Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O handre Milana Mazureka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

To vari nie, to...
...ani nemôžete myslieť vážne - žeby tých mojich pár článočkov o kotlebovcoch malo takú celospoločenskú a politickú moc, že im zabezpečili v nedlhom čase dvojnásobný percentuálny rast volebných preferencií? V tomto kontexte - ako potom hodnotíte články napr. Michala Havrana? Ja len píšem svoj názor - celkom slobodne, dúfajúc v to, že sloboda prejavu (aj písaného) po voľbách v roku 2020 u nás "náhle nezanikne," ako sa vraví.
Martin Droppa
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

“Riesis” nasledky a ignorujes priciny.

1. Droppa, ty mozes pisat “celkom slobodne” lebo si sionista, slnieckar atd.

2. Mas plne ustocka Kotlebu. To je slovensky problem podla teba. Kotleba zrejme sposobil tento marazmus: korupciu ekonomcku aj sudnu, upadok hodnot, unik mozgov do cudziny atd.

Sa ty ale mas. Napis este nieco.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Takže takto:

K bodu 1.: Slobodne do verejného priestoru dnes môže rozprávať či písať kto len chce - a kto len chce, môže si založiť blog na webe SME a písať. Ak sa mu to nepáči - môže si založiť blog na webe Denníka N. Ak mu nevyhovuje ani to, môže blogovať - písať na webe Pravdy. Spôsobov ako dostať svoje myšlienky na verejnosť je veľmi veľa. A ešte je tu aj možnosť založiť si vlastné médium - na spôsob M. Daňa alebo R. Vaskýho.
K bodu 2.: Kedy, kde, v ktorom mojom článku som napísal alebo tvrdil, že, citujem Vás: "Kotleba zrejme sposobil tento marazmus: korupciu ekonomcku aj sudnu, upadok hodnot, unik mozgov do cudziny atd." Nikdy som nič také nenapísal ani netvrdil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja o voze ty o kozach.

1. Nejde o to, ze KTO ale CO.
Aj Kotleba by mohol zrejme rozpravat v kazdej televizii a pisat do SME sionisticke a laviciarske zvasty. Kedze je vsak krestan, narodovec a tradicionalista, tak mu vsade kladu prekazky. Podrztazky tvojho druhu prikladaju svoj diel. Smetana, Bencik, Droppa, ...

2.Pravidelne a heroicky sa obuvas do Kotlebu bez toho, aby si vobec spomenul problemy, o ktorych on jasne hovori. Ignorujes priciny a manipulujes s dosledkami.
Ked uz pises o problemoch v spolocnosti, tak Identifikuj jasne, kde vidis dovody marazmu. A a o tom pis.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ty si kto, že nariaďuješ autorovi o čom má písať. Sám si píš o tom, ak tomu aspoň zamak rozumieš. Ale ak tomu rozumieš ako tá nacistická kotrba, tak už chápem prečo o tom nepíšeš. Bola by to zmes hlúpostí s ešte väčšími hluposťami. Ľudia v BSK mali možnosť jedno volebné obdobie vidieť čo je to za típka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Takže ešte raz:

K bodu 1. vo Vašom druhom príspevku:
Zopakujem - ktokoľvek chce, môže písať (napr. na svoj blog alebo do internetových médií, môže si založiť svoj videokanál, môže písať na sociálne siete atď.). Ktokoľvek, aj ten, kto je nekonformný, aj ten, kto len vulgárne a primitívne nadáva na politikov, ktorí sa mu nepáčia (príklad - R. Vaský).
Ktokoľvek chce, môže písať a rozprávať o čomkoľvek len chce a akýmkoľvek spôsobom. Opakujem - o čomkoľvek. Nikto nikomu v ničom nebráni - ani Vám: založte si na webe SME blog a píšte.
K bodu 2. vo Vašom druhom príspevku:
Ešte raz - koľko článkov som za dva a pol roka napísal o kotlebovcoch a koľko percent je to z celkového počtu mojich článkov?
Nie je pravda, že nepíšem aj o rôznych celospoločenských problémoch - ale, nehnevajte sa, nie ste môj nadriadený, aby som Vám predkladal "výkaz práce" --- navyše blogovanie je len dobrovoľné.
Vrátim sa k bodu 1. - založte si na webe SME blog a o problémoch v spoločnosti píšte hoc aj trikrát za deň. Nikto Vám v tom nebráni.
Ako správne napísal diskutujúci pietron - o čom a ako budem písať, to nechajte na mojom rozhodnutí. Ani ja sa Vám nestarám do toho, k čomu a aké diskusné príspevky píšete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Krutis sa ako had. Vyjadrujes sa k forme a obsah ignorujes. To je tvoja metoda ku LSNS aj ku mojmu nazoru.

