , že jeho smrť je následok jeho nezodpovednosti
ako i aktualit.sk. Zlyhal mu pud sebazáchovy, nevyhodnotili správne aké nebezpečné je pre nich to čo robí.

Bol naivný, podľa seba súdil iných.
.
 
Hodnoť

hnoj

tento clanok. Fico je uplne mimo. pomozte mu niekto.
 
Hodnoť

 

Robino, len sa netvar, ze si z Jarinom z didzytalneho parku zrazu nepriatel :DD

Ohladom namesti: to, ze masove protivladne(t.j. protimafiove) demonstracie su Velmi Potrebne, som tvrdil uz davno pred minulym februarom. Nielen vrazda je totiz zlocinom, ale aj rozkradanie miliard (v prospech vasich hyperprachatych kamosov) a unesenie statu su tazkymi zlocinmi! Protestovat proti nim sme mali uz daaavno pred skonom Jana a Martiny.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Tibor Bindas: Matovič sa opäť vyfarbil... 5 471
 2. Jozef Sitko: Neslýchaná vulgárnosť Počiatka, Trnku, Jankovskej a ďalších! 2 471
 3. Monika Nagyova: Denník starej dievky - Och, aké škaredé sú moje rúčky bez obrúčky 2 310
 4. Katarina Antenozio: Milánsky chinatown 1 677
 5. Miroslav Lukáč: Čoóó? Igor Matovič? Ten kretéén? 1 412
 6. Maroš Chmúrny: Liek na zdravotníctvo podľa doktora Roberta 1 343
 7. Martin Borguľa: Kde je bývanie, tam vzniká rodina 1 313
 8. Jana Petkaničová: Venezuelská monetárna sodoma (2/3) 1 099
 9. Maroš Chmúrny: Zodpovednosť podľa Fica 1 045
 10. Stanislav Martinčko: Veľká radosť psa generálneho prokurátora D. Trnku ! 940

Rebríčky článkov


 1. Martina Meriačová: Svojich tieňov sa viac nebojím. .
 2. Ľudovít Herman: Páčilo by sa mi byť homosexuálom...
 3. Štefan Vidlár: Andrej
 4. Milan Kulkovský: Nechcem byť Catmann, ale občas by to nebolo od veci...
 5. Ján Franz: Čiernobiela krajina
 6. Milan Lacúch: Uvidel som smrť!
 7. Július Kovács: Prečo Kotleba rastie, lebo neprotestuje pred prázdnymi budovami potme.
 8. Ľudovít Herman: Ja voliť nepôjdem. No a čo!
 9. Simona Mačorová: Sexuálna Výchova
 10. Ľuboš Šimún: Prečo odovzdať svoj hlas vo voľbách do NRSR 29.2.2020 ? (3)

 1. Vypovedal Haščák aj Bödör. Výrobca zbrane dostal podmienku (minúta po minúte)
 2. Šéf komanda potvrdil sledovanie Kuciaka, Threema bola získaná zákonne (minúta po minúte)
 3. Kuciakovi kolegovia ukázali na Kočnera, súd rozhodne o Threeme (minúta po minúte)
 4. Prieskum: Voľby by vyhral Smer pred ĽSNS a koalíciou PS/Spolu
 5. Čo dávajú jesť Kočnerovi a môžu sudcovia čítať noviny (ďalšie otázky o procese)
 6. S Kočnerom bola na jachte aj Tománková z Čistého dňa
 7. Kotlebovci predčasne ukončili míting v Levoči, odporcovia ich vypískali
 8. Nemám úctu k prezidentke, povedal v parlamente Danko
 9. Princ Harry: Nie som ľahkovážny, inú možnosť som nemal
 10. Danko povedal, že nemá k prezidentke úctu. Nemal by piť, odkazuje mu opozícia

 1. Igor Matovič navštívil smeráka Počiatka na francúzskej riviére
 2. Študenti medicíny sú z plánov Smeru zhrození: Ficove riešenie rázne odmietame
 3. Počiatek na Kočnerovej nahrávke vychválil Slotu: Vymyslel nový kšeft, aj Fica oholil
 4. Kto je spoluzakladateľka Čistého dňa Tománková: Začínala u Fica na Úrade vlády
 5. Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list
 6. Iniciatíva Kresťania proti nenávisti varuje pred Kotlebom a Harabinom
 7. Bödör mal pre Kočnera zabezpečovať policajné lustrácie, aj ich spolufinancovať
 8. Najväčší hriech Roberta Fica: Bödör mal k Ficovi častejší prístup než nejeden minister
 9. Fico reaguje na Počiatka: Čo ja s tým mám? Slota má dve miliardy, ešte aj Fica oholil
 10. Židovský cintorín zničili deti. Liberáli vinili národovcov či tradičnú rodinu

Už ste čítali?