Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ľudský odpad (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Myslím si o nich to isté čo Vy. A ak mám byť úprimný, cítim úprimnú škodoradosť, že skončili vo väzení. Dúfam že tam pobudnú čo najdlhšie. Ideálne do konca ich životov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To su geny.

Nestarat sa. Nebojovat. Sak uz volako bude.
(Udrite si pan velkomozny!)
Hrda Slovac..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pepáčte, ale nesúhlasím s Vami -

- a musím protestovať.
Píšete, citujem Vás:
"Či chceme, či nechceme, musíme si priznať, že my všetci máme určitý podiel viny na tom, že podobní kočnerovci môžu vôbec existovať a šíriť hnus podobný tomu, ktorý predvádza Marián Kočner."
Ja ani nikto z našej rodiny na tom nemá žiadny, ani najmenší podiel - už len preto nie, lebo nikdy sme nevolili ani nevolíme do politiky ľudí, s ktorými sa kamarátil Kočner a s ktorým sa kamarátili oni. To je ako keby ste mne chceli nahovoriť, že mám podiel viny na tom, že nejaký vodič autobusu bol opitý a v opitosti zrazil cyklistu - a to preto, lebo som cestoval autobusom, ktorý on kedysi šoféroval.
Ďalej píšete dôvody, citujem Vás:
"že tak trošku akceptujeme ich arogantné správanie voči nám a i iným ľuďom,
že sa niekedy prizeráme a niekedy sa i zabávame na urážlivom vtipkovaní na úkor niekoho slabšieho,
že sme mlčiacimi svedkami ponižovania ľudí okolo nás (v škole, v práci, na ulici),
že akceptujeme a niekedy i obdivujeme hru na alfa samcov a samice."
1. Žiadne arogantné správanie sa nikoho voči nikomu neakceptujem.
2. Na tom, že niekto niekoho uráža, na tom sa nezabávam ani na úkor iných nemiestne nevtipkujem.
3. Keď sa zastanem tých, ktorých iní ponižujú (napr. Rómov) - tak ja som inými napádaný a pod.
4. Hry na alfasamcov a alfasamice ma nezaujímajú, takže ich ani neakceptujem.
Ale rád by som sa Vás, pani Tepličková, spýtal, čo Vy konkrétne robíte pre to, aby to nebolo tak, ako píšete v článku? Ako a kedy ste sa napríklad zastali blogera či blogerky, diskutujúceho či diskutujúcej, ktorých iní urážajú, zosmiešňujú, robia si z nich posmech, urážajú ich, nadávajú im a pod. Chcete príklady? Tak teda dajme tomu si prečítajte diskusie pod dvojicou najnovších článkov: od blogera J. Paškuliaka a od blogerky M. Nagyovej. Tých príkladov by som mohol uviesť veľa, ale verím, že viete o čom píšem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oprava -

- v prípade blogerky M. Nagyovej som myslel jej predposledný článok s názvom "Som ako Marfa z Mrázika. Dlho spím, veľa jem a chcem švárneho ženícha."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pripájam sa k Vám. Ani ja si nie som vedomý toho ako ovplyvniť, aby verchuška nešla po ruke takým darebákom. Lebo Kočner je len 10% zla čo je. On len využil situáciu. Muziku tvrdil niekto iný, napríklad akože hranatý prenajímateľ bytu, kovošroťák ,strapatý, policajti, prokurátori , sudcovia ... sú ich desiatky.
Defenestrácie už nie sú v móde.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Blahoželám, pán Martin Droppa,