Tvrdis, ze "Ktokoľvek chce, môže písať a rozprávať o čomkoľvek", ale mne odopieras vyjadrit verejne nazor na tvoje verejne vytvory. To stale chces tvrdit, ze Kotleba by mohol predstavit svoju platformu napr. na SME alebo Denniku N? Vsimol si si, ze nas "slusny" " prezident" ho ani neprijal, hoci LSNS mali vysoky pocet hlasov? Takto ty chapes svoj vyraz "Ktokoľvek chce, môže ..."?

"nie ste môj nadriadený" - to ani netvrdim. Napisal som, ze "Ked uz pises ..., tak ...". V podmienovacom sposobe. A samozrejme nikde si nepytam tvoj "výkaz práce". Taketo reakcie ti zostali zrejme este z bolsevickeho slovnika.

Este raz. Ked sa uz obuvas do LSNS, tak by si sa mal vyjadrit aj k ich agende. Ale to je u teba tazko ocakavat; ty tajis aj svoju vlastnu agendu.

Zaverom. Na SME chodim preto, aby som videl, ako "vymyvate ludom mozgy". Modri komsomolci. A specialne tvoje blogy nevyhladavam, ale pravidelne sa mi objavis. Uz si sa "presadil". Nemas to lahke.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To nemá zmysel -

- diskusia s Vami je celkom zbytočná.
Táto Vaša veta je zarážajúca. Citujem:
"Tvrdis, ze "Ktokoľvek chce, môže písať a rozprávať o čomkoľvek", ale mne odopieras vyjadrit verejne nazor na tvoje verejne vytvory."
Pátam sa: Kde, kedy a ako Vám odopieram vyjadriť verejne názor na moje verejné výtvory?
Ani jeden z Vašich názorov v tejto diskusii nie je zmazaný, Vy verejne píšete do tejto diskusie svoje názory - takže Vaše tvrdenie je nepravdivé.
Táto diskusia má v tejto chvíli 76 diskusných príspevkov, vrátane mojich, a ani jeden príspevok tu nie je zmazaný - ani taký, ktorý je nesúhlasnýs mojím článkom.
K ostatnému sa vyjadrovať nebudem, pretože už prekračujete hranicu a útočíte na mňa.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kedze sa pytas.

“Pytam sa: Kde, kedy a ako Vám odopieram vyjadriť verejne názor na moje verejné výtvory?”

Odopieras mi to napr. tym, ze na moje vyhrady k tvojim manipulaciam ma vyzyvas “založte si na webe SME blog”, alebo “nie ste môj nadriadený, aby som Vám predkladal "výkaz práce"”.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vy mi nerozumiete...

