Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Som unesený. Z Vášho návratu, pán Mečiar. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

To bude šláger, nová Mečiarova strana "S pánom bohom". Lexa ministrom spravodlivosti, Rusko minister financií...
 

 

Komentar los
 

 

Ak vzkriesi aj Augustina Mariana Husku, Duckeho ci Rudka Luptaka tak to bude rabovacka tisicrocia. Cuper bude sit ustavu na mieru, horucou ihlou ;)))
 
Hodnoť

tá irónia je namieste

len akosi neskoro. Najlepšie a odvážne to dnes napísal Samuel Marec: " Vladinír Mečiar bol a je klamár, zlodej a zločinec". Som zvedavý, či bude Mečiar žalovať Mravca pre poškodenie "dobrého mena".
Ja by som ešte pridal Kaliňák a Fico sú klamári zlodeji a zločinci a strana SMER-SD je mafiánska organizácia, pevne si za tým stojím.
 

 

suhlas bez vyhrad.
k tomu poskodzovaniu dobreho mena - sud by to zamietol, nakolko nieje mozne poskodit nieco, co neexistuje. i ked, harabin by sa mozno postaral o opak...
 
Hodnoť

Autor textu, prečo ste cítili potrebu

spomínať meno niekdajšieho premiéra?

A naviac: ten človek sa nevracia v zmysle návratu z roku 1992, či z roku 1994 (na jar roku 1991 na seba verejne upozorňoval vetou "ja sa vrátim").

V. M. je starnúca konštrukcia, ktorá si chce urobiť zopár predvolebných fotozáberov s dôchodcami. Tí vedia dobre, že už neomladnú, ale spomienkové sebarozjuchávanie sa im na moment hodí.

Pri pohľade na mentálne usporiadanie časti populácie však je možné, že "návratová bytosť" usadne v hniezde a masmediálne bude rachotiť.

V krajine, kde je popularita povrchných zabávačov trieskačov do stolov zrejmá, sa dočkáme ešte mnohého.

Stále platí ono známe: v demokratickom systéme si za obsahovú náplň tzv. politickej scény môže volič, ktorá sa dokonca za istých okolností môže stať kandidátom na post poslanca NR SR. Ponuka musí byť podporená dopytom.

Autor aktuálneho textu na blogu, asi bude lepšie meno tej bytosti nespomínať a ak, tak len v náznakoch.

On si chce pred odchodom do "sušiarne" ešte niečo užiť. Nerobte mu radosť tým, že ho budete zviditeľňovať (hoc negatívne).
 

 

Nemal vyliezať z medvedieho brlohu.
Mladí ho vysmejú...
...otca národa.

To budú TV debaty.
Bude fialový, bude prskať sliny a bude na porážku.
...a pri troche šťastia...
 
Hodnoť

stefan

Uz mal davno sediet v Leopoldove.
 
Hodnoť

Len on ...

Veľký Len on, aj takto ho mnohí nazývali. Mečiar už zrejme s počtom pribúdajúcich rokov stráca reálny pohľad na svet, konkrétne na ten náš spoločenský a politický. Ani vo sne by ma nenapadlo, že sa ešte niekedy pokúsi o akýsi reštart v politike. Nuž čo dodať, keď nič iné, aspoň by to odoberalo časť voličov Smeru - SD, ktorý ich pre rokmi tak isto odobral umierajúcemu HZDS - ĽS. V každom prípade, ak by sa aj podarilo Mečiarovi získať tých potrebných 10 tisíc podpisov, či si kúpiť už tú nejakú existujúcu straničku, nebude mať na politickom vrasovisku na ružiach ustlané. Okrem neho sa o miesto na politickom slnku usiluje aj niekoľko iných novo vznikajúcich strán, takže je silný predpoklad, že predvolebný boj o hlasy voličov bude možno veľmi tvrdý, neľútostný a teda doteraz nevídaný. A možno za takýmto nejapným politickým harašením je iba snaha niekoho, aby sa skutočný celospoločenský problém - boj ideológií konzervatizmu a liberalizmu vyparil niekde do stratena. Už raz nám Mečiar pri svojom odchode z politiky zamával, mal ostať pri tom. Jeho dvadsaťročná politická hybernácia zrejme dostatočne svedkov doby mečiarizmu nepresvedčí, že sa z diabla stal odrazu anjel.
 

jozef slavik22, predvolebný boj sa volá

predvolebným bojom preto, lebo sa v ňom občas používajú aj metódy tvrdšieho charakteru. Strany sa predsa nebudú vzájomne hladkať a tancovať spolu kazačok.

