Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Penta dáva novinárom denníka SME polovicu platu: „Kuciak je mŕtvy, pani Balogová“ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Fico,mŕtvy si ty ,ešte budeš chvíľu
kopať v predsmrtných kŕčoch,ale nakoniec skončíš ako politická mŕtvola,tak ako tvoj učiteľ Mečiar.Budeš si môcť užívať svoje podivne nadobudnuté milióny,môžeš si postaviť paláce,ale nikdy nebudeš môcť žiť ako slušný a poctivý človek,nikdy si nebudeš môcť vyjsť na prechádzku medzi ľudí bez svojich goríl.Tak si tie tvoje kecy nechaj a neotravuj s nimi ostatných,ja som ich ani nedokázala dočítať,lebo som začala mať pocit ako keby som čítala Závery 17.zjazdu KSČ.
mica2
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ked sme uz pri tych idiotoch, ty budes jeden z tych, co ho volia, ze....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

zatiaľ som nebol, ale vy navlas podobní magooori ste ma k tomu zrejme o rok dohnali
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Cize o rok....

...budes mat konecne osemnast. To mnohe vysvetluje....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tak som sa nasmial,

že citujem: "Napriek tomu, že sme stále ťahaní za nohu, že denne odrážame mediálnu nenávisť (veď si pozrite tlačové konferencie), chceme aj konať. Hlavne výraz v zátvorkách je "zábavný", keďže Hranolček uteká z každej konferencie a nedokáže ani uplatniť právo na odpoveď, ktoré chce uzákoniť, keď má priestor.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kuciak zomrel. Prečo?

Násilná smrť mladého človeka je vždy katastrófa. Tak tomu je aj pri vražde Jána a Martiny. Je to smutné. kto za ich smrť môže? samozrejme vrahovia a objednávatelia. Naozaj len oni?
Ja to vidím tak, že za ich smrť je zodpovedný zamestnávateľ Jána. Je to tak. Nič sa na tom nezmení. Je absolútna nezodpovednosť dráždiť hada bosou nohou, či ťahať tigra za chvost.
Takéto počínanie, keď dobrosrdečný a poctivý Ján pripravuje o peniaze a spoločenské postavenie celebritu Smotánky a iných pseudorelácií,bolo úplne naivné. Bolo jasné že zatlačený do kúta človek z mafiánskych zoznamov podnikne protiopatrenie. Neočakávať fyzické násilie je naozaj naivita, a to od človeka čo sa ním, či dokonca guĺkou do hlavy už vyhrážal. Od človeka, ktorý je v styku s mafiánmi, nielen pomyselnými v politike.
Plnú zodpovednosť za "pracovný úraz" s následnou smrťou by mal niesť zamestnávateľ. samozrejme aj odškodniť pozostalých, i keď je to chabá útecha. tak isto urobiť všetko preto, aby do budúcnosti ochránila svojich zamestnancov. Veď nikto nevie či konečný objednáveteľ nemôže udrieť znova.
Nemusí to byť Kočner.
aktuality.sk neprejavili podľa mňa doteraz dostatok sebareflexie
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mám dosť z teba

Čiže keď zločinci odstránia človeka, ktorý sa snažil rozkryť ich zločineckú činnosť, tak primárnou príčinou je naivita dotyčnej obete, je si de facto sám na vine, a primárnu zodpovednosť za to nesie jeho zamestnávateľ, ktorý do budúcna má zabezpečiť ochranu svojich zamestnancov(?!)
Počuj, podľa teba od čoho tu máme políciu a orgány činné v trestnom konaní, ministerstvo vnútra, súdy, aj vôbec celý štát?
Neuveriteľné, že ľudia môžu byť až tak zmagorení ako ty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vieš našo sú?