...alebo mi naschvál nechcete rozumieť - čo si myslím, že je podľa mňa pravdepodobnejšie.
V tejto chvíli je v tejto diskusii pod článkom, ktorý si prečítalo vyše 8 670 čitateľov, 86 diskusných príspevkov. Ani jeden z nich nie je zmazaný, ani jeden z Vašich príspevkov nie je zmazaný. Každý v diskusii si napísal alebo napíše čo chce - a v diskusii sú aj príspevky nesúhlasiace s mojím článkom, dokonca aj také, ktoré s témou článku nesúvisia, alebo len veľmi málo.
Takže zakazuje alebo nezakazuje tu niekto niekomu vyjadriť svoj názor? Nie,nikto nikomu nič také nezakazuje, a ja už vôbec nie.
Teda aké právo Vám odopieram? Žiadne právo Vám neodopieram - opakujem, napísať do diskusie si môžete čo len chcete. Už neviem, ako Vám to isté opakovane vysvetliť.
Vy ste začali s tým, že čo mám písať. Lenže Vy skutočne nie ste môj nadriadený, ani šéf vydania, aani šéf rubriky - aby ste mi vraveli čo mám písať. Ja Vám tiež nediktujem čo máte písať - ja som Vám navrhol, aby ste si na webe SME založili blog a naň písali články o čom len chcete. To je obmedzovanie (dokonca z mojej strany)? Nie, nie je.
Aby ste si náhodou nedomýšľali, že tu, na webe SME píšu len tí, ktorí sú v nejakej jednej názorovej línii a nedovolia alebo netrúfnu si napísať niečo čo je iné než to, čo sa píše na webe SME - tak uvediem, že blog na webe SME má napr. Robret Fico. Tem R. Fico, ktorý dlhé roky odmieta akýkoľvek rozhovor pre SME - ale bloguje si na webe SME ako chce. Podobne Robert Kaliňák. To sú len dve známe mená, ale je ich viac. Z iných blogerov, ktorí vôbec nepíšu "v jednotnej línii" so SME, spomeniem aspoň Štefana Michalíka alebo neraz aj Dušana Seberíniho. Ale - je ich oveľa viac. Ak som Vám teda navrhol, aby ste si na webe SME založili blog - myslel som to aj tak, že blogovaním si vyvrátite alebo potvrdíte svoje dohady o tom, že Vás tu, na webe SME, niekto obmedzuje alebo Vám niečo zakazuje či dokonca prikazuje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vozy a kozy.

Strucne:

Som presvedceny, ze sa len robis nechapavym. Blog nie je to, co hlavna stranka. Ani som nevedel, ze nejaki SMERaci tu maju blogy. Neobjavuju sa mi ako ty.

Podstata mojej namietky je, ze SME umyselne krivo interpretuje program LSNS a zaroven taji vlastnu agendu. A ty tiez.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vy ste neskutočne nechápavý,...

...alebo sa len pretvarujete.
Zrozumiteľne som Vám napísal, aby ste si na webe SME založili blog a aby ste naň písali články aké len chcete a na aké témy len chcete - napríklad aj o agende ĽSNS. Aspoň to budú mať čitatelia z prvej ruky, neskreslené, pravdivé, objektívne atď.
Opakujem - založte si blog na webe SME a sám sa presvedčte o tom, či Vás bude niekto obmedzovať v písaní, niečo Vám prikazovať alebo zakazovať.
O tom, ktorý, aký článok z blogov je umiestnený na titulnej stránke webu SME - o tom nerozhodujú blogeri a blogerky, ale redakcia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vozy, kozy.

Aka je tvoja agenda?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

O akej agende to stále...

...dookola "točíte" a opakujete?
Ako bloger nemám žiadnu agendu v zmysle zadaných úloh od redakcie SME alebo od vydavateľa SME a ani od nikoho iného. Píšem články na témy, ktoré ma zaujímajú alebo ma zaujmú a súčasne sa v danej problematike vyznám a / alebo mám k nej blízko. Preto napr. píšem veľa článkov o kultúre a o rôznych oblastiach umenia.Takto to robia, podľa mňa, všetci blogeri a všetky blogerky. Tak isto to môžete robiť aj Vy - len si založte na webe SME blog. Je to jednoduché a netrvá to nekonečne dlho.
Blogovanie je dobrovoľné, nie som viazaný žiadnymi termínmi dokedy čo musím alebo mám napísať, koľko toho musím alebo mám napísať. Blogovanie nie je finančne ohodnocované - teda nie je honorované --- s výnimkou keď sa redakcia rozhodne nejaký článok finančne ohodnotiť honorárom.
Agendou kotlebovcov sa nezaoberám, nepíšem o nej - nemám pre to žiadne dôvody a okrem toho nie som povolaný ani poverený aby som sa ich agendou zaoberal. Keď chcem, tak o niečom, čo s kotlebovcami súvisí, napíšem - ale je to len na základe môjho slobodného rozhodnutia. Nikto ma ale do toho nenúti a ani ja sa do toho nenútim.
Vy ste určite zdatnejší vo vysvetľovaní a v interpretovaní agendy kotlebovcov, preto, opakujem, založte si na webe SME blog a píšte o tom a o čom len chcete a ako chcete.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zase krutis.

