Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako som nachytal Roberta Fica pri klamaní (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

koniec éry Fica

sa nezadržateľne blíži. Presne ten Ficov aktuálny videoklip na FB opisuje jeho skutočnú aktuálnu hodnotovú orientáciu a vnútornú silu. Je to politické umieranie Fica zaživa online. Žiadne nápady, žiadna proaktívna obrana. Len spomínanie na zlaté časy moci s prázdnym výkrikom do tmy na zmenu. Sulík je predsa len iný. Vlastne Fico priznáva, že Sulík je jeho politický rival, ktorého potichu rešpektuje a dnes pred voľbami mu ticho závidí...
 

 

Pán Dlužanský,
Ďakujem za Vašu reakciu. Plne súhlasím - Smer nemá vlastný poriadny program, nemajú myšlienky, nemajú riešenia, nemajú čo pozitívne propagovať. Zostalo im len klamať o vlastných "výsledkoch" a možnosť zosmiešňovať ostatných. Ja len pevne verím, že toto im na 20% hlasov stačiť nemôže. Veď aj ľudia, čo volia Smer nemajú za svoje základné ideové ukotvenie zosmiešňovať iných.
 

 

uplne nepodstatne, ci smer ma alebo nema program, 2016 vyhral s dodatocne napisanou jednou A4kou ... akokolvek dobry program volby nevyhrava - a bohuzial,parlamentna opozicia j nadalej ako keby nechcela vyhrat 2020
 

 

Verím, že časy sa menia a voliči sú náročnejší a jedna A4 už ani Smeru nebude stačiť na dobrý výsledok.
Každopádne voľby sa bez programu dajú vyhrať - potvrdzuje to rok 2016, ktorý spomínate. Ale krajina sa bez plánu nedá riadiť (ani bez kvalitných a čestných ľudí) - to zasa dokazuje napr. celé posledné volebné obdobie.
Preto náš program nie je len volebný program, ale je to Návod ako riadiť krajinu, ak dostaneme dôveru. My si ľudí našej krajiny ctíme a vnímame, že nie len naši voliči sú nároční - preto sme najviac energie venovali práve do tvorby kvalitného programu. Aj v celej kampani budeme prezentovať naše riešenia pre Slovensko. To je naša férová ponuka pre voličov a stojíme si za ňou.
 
Hodnoť

No to už je len umenie nachytať Fica

pri klamstve. Veď ten klame len čo hubu otvorí! :-)
Ak SaS zbabre voľby a Sulík v porceláne prihrá Ficovi kreslá v parlamente, tak si ma neprajte.
 

 

Robíme maximum, aby sme boli vo voľbách úspešní. Máme myšlienky a máme program. Máme historickú skúsenosť s pádom vlády a toto sa nebude opakovať. Aj pre mňa osobne je skúsenosť s pádom vlády niečo, čo už nikdy nesmieme dopustiť. Ak dostaneme dôveru voličov, je našou psou povinnosťou s ňou zodpovedne naložiť a celé volebné obdobie urobiť maximum pre Slovensko a jeho občanov. Bez ohľadu na to, aké to bude ťažké či komplikované.
 

Bude maximum stačiť?

.
 

 

Prosím pozrite v sobotu predstavenie nášho volebného programu - Návod pre Slovensko. Som presvedčený, že po voľbách sa zobudí Slovensko do novej etapy a spolu so SaS vznikne slušná proreformná vláda.
 
Hodnoť

To, že R. Fico klame,...

...že lavíruje, manipuluje, zavádza, že populisticky tára a odvádza pozornosť verejnosti od všetkých problémov na Slovensku - to dobre vieme, stačí čítať už len nadpisy na weboch médií.
Zaujíma ma celkom iné, pán Viskupič, než je to, ako plánuje SaS zaviesť až 80-percentné zľavy na cestovnom vo vlakoch a v autobusoch a "ako chce zatočiť" so žiackymi obedmi. Zaujíma ma - a to nenachádzam v predvolebnom programe SaS - ako mieni SaS, ak bude vo vláde a vo vládnej koalícii, riešiť:
1. Problemtiku Rómov a ostatných sociálne vylučených občanov Slovenska - a to aj tak, aby nedochádzalo k násilnostiam (z ktorých "výživne" ťažia kotlebovci),
2. Aká je alebo má byť politika SaS vo vzťahu k ťažko zdravotne postihnutým (napr. zrušíte im bezplatné cestovanie vlakmi?).
Myslím si, že sociálna politika, či skôr sociálne zámery SaS, sú slabé ako čaj a riedke ako predvolebná "saskérska" gulášová voda.
 

oprava:

...ako predvolebná "saskárska" gulášová voda.
 