Aby vyšetrili vraždu.
Žiadna polícia, prokuratúra nedokáže ochrániť naivného novinára ak má ešte naivnejšieho zamestnávateľa. Čo čakali, že tí čo ich novinár pripraví o milióny sa budú prizerať a smiať sa tomu? Budú čakať na to kedy im zoberú majetok a slobodu? Tu nešlo o fazuľky.
Kuciak bol naivný dôverčivý dobrák, ktorý umrel pre pochybenie zamestnávateľa. Nikto nikdy nemal vedieť kto to píše!!!!! Ani jeho snúbenica.
To nechápeš on bojoval s organizovaným zločinom ako s prakom proti guľometu? To, že sa tu nelikvidovali novinári? Ale likvidovali Rýpal a asi Pejko?, a isto aj iní ale nie tak, že sa stratili...
Okolo istých ľudí sa točili neuveriteľné peniaze, a tie dokážu zatieniť mozog.
Naivita veru naivita zabíjala, ale to nechcete počuť.
...žijeme v krajine kde ľudi rozpúštali v kyseline, mleli mlynčekom na mäso, rezali hlavy...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo si ty za tvora?

Čiže zločinu okolo seba sa máme mlčky podriadiť?
A nie, isto nečakali, že sa zločinci budú mlčky prizerať, ale ešte oveľa menej čakali (a my všetci, až na takých, ako si ty, spolu s nimi), že sa budú mlčky prizerať policajné orgány, napriek tomu, že mali od obete podnet.
Na tvojom mieste by som sa o zatienení mozgu radšej vôbec nevyjadroval.
Žijeme v krajine, kde ľudí rozpúšťali v kyseline a niektorí ľudia ako napríklad ty, z neznámych dôvodov šíria úplne nezmyselné demagogie a snažia sa všetkých presvedčiť, že pred zločincami treba pokorne skloniť hlavu, nastaviť líce, a nechať ich, nech si slobodne kradnú, zabíjajú, rozpúšťajú v kyseline...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie netreba

ale treba vedieť, že had je aj jedovatý, Treba vedieť, že medveď je aj nebezpečný, nie vždy ujde. Treba vedieť, že strčiť ruku do úľa bolí.
Kuciak robil záslužnú prácu, dokázal veľa, bol slušný a čo mu je to platné? Marián je vagabund, a škoda vymenovávať čo všetko., on na rozdiel od Jána prežil. Nemysli si že sa má zle, zvykne si. Možno raz sa dostane aj von, Kuciak nie. Mohol žiť dodnes a aj Kočner mohol byť v base. Stačilo anonymizovať zistenia. Nie byť naivní, Vagovič Bardy či kuciak.
Bolo treba trochu opatrnosti, lenže to sa zle počúva.
Pretože s haj?lom sa nedá bojovať na férovku, a čakať že on bude čestný môže len naivný človek.
Čo myslíš K., že ľutuje Kuciaka? Nie je mu len ľúto, že ho chytili.
PS: Žijeme vo svete kde sa umiera pre podstatne menej peňazí
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemal dostatočný rešpekt ani keď išiel do toho s vlastnou kožou, pod vlastným menom. Keby to dával anonymne, tak by nezaujímal už vôbec nikoho a jeho zistenia by zapadli prachom.
Za to, že Kuciak je mŕtvy a vagabund vyškerený, môže fatálne zlyhanie tohto štátu. A to je to, čo Fico ani ty neviete pochopiť. A rovnako Fico aj ty relativizujete zodpovednosť, čím vytvárate priaznivé predpoklady pre to, aby sa podobný hrozný čin/činy opakoval/i.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

zlyháva tvoj mozog

štát, tak ako Kuciak bol naivný. ... lebo tu sa novinári nevraždia nie je argument. Je to len naivné prianie štátu a novinárov. Tu žijú ľudia. Každý iný. Tu umierajú ľudia násilnou smrťou dennodenne. Majú smolu, že nie sú novinári a nikto ich smrť tak dôkladne nevyšetruje.
Samozrejme, že mal písať ako anonym, pod cudzím menom. Keď písal pod svojim mal mať od redakcie 24 hodín denne ochránku. To je tak rodičia prišli o syna a matka o dcéru a nabaľuje sa na tom pár novinárov a percentá získava pár politikov.
...a na naivite nič nezmeníte, bolo to amaterské a neprofesiálne nechať si zabiť zamestnanca. Morálnej viny za ich smrť sa aktuality.sk nezbavia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Štát bol naivný? Veď to je presne to, v čom je problém. Takže si mi to potvrdil. Ostatné od teba je len mlživá, nelogická, protirečivá omáčka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ako myslíš