Nikde nepisem, ze mas agendu od SME alebo od niekoho ineho. Ale nejaku mas. Si napr. jasny a hrdy zidofil, ci nie?

Ale si aj krestanofil a slovakofil? Bez jasneho zodpovedania tychto otazok su tvoje vylevy proti LSNS len farizejskym mlatenim slamy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Spýtali ste sa...

...presne toto, citujem:
"Aka je tvoja agenda?"
Pretože mám blog na webe SME a tým pádom píšem na web SME, mohlo by sa zdať, že mám nejakú agendu od SME. Ale - predstavte si to - žiadnu nemám.
O akých témach a čo píšem - tak to je len a iba na mojom slobodnom rozhodovaní sa.
Mám rád normálnych, slušných, poctivých ľudí - a je mi jedno akej sú národnosti, štátnej príslušnosti, vierovyznania, pohlavia, aké majú záujmy a pod. Nepaušalizujem a nezovšeobecňujem.
Opäť sa vrátim k tomu, aby ste si na webe SME založili blog a aby ste napísali naň nejaké články - napríklad taký, ktorý redakcia dá na titulku webu, bude mať vyše 11 000 prečítaní a k tomu odpovedajúci počet diskusných príspevkov. Potom sa sám presvedčíte o tom, či na webe SME je alebo nie je nejaká cenzúra a podobne.
Vzhľadom na to, že dookola píšete na moju adresu len to isté, zarámované v spojení "o koze - o voze," toto je moja posledná reakcia na Váš príspevok v tejto diskusii. Usudzujem, že vôbec nemá zmysel s Vami diskutovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

čím menej pozornosti

venujeme iháčikom typu mazurek

tým lepšie...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Obávam sa,...

...že je neskoro.
Okrem toho - pokazené hodiny na stene neopravíme tak, že budeme na ne dlho sústredene hľadieť a predstavovať si, že ukazujú správny čas. A už vôbec ich neopravíme tak, že sa k nim otočíme chrbtom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Droppa. Od kedy je tu Kotleba? Roky. A v podstate nikto ani poriadne netušil, kto je to. A potom mu začali venovať pozornosť médiá. Začal sa spomínať v médiách nárast extrémizmu. A tým vytvorili súčasného Kotlebu. Média mu doslova spravili reklamu. Veď v roku 2012 získala jeho strana len 1,5 %. A koľko má teraz? Aj keď podľa mňa je Kotleba druhý Fico, len nie v červenom, ale v hnedom kabáte. Byť on premierom, tak robí to isté. Nedávno bol v TA3 s Dankom. Dvaja exoti sa stretli. Ma dojalo, ako Kotleba kritizoval, že sa nečerpajú eurofondy. Človek, ktorí ako župan odmietal eurofondy, že to je fuj. Ale ľudia ho volia preto, že hovorí, čo chcú oni počuť. Má jednu výhodu. Nikdy nebol v nejakej vrcholnej politickej funkcii, kde by sa ukázalo, čo je zač. A ani nikdy nebude, pretože nikto s ním do koalície nepôjde, ani keby vyhrala jeho strana voľby(župana nerátam, veď väčšina Slovákov ani netuší, kto je u nich župan). A z toho ťaží. Stačí mu rozprávať, nič nemusí tvoriť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mierne nemôžem súhlasiť...