podľa toho, ako ste sa opísali, ste prototypom ideálneho človeka. Neakceptujete žiadne arogantné správanie, na úkor nikoho nevtipkujete, vždy sa ponižovaných zastanete. Musíte byť vo svojom okolí veľmi obľúbený. Ja sa priznám, že ešte nie som tak ideálna ako vy. Ale učím sa. Už len tým, že sa svojim životom snažím byť príkladom stovkám detí, ktoré mi bolo cťou za roky praxe stretnúť. Niekedy sa mi ale stane, že sa podriadim a som ticho. A niekedy i z tých dôvodov, ktoré som opísala. Nuž, musím sa polepšiť.
A na margo vašich príkladov, kedy sú blogeri osočovaní či urážaní... Snáď sa nenahnevá Juraj Paškuliak, ak použijem jeho meno a jeho príspevok, ktorý spomínate. Osobne si nemyslím,že Juraj potrebuje zastanie. Je to mladý chlap, ktorý sa hľadá a svoj život si usporiada i bez nás všetkých naokolo. Rozhodol sa však vyjadrovať niektoré svoje pocity i písaním blogov, čo so sebou prináša i negatíva. Nie je bloger začiatočník a dobre vie, aké reakcie pod blogy ľudia píšu. Diskusia pod jeho článkom bola ostrá a často nemiestna, ale objavili sa tam i odkazy, ktoré ho môžu posunúť. Ak je múdry, tak si uchová myšlienky práve z týchto reakcií, nie z tých druhých. A keď už sme pri tom, i vy ste mu tam pán Droppa dokázali v jednej vete priložiť riadne poleno do ohňa sebavedomia, keď ste mu hneď v úvode napísali, že podľa vás JEDINÉ čo má na článku nejakú hodnotu, je to, že: "(verme že) úprimná osobná výpoveď autora." Nuž, to by sa takému ideálnemu realizátorovi bezarogantného správania stávať nemalo, čo vy nato?
Želám pekný deň.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čakal som takúto reakciu...

...od Vás, pani Tepličková, nesklamali ste ma už hneď v úvode to Vašou príslovečnou iróniou na moju adresu (od slova "Blahoželám" po slovo "Musíte.")
Vy ma poznáte? Dokonca - poznáte ma osobne? Nie. Ale ironicky ma idete posudzovať. To je komické. Samozrejme, že nie som žiadnym antickým ideálom. Ale dobre - nájdite mi niekde v mojich článkoch alebo v diskusných príspevkoch moje slová, ktorými niekoho hrubo urážam alebo nemiestne zosmiešňujem. Isteže - nájdete jeden môj zmazaný príspevok, v ktorom som sa ľudsky zastal amerického černocha, ktorého policajti viedli spútaného medzi koňmi. Viete prečo bol môj príspevok zmazaný? Pretože som si "dovolil" v ňom napísať slovo "človek" s malými písmenami, ale s medzerami medzi každým písmenom. Príspevok bol zmazaný, vraj "grafické upozorňovanie na príspevok." To, že je oná diskusia plná rasistických výlevov a posmeškov - to už je asi v poriadku.
Ale nejde o mňa. Ja som Vám dal "len na vedomie," že na jednej strane píšete o niečom, čo odsudzujete - ale asi len v prípade politikov a tej akože "vrchnosti" - ale na druhej strane si asi nevšímate to, čo sa deje v diskusiách, ktoré sú akože "anonymné." Nie, nie sú. Na to som si Vás "trúfalo dovolil" upozorniť.
A čo sa týka tej mojej vety v mojom príspevku pod článkom blogera J. Paškuliaka - ach, tak to je skutočne arogancia, nechyroval nikdy nikto o takej. To je skutočne jediné, čo Vám na tej diskusii prekáža? A čo diskusia pod spomínaným predposledným článkom blogerky M. Nagyovej, kde sa to len tak hemží posmechom i urážkami na jej adresu a napokon aj na adresu slobodných žien v "pokročilejšom veku," to Vám neprekáža?
Váš článok je o komunikácii M. Kočnera s A Zsuzsovou. Ak píšete len o tejto komunikácii, tak musím povedať, že tá komunikácia sa mi ohaví, bridí, šokovala ma, pobúrila, a keď som si ju prečítal, bol som zhrozený i zhnusený. S tým všetkým, čo ste k tej komunikácii napísali, súhlasím. Ale svojím príspevkom som Vás chcel len upozorniť i na to, že v podstate takáto komunikácia nie je žiadne "nóvum" - že obdobné komunikácie (aj keď jednostranné, z jednej strany) nájdeme napr. aj v diskusiách pod článkami na webe SME - či už redakčnými alebo blogerskými.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A čím so vás urazila, pán Martin Droppa?

Ja vás naozaj nepoznám a len som doslova opísala to, čo ste o sebe napísali vy sám a zablahoželala som vám k tomu? Nechápem, prečo sa tak rozčuľujete? Bolo to vaše hodnotenie seba samého.
Alebo z úst cudzieho človeka to znie trochu inak?
Nuž, budem sa nad tým musieť hlboko zamyslieť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prepáčte, ale kde...