Štát, teda polícia, ktorá zle vyhodnotila vyhrážanie sa Kočnera. Ja osobne som to za hrozbu nepovažoval, ale profesionáli na prokuratúre a polícii mali vedieť o čom je Kuciak versus Kočner, či dokonca Penta a mali ho ochrániť keď o to požiadal.
To nič nemení na tom že nezodpovedne sa správal sám Kuciak, lebo bol naivný a myslel si že sa mu nemôže nič stať, lebo veril v naivný štát.
To, že umrel je dôsledok naivného boja, ak bol taký analytik mal ísť robiť tam kde by sa bol lepšie uplatnil.
Avšak ako sám písal materiál proti Kočnerovi a Pente mu dal nejaký chlapík čo vyhral súd s Kočnerom. takže on publikoval to, čo sa iní báli pod svojim menom zverejniť. No nebol naivný?
Možno, že mi je jeho a jeho priateľky viac ľúto ako tebe, no nič to nemení na tom čo som napísal.
Hazardoval so svojim životom a zamestnávateľ to tak nechal.
Veď najviac na tom, že zomrel jeho novinár získal práve on - a to čitateľnosť.
Je to cynická ale je to tak.
Kočnera protežoval prezident Michal Kováč, keby nebolo jeho zásahu pred rokmi nikdy sa z Kočnera nestane chránený druh.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

už si len zacyklený stále v jednom kruhu, v princípe sú to tie isté bludy ako v prípade Hedvigy Malinovej: že je štát ako diletant úplne nanič, nie je pre teba a takých ako ty dôležité, dôležitejšie je (pre vás), že jednotlivec sa nespráva 100-percentne... Ži si ďalej vo svojom svete, kde štát nemôže za nič, nemá žiadnu zodpovednosť, všetko, vrátane "vecí verejných" (res publica) si musíme obstarať sami a štát tu máme len pre srandu, aby nás mal kto okrádať a kŕmiť prázdnymi sľubmi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nevieš čo je pre mňa dôležité...

Okrem iného aj to aby štát nezlyhal pri obrane každého života nielen svojho občana.
Takisto ani pri Malinovej, ktorá si z časti rasový útok vymyslela a pripisovali mu média a politici jedného či druhého tábora ideologický podtext a vôbec nikoho s nich nezaujímalo čo vlastne je pravda, každý z nich videl tú svoju.
Jedni videli štátny prevrat iní mafiánsky štát.
Pravda býva prozaická a nezaujímavá.
Lenže Kočner nie je produkt Fica či strany Smer, ale tu to donekonečna opakujete. Kuciak je mŕtvy pán Sup, či Havran či Krkavec všetci požierate mŕtvoly. Nielen zavraždených ale aj politickú - Ficovu.
Naivita je tu naďalej, Slušné Slovensko, Čapútova...
Nič sa nemení, menia sa len metódy cucania spoločných peňazí. Tí čo sú za zmenou pomerov sa nevedia dočkať kedy budú oni a ich ľudia cucať verejné zdroje.
Naivita je všade, no nikto nedokáže túto hydru poraziť, lebo mi ja ty a aj tí hlupáci na námestiach sú za Slušné Slovensko. Na tom by nebolo nič zlé, no treba začať od seba. Slušnosť je niečo čo chceme od iných, no sami máme k tomu praďaleko.
Pokiaľ je méta ľudstva bohatstvo a úspech jednotlivca, a ten jednotlivec bezbreho obdivuje zbohatlíkov a chcel by byť ako oni nikam sa so slušnosťou táto spoločnosť nedostane.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Všetci majú začať od seba, ale ty začínaš od Kuciaka - okrem toho, že si zacyklený, si aj nekonzistentný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kuciak bol

podľa medializovaných informácií mimoriadne slušný človek, ale čo mu je to platné?
Myslíš, že by Kuciak konal tak isto keby mohol ešte raz mať opravný pokus? Bezhlavo? Neopatrne? Naivne? Možno áno, možno a skoro isto nie. Určite by neohrozil človeka čo mal rád, keď už svoj život si nechránil.
Zodpovednosť za jeho smrť môžeš prisúdiť štátu, polícii, mafii, ale ja tvrdím , že jeho smrť je následok jeho nezodpovednosti
ako i aktualit.sk. Zlyhal mu pud sebazáchovy, nevyhodnotili správne aké nebezpečné je pre nich to čo robí.

