Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matovič sa musí rozhodnúť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Drísty

Smer vladne vdaka kolaborantom Hídu a zradcom Siete a idiotským voličom, čo volili idiotov z Hídu a Siete.

A či bude dalej vladnuť Smer? To znova nezavisí na Matovičovi, ale na percentuálnom množstve idiotov v slovenskej idiotskej spoločnosti, ktorí budú voliť seberovných idiotov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: 1553084

Obľúbená somarina, ktorej autorom je Sulík a ktorú ste nadšene prevzali.

Bugár a aj Procházka sa po voľbách rozhodli pre najlepšie riešenie, nie najhoršie.

Stačí ak si položíte otázku, čo bolo motívom konania Sulíka a Matoviča pred voľbami, a čo motívom po voľbách a skúsite pouvažovať aké asi mohlo byť to lepšie riešenie.

Sulík aj Matovič vedome pre voľbami znižovali preferencie možným koaličným partnerom, stranám Most-Híd a Sieť, nikdy sa tým netajili, a pokiaľ by Bugár a Procházka konali inak, teda by odmietli byť v dnešnej vládnej koalícii tak by s dosť značnou pravdepodobnosťou v predčasných voľbách obstáli dokonca horšie, pravdepodobne by sa do parlamentu ani nedostali, a Smer by v zmysle toho ako sa rozpočítavajú hlasy, bol na tom v dôsledku podstatne lepšie.

Takže podľa toho scenára o ktorý sa Sulík s Matovičom usilovali, by na tom bol Smer s veľmi vysokou pravdepodobnosťou ešte o čosi v lepšom postavení.

A po rokoch pri ďalších voľbách osvedčený scenár opakujú.

Pokiaľ by sa do parlamentu Most-Híd a Sieť nedostali, vyhrala by vari SaS s OĽaNO predčasné voľby?

Ani náhodou, v takú somarinu neveria ani autori toho bludu o zradcoch, zapredancoch, skrachovancoch. (Ak ten slovník pripomína slovník Rudého práva, asi to vinou Rudého práva nebude).

Tak o čom ten blud, ktorý tu šírite aj Vy, vlastne je?

Ak ich rozhodnutie ísť do koalície so Smerom bolo zlé, prečo nikto nikdy nedal aké riešenie by bolo lepšie a to vrátane všetkých dôsledkov?

(Paralela so Sulíkovým bludom o povalení vlády, že bez spojenia hlasovania by bolo čosi inak a lepšie, asi náhodná nebude).

Ak niekto chce poraziť Fica, tak sa musí usilovať o to, aby vyhral voľby.

Chcú vôbec SaS a OĽaNO vyhrať voľby?

S kým a aj s čím?

Koaličný potenciál majú veľmi nízky, a počty členov týchto strán spolu s vedomou snahou ich počty nezvyšovať, tiež naznačuje čosi iné.

Ono byť v takej opozícii má tiež svoje výhody.

O rozdelení štátneho príspevku politickým stranám rozhoduje len zopár osôb, pri malom počte členov sa nemôže stať, že niekto odhlasuje iné vedenie strany a politická zodpovednosť za svoje návrhy absolútne žiadna,

Lenže tu o nejakej zrade princípov a vadných charakteroch asi nikto ani neuvažuje. Na vine sú predsa tí druhí...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Esteze ze si vies sudruh Klamm-ar zdovodnit svoju volbu zlodejov, mafianov, klamarov, kremlofilov...Ano volbou lajna Most-Hnis si legitimizoval vsetky svinstva napachane triom pod vedenim mafianskej organizacie Smer socialisticka demencia.
P.S. Ake lajno budes volit najblizsie? Danka, Kotlebu, alebo Harabina?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Klamm neklam

kolaborantstvo Hídu a zrada Siete znamenali hlbokú ranu akej-takej demokracii a spravodlivosti. Týmto počinom dali štátomafii neobmedzenú moc a prehlbili 10-násobne marazmus, ktorý tu bol do r. 2016. Teraz je marazmus 10-násobne väčší. Ak by tie kolaborantské a zradcovské svine sa nedali dokopy s najväčšími gaunermi , tak mnohé korupčné aféry a nespravodlivosti sa mohli dať doporiadku a atmosféra v celej spoločnosti by bola úplne iná. Teraz je marazmus jak sv .iňa a grázli sú všade a ovládajú všetko no najhoršie je , že tí, čo boli ako-tak čestní a spravodliví, úplne rezignovali , ked videli, ako gaunerská štátomafia ovládla všetko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: 1553084