...som napísal, že som urazený? A podľa čoho usudzujete, že "sa tak rozčuľujem?" Ani jedno, ani druhé nie je pravda. Nie - neurazili ste ma a ani ste ma nerozčúlili. Pokojne si sedím v pracovni, pracujem, hudba hrá (George Harrison), vonku je krásne - a ja som Vám "len napísal svoj názor." Takže neviem, o čo Vám ide. Možno o to, aby som pod Vašimi príspevkami do diskusie nenapísal "ani mäkké f." Ak o to - tak to napíšte priamo a bude pokoj. Aspoň budem(e) vedieť, že potrebujete v diskusiách len súhlasné, pritakávajúce príspevky.
K téme článku: Čítal som ďalšie prepisy z komunikácie M. Kočnera s A Zsuzsovou, pretože všetko naraz sa nedá prečítať, a, priznám sa, ostal som ešte zhrozenejší a znechutenejší než predtým. Hlavne z toho, keď som si uvedomil, akú moc mal M. Kočner, koho všetkého ovládal a napokon aj vydieral nahrávkami, koľkí mu naivne naleteli a počúvali ho (napr. R. Sulík), aké "zemetrasenie" spôsobil na našej politickej aj spoločenskej scéne. A pod. Najhoršie na tom je, podľa mňa, to, že M. Kočner a spol. načisto znechutili obrovskú časť verejnosti od záujmu o politiku a dokonca aj o parlamentné voľby v roku 2020. Jeden mizerný chlap - a koľko toho akože "dokázal." Je to strašná hrôza, čo poviete?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Arogantny clovek sa samousvedcuje

ze je maly clovek, ale velky hlupak,pretoze trpi komplexom menejcennosti a svojim
arogantnym spravanim sa, si mylne mysli ze tymto sa to vyrovnava.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veľmi pekne vyjadrené, pán anton000,

ďakujem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

velky problem nastane ak takyto clovek sa ocitne v blizkosti ako sused, spolupracovnik, pripadne vzdialenejsi clen rodiny
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kocner bol na vyslni

za cias tej najsamspravnejsej vlady. Spomenme si na Sasanku. Ved vtedy
spolu s predsedom Parlamentu, teda Richardom Sulikom preberali ci vymenit
pani Radicovu za pana Miklosa na poste predsedu vlady, ci na miesto generalneho
prokuratora pasuje viac Trnka, alebo Čenteš.

Cize ten najskaredsi mafian, pardon zatial ctihodny obcan Kocner bol informovany
a schvaloval postupy PREDSEDOVI PARLAMENTU
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pravdu máš.

Lenže ono sa to sype odvšadiaľ. Keď sme za mladi čosi vyviedli tak sme čušali ako voš pod chrastou, teraz to mladí zavesia na net a cítia sa cool. Pustíš TV a čím väčší blbec tým zábavnejší má byť program a k tomu pár celebrít ako tá s kačacím dzobákom sa valia z každého kúta. Fico si vymyslel kalkulačku na odchod do dôchodku podľa doby dožitia a po pár rokoch hrdinsky nechal zastropovať vek dôchodku ústavnou väčšinou. A kpt.plg. Stožiar najskôr zákonom nechal nariadiť odvody pre reťazce aby ho potom v zrýchlenom konaní zrušil. A zrýchlenie malo byť preto lebo by hrozili veľké národohospodárske škody. Však keď toto vidím tak sa v podstate nečudujem už ničomu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kua hovniváli.