Bol naivný, podľa seba súdil iných.
.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hnoj

tento clanok. Fico je uplne mimo. pomozte mu niekto.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Robino, len sa netvar, ze si z Jarinom z didzytalneho parku zrazu nepriatel :DD

Ohladom namesti: to, ze masove protivladne(t.j. protimafiove) demonstracie su Velmi Potrebne, som tvrdil uz davno pred minulym februarom. Nielen vrazda je totiz zlocinom, ale aj rozkradanie miliard (v prospech vasich hyperprachatych kamosov) a unesenie statu su tazkymi zlocinmi! Protestovat proti nim sme mali uz daaavno pred skonom Jana a Martiny.
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Kočnerova pomsta. 2 241
 2. Monika Nagyova: Denník starej dievky – Nevestin hod kyticou 1 697
 3. Blanka Ulaherová: Týždeň v Umbrii 1 635
 4. Ondrej Putra: A just pôjdeme voliť, hoci nepohodlne! 1 257
 5. Martin Ondráš: Keď rozkradnúť a zničiť štát nestačí 1 137
 6. Michael Achberger: Zjedzte čo chcete a aj tak chudnite 945
 7. Elena Antalová: Prepáčte, pani Chramostová 861
 8. Ondrej Putra: Padli prvé výstrely tretej svetovej vojny 813
 9. Marek Strapko: Lebo keď nie...zabijem ho! 632
 10. Ľubor Bystrický: Rakovina 627

Rebríčky článkov


 1. Petra Babanova: Tichá voda
 2. Peter Žiak: Sokrates o demokracii a tyranii - neskutočne aktuálny
 3. Jaroslav Karahuta: Rozpočet na rok 2020 je pokračovaním totálnej deštrukcie slovenského poľnohospodárstva.
 4. Štefan Vidlár: The Ten Commandments
 5. Július Kovács: Kočnerova pomsta.
 6. Jozef Kovalík: Óda na Demelzu
 7. Alena Rachel Jurečková: Básničôčky V.
 8. Milan Lacúch: Ekologické protesty! Čo zásadného na nich nie je v poriadku?
 9. Radovan Medovič: Ale už ma to vážne štve
 10. Štefan Vidlár: Brucho a Hafkáč

 1. Minúta po minúte: Dal by som si kolu. Fico bol v byte na Vazovovej viackrát
 2. Trnka na nahrávke s Kočnerom: Viem, že ma zabijú
 3. Čo sú penťácke zmenky, o ktorých hovorí Kočner na nahrávke
 4. Polícia zadržala Forischa a ďalších dvoch exsiskárov
 5. Kúpiť sa dali poslanci aj zistenia SIS. Ako vyzerá Kočnerov svet na nahrávke
 6. Čaputová zo zdravotných dôvodov ruší program na najbližšie dni
 7. Wales doma remizoval s Chorvátskom, Maďari v tabuľke predstihli Slovákov
 8. Čižnár síce zbavil Trnku mlčanlivosti, ale odmieta ho stiahnuť
 9. A je po trojkoalícii
 10. V Košiciach sa zrazili električky, jedného vodiča vystrihovali

 1. Keď mafiáni požívajú Pellegriniho dôveru... a novinári pustili dymovú clonu
 2. Remišová má pravdu: Spájať sa nemusia tí, čo to nepotrebujú
 3. Ako Leopoldovská koalícia uniesla Slovensko
 4. Pellegriny klame !
 5. Vymenuje prezidentka Čaputová na zabezpečenie slobodných volieb úradnícku vládu?
 6. Roman Kvasnica: Máme tu rozklad ústavného zriadenia
 7. Threema: Zabíjačka elitných advokátov a sudcov s Kočnerom. Danteho peklo
 8. Na vŕšku dovidieť bod zvratu...
 9. Ako si Hlina proti Harabinovi pomohol konšpiráciou o počítačovom červovi a porne
 10. Z čoho má Fico strach: Že sa Gorila vráti ako zvuková nahrávka

Už ste čítali?