A žiaden "celospoločenský problém" (tzv. boj ideológii konzervativizmu a liberalizmu) neexistuje. Niekto občas napíše nejaký ten článok na danú tému, niekto občas niečo "štekne" v rečníckom prejave, ale tam "boj ideológii" začína aj končí.

V. M. trpel stratou reálneho pohľadu na svet taktiež v časoch, keď mal podstatne menej rokov ako dnes. A strata reálneho pohľadu charakterizovala aj státisíce voličov HZDS. Je ich zásluha, že dedinský pseudoboxerista chcel Slovensko deportovať do Bieloruska.
 

...

Reagujem, pretože reagujete. Tvrdý konkurenčný boj politikov v predvolebnej propagande je samozrejmý, ten som ale nemal na mysli. Moje prirovnanie bolo určené až príliš prehustenému politickému bojisku, ktorý zrejme nemá u nás obdobu. Neľútostný boj medzi ideológiou konzervatizmu a liberalizmu existuje aj keď sa to možno niekomu do karát nehodí. V rodinách, ale aj veľa mojich známych o tom stále živo diskutuje, okrem iného i o prezidentských voľbách, ktoré v ich očiach nedopadli tak, ako si predstavovali. Takže tvrdiť, že v budúcich parlamentných voľbách sa nebude o takomto vypuklom probléme rozhodovať je prinajmenšom scestné. Rozhodnutie Mečiara znovu vstúpiť do politiky je možno motivované aj obavou, že by po prípadnej výmene súčasnej vládnej koalície mohla nová vláda rozhodnúť za jeho zneužitie právomoci verejného činiteľa, keď ako zastupujúci prezident udelil aktérom únosu mladého Kováča do cudziny amnestie jeho obvinenie a odsúdenie. Dúfam, že generálna prokuratúra prekoná stav, keď to vyšetrovatelia a krajská prokuratúra zastavila a proces vyšetrovania orgánov činných v trestnom konaní, prokuratúry a súdu dospeje k spravodlivosti. Chápem, že nemusíte so mnou vo všetkom súhlasiť, v tom sme si podobní, ale to nie je dôvod k tomu, aby sme boli k sebe neslušní. Uvítal som, že tentoraz ste dokázal opak.
 

jozef slavik22, hustota politického

"bojiska" nie je podstatná. Či bude strán 10, 100 alebo 10 000 nie je pre stupeň tvrdosti zápasu dôležité. Nerozhoduje kvantita ale razancia úderu. A je XY strán, ktoré sa na politické strany iba hrajú. Majú menšiu miestnosť, ktorej hovoria centrála strany. Keď im zaklopete na príslušné dvere, tak Vám nemá kto otvoriť, lebo tam nikto (pravdepodobne) nie je.

Ďalej: 77 ročný V. M. sa chce ešte pred odchodom do zón pokoja a kľudu trocha popredvádzať. Nejaké tie tlačovky, reči o tom ako "zakladal štát" plus vyjadrenia o "nezdravom liberalizme" a jeho dopadoch na "morálku národa".

jozef slávik22, nikdy som k Vám nebol neslušný. To len Vy si moju inakosť voči Vám interpretujete ako neslušnosť.

A zo slov konzervativizmus a liberalizmus netreba robiť vedu. Existujú aj iné slová. Napríklad: empatia, relfexia, sebareflexia, dramatizovanie, hystéria, afektovanie, klebetenie, atď.
 

Habr

"jozef slávik22, nikdy som k Vám nebol neslušný. To len Vy si moju inakosť voči Vám interpretujete ako neslušnosť."

Nuž, ako vraví klasik, "nie som istý".
https://blog.sme.sk/diskusie/d...
---
 
Hodnoť

Ja jeho navrat,

teda ako to nie je len hoax, vitam z celeho srdca. Konecne niekto kto dokaze zobrat nejake hlasy Ficovi a Kotlebovi.
 
Hodnoť

 

Lidi bděte, neblbněte!
Kdo nemá co dělat, tvoří dejiny.
A ešte zo Švejka:
"Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát!"

Ja som hrdý , že som Slovák, taký folklór nevymyslíš. Najstrašnejšie je, že to už nie je ani sranda.
 
Hodnoť

"Spasiteľ" národa

sa vracia. Utekajme, už ide.
 

nie,neutekajme,

ale bejzbolkou po tej zlocineckej kotrbe!
 
Hodnoť

Zaujímavé

Je zaujímavé že všade či už v TV alebo na internete samí Mečiar, ktorý nemá ani šancu v dnešnej dobe sa vôbec dostať do parlamentu. Ale myslím si že by si to Slováci aj zaslúžili, pretože majú len silné reči osočujú sa na internete, ale to že elektrina išla hore a potraviny dražejú to nikoho nezaujíma. Ale však jasné idú dvíhať minimálnu mzdu, to že mladý keď chcú bývať musia brať hypotéku ktorú budú splácať 30 rokov v podstate väčšiu časť svojho kativneho života prežijú v dlhoch to sa nikde nepíše to je zaujímavé ale nejaký Mečiar skrachovaný sa ukazuje všade. Ak je Mečiar najväčší problém Slovenska tak si to hlúpi národ zaslúži.
 