 

Dobrý deň pán Droppa,
Súhlas, tento článok nebol prezentácia programu, ale reakcia na na nepravdivé video pána Fica.
Čo sa týka Vašich otázok. Prosím, ak viete vydržať do soboty, máme programovú konferenciu a predstavíme náš kompletný program Návod pre Slovensko. Potom si môžeme napísať a baviť sa o konkrétnych riešeniach vo Vami uvedených oblastiach.
 

V poriadku, pán Viskupič,...

...počkám, prečo nie, do soboty či nedele a budem pozorne sledovať Váš blog na webe SME s očakávaním, že napíšete podrobný článok - alebo dva články - v ktorých mi odpoviete na mnou položené otázky a podrobne rozoberiete, rozpracujete témy, ktoré obsahujú.
Domnievam sa, že je to potrebné, už aj preto, lebo čo sa týka prvej mojej otázky, tak tam kotlebovci naozaj nezaháľajú a vytrvalo organizujú jedno stretnutie s občanmi za druhým. Stačí sa pozrieť na ich web.
Naozaj - akékoľvek články o Ficovi, alebo o Dankovi a spol. ma už dávno nezaujímajú - voliť Smer - SD ani SNS nebudem. Takže ak sa to dá, nemrhajte energiou na nich, ale sa sústreďujte na to, čo chcete Vy a SaS. Už len preto, lebo Vy osobne ste na zvoliteľnom mieste na kandidátke SaS.
Na druhej strane - asi treba vedieť, že obyvateľov Slovenska (voličky a voličov) nič nezaujíma tak naliehavo, ako sociálna politika na Slovensku v blízkej aj vzdialenejšej budúcnosti.
 

 

Máte pravdu, že je dôležité prezentovať vlastný program a nie venovať sa len Smeru či SNS. Myslím, že nie je na Slovensku strana, ktorá by venovala toľko energie tvorbe a prezentácii programu ako SaS. Takisto, ak si prejdete našich členov a hlavne tvorcov programu, nájdete veľa blogov kde postupne predstavujeme časti programu. Len odborná a koncepčná práca posunie Slovensko dopredu.
Úplne súhlasím aj s dôležitosťou sociálnej politiky v blízkej i vzdialenejšie budúcnosti - s oboma základnými vetvami (1.dostatok zdrojov na vyplácanie dôchodkov a sociálnych dávok a 2. samotné sociálne služby státu i neverejného sektora), zachytávajúce obe základné výzvy v tejto oblasti predlžovanie dĺžky života a starnutie populácie.
Zároveň je však potrebný aj takýto blog - ak niekto o nás šíri nepravdivé informácie, je potrebné reagovať...prioritne nie preto, aby sme urobili xtú čiarku, že Robert Fico klame, ale preto aby sme nepravdivú informáciu uviedli na pravú mieru.
 

som Váš volič od začiatku

ale nesúhlasím s tým o čom tu debatujete.
Lži, klamstvá a hlavne zavádzanie FICA a spol. je POTREBNÉ vyvracať vždy, avšak tam kde to tí slušne povedané "nemúdri" voliči Fica a spol. aj prečítajú. Ak je príhovor na YOUTUBE tak vyvracať klamstvá aj s dôkazami na YOUTUBE a nie na blogu, ktorí prepáčte, "blbečkovia " nečítajú. zabezpečiť, aby sa po spusteni ficovho príhovoru ponúkol aj Váš komentár k nemu!
Vlaky zadarmo často nevyužívajú ani tí, pre ktorých je to určené! pretože častokrát sú preplnené bezdomovcami a pod. ktorí sa prevážajú hore dole, veď je tam teplo a keď aj nie, tak aspoň neprší a nemrzne!!!
Radšej si riadne zaplatia a očakávajú slušné služby, tie však nie sú, lebo železnicu okupujú tí zadarmo.
Kvalitný program je potrebný, verím Vám už veľa rokov, ale NAJPRV sa TREBA DOSTAŤ do PARLAMENTU a do VLÁDY. Nerozdeľujte si funkcie, nerokujte čo, kto s kým! Dostaňte sa tam a potom vyrokujte čo najlepšie sa bude dať. Vaše postoje ostatné strany už dokonale poznajú, nebite sa s Matovičom, že je vulgárny, s Hlinom, že ohovára liberálnu demokraciu, ... Bite a odhaľujte Fica, Harabina a Kotlebu! Ak tlupa "cigánov" zmláti "gadža", choďte tam tiež! Pýtajte sa ľudí čo sa stalo, tlačte na políciu ako to vyšetrila, píšte do novín svoje stanovisko a ako to chcete riešiť - ináč bude volebný líder Kotleba, za ním Fico, pripojí sa SNS a Harabin a je koniec. Voľby boli demokratické a MUSÍME sa im podriadiť!
Bojím sa, že tu na východe bude Kotleba volebnou jedničkou !!! a Harabin dostane tiež veľa hlasov. !!!
Držím Vám palce !
 