Mohli ste napísať, aké by bolo vôbec bolo možné lepšie riešenie, pri ktorom by Smer po voľbách nevládol.

Namiesto ste dali znôšku propagandistických táranín, a nie to, čo by prinieslo lepší výsledok. Najskôr preto, že ste to celé nedomysleli do dôsledkov.
Neexistuje totiž ani náznak dôkazu, že po predčasných voľbách by Fico nebol na tom rovnako, alebo dokonca lepšie.

Jednou z lepších definícii hlúpostí je, že je to neschopnosť domyslieť dôsledky vlastného konania.

A tak ako Sulík s Matovičom nikdy nedomysleli dôsledky vlastného konania, keď útočili na svojich potenciálnych partnerov pred voľbami, tak ani Vy nedokážete domyslieť to lepšie riešenie predčasných volieb, po ktorých by nebol na tom Fico ešte o čosi lepšie a takisto ste neschopný domyslieť čo asi také prináša podobná primitívna propaganda akú tu teraz šírite.

No a vzhľadom na úspech pomoci hlupákov, akú dostal Fico podobným konaním pred minulými voľbami, tak súčasná opozícia v tom úspešne pokračuje.

Veľa ľudí sa hanbí povedať, že budú voliť Smer, či ĽSNS, ale ak možným výsledkom bude, že Smer bude mať 25%, ĽSNS 15%, a SNS 8%, a bude dostatok strán a straničiek pod 5%, ktorých hlasy sa rozdelia, tak budú mať väčšinu, väčšinu ku ktorej prispeli všetci, čo svojim postojom donútili tieto strany k takému spojenectvu.

Ľudia ako Vy, svojim nezmieriteľným principiálnym zásadovým postojom, sú užitoční.
Akurát si ste nikdy nepoložili otázku "Čím a pre koho?".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Čo drístaš za drístoviny?

Keby kolaborantské Hnidy a zradcovské pavučiny sa v marci 2016 nedali dokopy so Smerom, tak mafiánsky fašistickiý Smer nevládne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re:1553084

A predčasne voľby by vyhral kto?

Smer by po prepadnutí hlasov Sieť a Most-Híd, o čo sa usilovali Sulík s Matovičom, a ani sa tým nikdy netajili, by mal po predčasných voľbách ešte viac mandátov a teda to v čo veríte je nezmysel.

Máte problém s obyčajným sčítaním možných percent jednotlivých strán v predčasných voľbách a pochopením toho, ako sa rozdeľujú prepadnuté hlasy.

Takí ako Vy sú užitoční.
Lenže pre Smer.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aké predčasné volby?

Volby boli v marci 2016 a po nich Smer by už nevládol, ak by nebolo kolaborantov Hnídu a zradcov Pavučiny.
A po marci 2016 sa mohli postupne mafiánske Smerácke živly postupne zatvárať!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: 1553084

A na to ste akým spôsobom prišli?

Matematika pre základné školy to zjavne nebude.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

spravne! "PO VOLBACH"

mali to deklarovat PRED volbami a nepresli by ani cez 5 percent.
oni totiz dostali hlasy a mandaty najma preto, lebo sa zaprisahavali, ako v tejto koalici vladnut NEBUDU.
komunisti ziskali 49 mandatov. svedkovia tisovi 15 madatov = 64. s tym mohli organizovat este tak oslavy mdz, vosr a kladenie vencov k tisovmu pamatniku v banovciach. na otocke cestou zo slavina.
na vladnutie treba 76 mandatov.
tato vlada a koalicia nevznikla z vole ludu a naroda spolu s proletariatom, vyjadrenej vo volbach. ale z vole - belu.
B O D K A!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: thymolin

A potom čo?