...s tým, čo píšete na začiatku.
Kotleba si svojich kotlebovcov a svoju vtedy Slovenskú pospolitosť vyrobil sám. V médiách sa písalo o tom, "s čím prišiel na trh" - s fakľovými pochodmi v kvázigardistických uniformách, s nenávistnou rétorikou a pod. Slovenská pospolitosť bola zo zákona rozpustená, prišla ĽS NS so svojimi témami - napríklad s "bojom proti neprispôsobivým asociálom." Na to sa "chytala" verejnosť - nie na články, ktoré o tom boli napísané.
To čo píšete nemá logiku. Skúsim prirovnanie: Novinári často písali aj píšu o holoruboch, o drancovaní lesov, o nelegálnej ťažbe dreva a pod. Domnievate sa, že sa v našich lesoch nelegálne ťaží a že sa v nich vo veľkom kradne drevo preto, lebo o tom novinári píšu? Podobných príkladov by som našiel viacero.
S druhou časťou Vášho príspevku súhlasím - Kotleba v podstate ako politik nenesie za nič zodpovednosť, nie je v koalícii ani v opozícii. Bohužiaľ, to čo "dokázal" ako predseda BBSK ľuďom asi nestačí - aj tak ho a kotlebovcov budú voliť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlas.

Je neskoro. Pokazené hodiny neopravíme upreným pohľadom ani otočením sa chrbtom k ním.

Iba sa obávam, že Vašim neprestajným "odborným" pohľadom na ne si niekto ide na poludnie ľahnúť spať a o pol noci obedovať.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 3 214
 2. Marián Hamada: Príbeh arcibiskupa 1 582
 3. Oto Žarnay: Kočnerovské praktiky v našom školstve. Praktika č. 2: Zákon neporušuj, iba znásilňuj 1 333
 4. Saška Uhlárová: Albánsko na motorke 1 167
 5. Martin Foto Potočný: Keď zrušenie vyšetrovacieho tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani 1 034
 6. Jaroslav Ridoško: Prečo sa očkovanie spochybňuje? 672
 7. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 634
 8. Irena Simunekova: Vodná nádrž Nitrianske Rudno 536
 9. Miro Jankes: Pokuta z Nemecka 509
 10. Jozef Sitko: Danko vraví o slobode, našiel ju v Moskve! 495

Rebríčky článkov


 1. Anna Záhorčáková: Prečo tínedžerky baví IT?
 2. Kristián Čechmánek: O 17. novembri, predčasne narodených deťoch a komunizme
 3. Michala Ries: Zobuď sa, miláčik, bol to len zlý sen...
 4. Matej Madar: 17.11.2019 - deň, keď sme posledný raz oslavovali slobodu a demokraciu...
 5. Marek Duda: Nežnosť môjho detstva
 6. Rastislav Hrušovský: Rodina 17. novembra.
 7. Stanislav Mičev: Komu patrí november 1989?
 8. Ľubomír Belák: Moje Nežné, revolučné spomínanie
 9. Jozef Kovalík: Zamyslenie nad tridsiatkou
 10. Štefan Vidlár: Postpseudorevolučňí zombie

 1. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 2. Vavro horel ako fakľa. Mak urobil fatálnu hlúposť (hodnotenie)
 3. Nesklamte nádej, odkázali politikom z pódia (česko-slovenská minúta po minúte)
 4. Odvolával sa naňho Fico. Prokurátor jeho telefonát s Vadalom nepoprel
 5. Vodič havarovaného nákladného auta je už doma
 6. Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom
 7. Slováci neudržali vedenie nad vicemajstrami sveta, v Rijeke podľahli Chorvátom
 8. Ďalšia tragická nehoda pri Nitre. Obeť má len osemnásť rokov
 9. Sociálna poisťovňa začne začiatkom decembra vyplácať vianočné príspevky
 10. Pozrite si autá Nežnej revolúcie. Predajom kraľoval Favorit

 1. O vražde Paľa Rýpala vieme už príliš veľa
 2. Matovič: PS/Spolu otravujú s debilinami. Na registrované partnerstvá musia zabudnúť
 3. Biskupi odsudzujú politické aktivity Mariána Kuffu
 4. Česko - Slovensko 6 : 0
 5. November 1989 Ján Čarnogurský: Skandovanie bolo počuť do cely
 6. Alexander Cipko: Ako videli rok 1989 Rusi
 7. KDŽP si koleduje o suspendáciu farára Kuffu
 8. Prezidentka: Tvrdenie, že všetky predvolebné prieskumy sú zmanipulované, je klamstvo
 9. Cenzúra v TV LUX. Kto stojí za ňou?
 10. Matovič: Nepôjdem do vlády s PS/Spolu, ak sa nevzdajú registrovaných partnerstiev

Už ste čítali?