Prečo tento kočner vyvíjal iniciatívu po februári 2018, aby sa smer - sd udržal pri moci ? Lebo si bol vedomý, že strana smer - sd je k jeho " profesionálnej činnosti" veľkoryso tolerantná. A prečo bola strana smer - sd tak veľkoryso tolerantná k činnosti občanov s kočnerovským syndrómom ? Ešte aj ten ficov výrok o bezprávnosti tohto štátu istil kočnerovské správanie. Prečo mal kočner a jemu podobní takú veľkorysú zábezpeku pre takéto podvratné činnosti provokatérov kočnerovského rangu ? Vychádza mi z toho len, že vedenie smeru - sd, taktiež sns a aj maďatrónska HIDinová strana sú popretkávaní ľuďmi, ktorím sa prieči eu smerovanie a sú ochotní urobiť všetko pre to, aby sme mali vždy otvorené zadné vrátka pre úspešné vycurikanie z eu spolku krajín - samozrejme smerom na východ. Preto ta umelo nastavená kriminalizácia demokratických manierov, preto to znechucovanie občianstva pre definitívne prijatie tzv západného smerovania. Preto ten pohľad na východ, preto ten súhlas s ruskými spôsobmi, preto ta rokmi nacvičená snaha - v bordeli máchaní občania, zhnusení z demokracie - pôjdu nám po ruke. Preto sa kočnerujte, preto sa dajte úspešne manipulovať. Duševne zmrzačených právnikov, ochotných pomáhať v tejto hromadnej manipulácií je ešte dosť. A to nemusia mať všetci ani birmovku.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Mária Vrška: Ako ma vyhodili z práce 2 780
 2. Martin Foto Potočný: Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám! 2 505
 3. Lórant Kulík: Gastronómia: Vyprážaný bravčový rezeň - X- ročný recept overený časom 2 236
 4. Věra Tepličková: Zabudnime na Sorosa. Máme nového vinníka: Teraz je to ESET! 2 024
 5. Andrea Hoštáková: Lavičky, na akých ste ešte nesedeli 1 719
 6. Michael Achberger: Alkohol: toto spraví s vašou postavou 1 285
 7. Daniel Schikor: Na cestách s karavanom - Chorvátsky Trpanj 1 164
 8. Zriedkavé choroby: Ukrutné bolesti ho uväznili doma 886
 9. Juraj Paškuliak: Byrokracia na pošte 841
 10. Maroš Chmúrny: Náhodné stretnutie na Maledivách 704

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: GENERALISIMUS MAJO
 2. Martin Balun: Náboženstvo
 3. Roland Ondrus: KočnerLeaks
 4. Andrea Bérešová: 8. kolo koseckej ligy v kosení ručnou kosou
 5. Andrea Bérešová: Historická žatva Lubina - Kopcové
 6. Július Kovács: Vraj si veľkomožný šofér Bugár vyprosuje, aby ho nespájali s Kočnerom.
 7. Štefan Vidlár: Aj ja staviam
 8. Štefan Vidlár: KLAPANEC
 9. Štefan Vidlár: Jak R. F. pracoval pro ludzí
 10. Peter Šuvada: Prečo je potrebné integrovať zdravotne znevýhodnených?

 1. Vyšetrujú aj trestnú činnosť predstaviteľov štátu a justície (minúta po minúte)
 2. Kočner sa chválil, ako cez Ďatla a Hlavné správy oslabí protesty
 3. Fico dovládne s tichou podporou Kotlebu, písal Kočner a plánoval stretnutie s Lexom (#allforjan)
 4. Kuciakova sestra Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 5. Ľudia sa postavili developerovi. Nechcú ďalšie obchody
 6. Ficovi začínajú oponovať jeho vlastní ľudia
 7. V Zemplínskej šírave sa utopil 38-ročný muž
 8. Kočner písal Zsuzsovej o sledovaní Sulíka a Rajtára chcel dostať do basy
 9. Kto naozaj riadi Slovensko (píše Samo Marec)
 10. DiCaprio a Brad Pitt pre SME: Jeden pre druhého sme ako manžel a manželka

 1. Matovič: Tváriť sa, že s Bugárom, ktorý za 30 strieborných zradí aj vlastnú mater, príde zmena...
 2. Prečo je Brucho vlastne letnou threemou č. 1 ?
 3. Veď Kuciak je fakt mŕtvy, Róbert F.! Aj vďaka Vám!
 4. Ján Kuciak - Chlapec, ktorý zmenil Slovensko a nikdy sa o tom nedozvedel
 5. Generál Pavel Macko o súčasnom stave Generálnej prokuratúry
 6. Smrť v maternici – bolestné mýto za slobodu a pohodlie ženy
 7. Matovič obviňuje Kisku z klamstva, na Kisku sa sťažuje aj Sulík
 8. Exminister vnútra Robert Kaliňák vypovedal v kauze Vietnamec, jeho šofér na neho čakal v zákaze
 9. Sestra Jána Kuciaka Mária: Pri Ficovej tlačovke sa mi chcelo plakať, veď aj Janko bol novinár
 10. Politické strany: Na Slovensku funguje kvantita na úkor kvality

Už ste čítali?