To už je pre takých ako Vy asi príliš náročné, pretože po rozdeľovaní takto prepadnutých hlasov by bol na tom Fico ešte o čosi lepšie.

Ale to už sme zase pri definícii hlúposti, ako neschopnosti domyslieť dôsledky vlastného konania.
Veď skúste ako by bolo rozdelenie mandátov pri prerozdelení hlasov, bez hlasov čo dostali Sieť a Most-Híd.
Alebo pokiaľ veríte v nejaký zázrak...

A môžte tárať aj naďalej, ale faktom zostáva, že Béla čosi zo svojho programu presadil, SaS a Matovič ani to aký druh kávy sa bude v parlamentom bufete podávať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a potom to,

ze by bola mensinova vlada. a ak by chceli vladnut, museli by robit kompromisy s opoziciou. kedy by im nepresli take chore zvratenosti, ako sami poprijimali. alebo by isli sami do opozicie.
to tu uz predsa bolo s meciarom. vyhral volby a vladnut nemohol. a co take tragicke sa kvoli tomu udialo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: alf2

Tie kompromisy mohli robiť aj pokiaľ by do vládnej koalícii vstúpili, ešte k tomu by mali väčší podiel na moci, a teda viac právomoci, a tak tie kompromisy síce robil Fico, ale len v prospech Bugára a spol., kde takto teda k tým chorým zvrátenostiam tak svojim principiálne hlúpym postojom opozícia prispela, síce celkom zadarmo, pretože nepresadili nič zo svojho programu.

Obávam sa, že pre veľký úspech sa podobný scenár bude opakovať.

Už teraz totiž na tom tvrdo pracujú, už teraz avizujú, že Smer sa má, a aj musí, orientovať na spoluprácu s ĽSNS, a že oni si radi ešte trocha v tej opozícii budú lebediť.

Veď plat dobrý, zodpovednosť žiadna, len raz za čas treba zbierať podpisy na odvolanie predsedu vlády, ministrov, či aspoň bufetárky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

cit.:

A môžte tárať aj naďalej
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: thymolin

Pokiaľ sa na viac nezmôžete...

Vraj, aj snaha sa cení.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

svoju nedoveryhodnost most-hid a siet dokazali vstupom do sucasnej vlady, svoje preferencie si nou znizovali sami - namiesto jasnych vyjadreni vykrucacky.
nevedomo odkial beries (svoju) znacnu pravdepodobnost horsieho vysledku v predcasnych volbach, mne to vychadza prave opacne - nevstupom do dnesnej koalicie praveze mali sancu na zlepsenie.

a ked uz teda, tak ako domysleli dosledky bugar s prochazkom ? tie su tu a nezmiznu ziadnym vykreslovanim, ze mohlo byt aj horsie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kolaborácia s fašistickým mafiánskym

Smerom je vždy najhoršia možnosť. Všetko ostatné je lepšie.
A zvyšok sú len drísty.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: 1553084

Takže ak svojim postojom Sulík s Matovičom pomohli k moci koalícii Smer, SNS, Most-Híd, Sieť, a teraz opozícia tým svojim "principiálnym" postojom robí všetko pre koalíciu Smer, SNS, ĽSNS, vopred avizujúc, že iná možnosť pre nich nie je, tak to je tá Vaša najlepšia možnosť?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

na to aby matovic robil to co robi nemusi byt v parlamente a zaberat miesto tym ktori su schopni vladnut v pravicovej vlade. Vsetci ti co ho volia - volia zial ficovu vladu. Nevidim jediny dovod preco by mal byt /alebo je Matovic prinosom v parlamente. Vid moju prvu vetu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Si úplne mimo, alebo nie si