Hodnoť

 

Uz citim ten sviezi zavan prdov z Elektry a nedokonale spalovanie paliva Korzicky. Nech aj Claudia, Sklenarikova alebo nase svetove slovakistanske radodajky/babky demokratky mu ho pridu podrzat/vyfajcit pred tym ako posledny krat vystupi na pedestal zvrchovanosti tohto nizkonakladoveho statu, na ktorom parazituje par hornych 5% oligarchov...
 
Hodnoť

 

Tento @#$%&! nielenze nehnije v base. On nam znovu rovno do oci hovori:"Som tu stale. A mozete mi @#$%&!."
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Jozef Kmeto: Kotleba : Kto vlastne je jeho volič ? 157
 2. Miroslav Beblavý: Správa týždňa: Putin mal najhorší týždeň tohto roka 120
 3. Miroslav Pollák: Kto je nebezpečnejší, SMER alebo ĽSNS? 104
 4. Vladimír Randa: Dohoda: Mesto Žilina - Trabelssie (kompletný prehľad + mapy) 56
 5. Lórant Kulík: Foto-video: Burza starých gramoplatní v Univerzitnej knižnici TU Košice 55
 6. Elena Antalová: 30% netuší, koho bude voliť? 32
 7. Transparency International Slovensko: Vláda pred voľbami točí v štátnych reklamách rekordné peniaze 27
 8. Filip Pastorek: Sociálna poisťovňa pripúšťa existenciu zakázanej detskej práce 25
 9. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 25
 10. Martina Tóthová: (Pred)vianočné zápisky o zvieratkách – ... a umriem ako kráľ... 20

Rebríčky článkov


 1. Daniela Fuchsová: Ako súvisí pocit šťastia, histamínová intolerancia s črevami
 2. Vladimír Hatara: Príbeh, ako chybu človeka napravila sama príroda
 3. Ján Buocik: Čo SMERáci Bratislave zobrali, to jej musíme vrátiť, obyvateľov to však musí stáť menej.
 4. Janka Nalevankova: Keď sa vyberiem na cestu kráčať
 5. Štefan Vidlár: Moji milí vánočňí
 6. František Cudziš: Vede do vienka. IV.
 7. Ľubica Dandášová: Vianoce bez teba
 8. Robert Štepaník: diel 33 - rubrika: 7_up
 9. Štefan Vidlár: Ebonitová tyč
 10. Roman Hutira: Naozaj chcete dať žene pod stromček robotický vysávač?

 1. NAKA zadržala youtuberov Daňa a Vaského
 2. Česká firma zbúra špeciálnym strojom bytovku v Prešove zdarma
 3. Demolačný stroj dorazil na hranicu skôr. Smeruje do Prešova
 4. Expert na panelové konštrukcie: Výbuch plynu by v súčasných bytovkách vyzeral inak
 5. Košickému primátorovi dali policajti fúkať počas zastupiteľstva
 6. Jan Kraus: Nie je chybou slovenčiny, ak jej Čech nerozumie
 7. V Nízkych Tatrách strhla lavína dvoch lyžiarov, jeden zomrel
 8. Pozrite si demolačný špeciál, ktorý bude búrať prešovský panelák
 9. Cyklista zomrel po náraze do pootvorených dverí auta, ktoré cúvalo
 10. Izraelská agentúra zvažuje žalobu za šot Smeru, deti zákon veľmi nerieši

 1. Havran: Blaha, ty zástupca potkanieho kráľovstva, viem, čo by si robil v 50-ych rokoch
 2. Frustrovaní demokrati si urobili z procesu impeachmentu voči Trumpovi volebnú kampaň
 3. Roman Joch: Translidé? Pohlaví jsou jen dvě
 4. Marian Kotleba klamal v priamom prenose
 5. Bývalý policajt: Snažia sa všetko hodiť na Kočnera. Ak sa nezmení vláda, celé sa to zameti
 6. Homo sovieticus stále žije
 7. Fico podal sťažnosť voči obvineniu, prokurátora spája so Sorosom
 8. Exprokurátorka Mišíková: Fico vie zariadiť stíhanie Kisku. Stále má vplyv na polícii
 9. Jonathan Bartley: Bude to veľmi zlá noc pre progresívnu politiku
 10. Kalavská si so Smerom nemala začínať - Komentáre SME

Už ste čítali?