a potom si demagóg najhrubšieho zrna.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Rudolf Trbušek: Zastavenie starých exekúcií "exekučná amnestia" od 1.1.2020 11 701
 2. Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku : Prehľad dezinformácií, manipulácií a propagandy počas tretieho novembrového týždňa 2 003
 3. Dominika Dongova: "Spravila som najväčšiu chybu po rozchode..." 1 960
 4. Július Kovács: Obchvat Bratislavy je dod*baný. Kolóny z juhu do Bratislavy budú ešte horšie. 1 367
 5. Dávid Dej: Opatrenia priniesli výsledok. Na Islande odnaučili tínedžerov piť alkohol a brať drogy. 1 171
 6. Július Kovács: Priatelia starých poriadkov si sprivatizovali 17. november. 1 146
 7. Martin Droppa: Mŕtvym utečencom 1 058
 8. Dušan Koniar: O takomto čase pred rokmi. Deväť a dvadsiatimi či jeden a tridsiatimi 1 048
 9. Oto Žarnay: Kočnerovské praktiky v našom školstve. Praktika č. 2: Zákon neporušuj, iba znásilňuj 911
 10. Jaromír Šiša: Putování po Transsibiřské magistrále, zastavení čtvrté, Krasnojarsk. 790

Rebríčky článkov


 1. Ján Franz: Jeseň v Karpatoch
 2. Milan Lacúch: Zákon rovnováhy medzi dávaním a braním
 3. Miroslav Sabol: Verejné Konzultácia EU - Správa podľa článku 54 nariadenia o referenčných kritériách
 4. Štefan Vidlár: Straňík (nominant, protežant, aparátčik, trafikant,...)
 5. Juraj Hodul: Prečo sme/ste si to pokašľali s kvalitou potravín.......
 6. Andrea Fuglíková: Gaslighting a naše děti
 7. Július Kovács: Priatelia starých poriadkov si sprivatizovali 17. november.
 8. Stanislav Mičev: Jankovskej 2500 eur, Kotleba, Sulík a minimálna mzda
 9. Štefan Vidlár: Karty
 10. Ivan Trnovsky: Účinný spôsob boja so zberačmi lesných plodov a húb v podani štátnych úradníkov.

 1. Kočner o Ficovi na nahrávke: Ak budem mať pokoj, bude naďalej premiérom
 2. Vavro horel ako fakľa. Mak urobil fatálnu hlúposť (hodnotenie)
 3. Nesklamte nádej, odkázali politikom z pódia (česko-slovenská minúta po minúte)
 4. Luxus a gýč. Rezešovci svoje honosné sídlo nedokážu predať
 5. Slováci neudržali vedenie nad vicemajstrami sveta, v Rijeke podľahli Chorvátom
 6. Impérium kontroverzného milionára z východu sa rozpadá
 7. Pozrite si autá Nežnej revolúcie. Predajom kraľoval Favorit
 8. Sociálna poisťovňa začne začiatkom decembra vyplácať vianočné príspevky
 9. Slovákov môžu spasiť Maďari. Môže nastať aj takáto absurdná situácia
 10. Galavečer k novembru ‘89 bol dvakrát drahší ako v kauze Evka

 1. O vražde novinára Paľa Rýpala vieme už veľa
 2. Matovič: PS/Spolu otravujú s debilinami. Na registrované partnerstvá musia zabudnúť
 3. Alexander Vondra: Chodím do kostola pravidelne, pretože to potrebujem
 4. Kočner v nahrávke o Ficovi: Mám odložené veci, o ktorých on vie
 5. Keď zrušenie tímu Kuciak spochybnili už aj Taliani
 6. Žilinčan, ktorý hajloval na dievča z Kórey pôjde do väzenia
 7. Fico nabrýzgal na Nežnú revolúciu: Milióny občanov sa prepadlo do chudoby
 8. Cenzúra v TV LUX. Kto stojí za ňou?
 9. KDŽP si koleduje o suspendáciu farára Kuffu
 10. Karol Sudor - Vladimír Palko: Šiel som až na hranu. Liberál spovedá konzervatívca

Už ste čítali?