 

Ďakujem za reakciu a za Váš názor. Čo sa týka rovnakej reakcie a v rovnakom prostredí, tak bola. Richard Sulík venoval pánovi Ficovi rovnako video s reakciou.
Ale my nemôžeme bojovať len rovnakými zbraňami ako Smer, pretože voliči rôznych strán sú rôzni. Poviem to, na jednom prípade - Smer si môže dovoliť video, o ktorom píšem. Ich voliči to akceptujú, niektorí ho určite ešte aj pochvália a považujú za svoj svet. Ak by sme my vyrobili takto zavádzajúce video, skončili by sme s hanbou. Naši voliči sú nároční, chcú slušnú argumentáciu, chcú riešenia a hlavne nechcú sa za nás hanbiť. Naše zbrane sú program, odbornosť, čestnosť a spolupráca. Ak sa znížime do úrovne, ktorá nám nie je vlastná, dostaneme sa do ringu v ktorom môžeme len prehrať...tam sú doma iné strany.
 
Hodnoť

 

S tým sa dá len súhlasiť. Myslím, že ľudí zaujíma, čo a ako ďalej. O Ficovi a spol. už toho vieme dosť. Ale nevieme čo plánuje tá skvelá opozícia. Ale reálne veci, nie lety na Mars. Zatiaľ sa zdá, že riešia len seba. Ja by som chcel vedieť, ako sa opozícia zachová aj k migrácii. Konkrétne slová, nie nejaké uvidíme a podobne.
 

Takže migrácia je niečo, čo

ťa najviac trápi :-)
 

 

Dobrý deň, prosím prečítajte si moje odpovede pánovi Droppovi. Myslím, že sú to odpovede aj na Vaše otázky.
Ďakujem.

S úctou,
Viskupič
 

 

Držím palce, cením si Vaše korektné odpovede.

:-) Vy by ste asi boli schopní aj zistiť, kedy JUDr.plk. neklamal :-)
 

pardon, tvrdka

Vy by ste asi boli schopný aj zistiť, kedy JUDr.plk. neklamal :-)
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Trnka obchodoval s nahrávkami gorily čiže je pravá, takže Haščák patrí do basy. 1 922
 2. Marián Viskupič: Kotlebovci rastú. Zastaviť ich môže jedine toto 1 807
 3. Milan Brejcha: Máme vážny problém - neznalosť a chuť voliť zároveň 1 738
 4. Ivan Švajlen: Pevná pracovná doba je nepochopením učiteľského povolania – iný pohľad 1 424
 5. Martin Borguľa: 13. dôchodok – namiesto samozrejmosti len almužna a predvianočná kampaň 1 257
 6. Jozef Šátek: Mýtny zločin. 1 249
 7. Milan Brejcha: Otvorený list tebe - voličovi 2020 1 108
 8. Gabriel Kuba: Trnky, trnky, všade trnky! 929
 9. Martin Droppa: Podvodné e-maily akože z banky 888
 10. Filip Pastorek: Sme Ficoland alebo právny štát? 747

Rebríčky článkov


 1. Zdeněk Kedroutek: Pokračování nových členských průkazů a digitální správy na úrovni ÚzO.
 2. Štefan Vidlár: Padňi komu padňi
 3. Július Kovács: Nedajme sa pomýliť Kotleba a Mazurek sú nacisti nie fašisti a to je horšie.
 4. Robert Štepaník: diel 36 - rubrika: čerstvejšie než treska - október 2019
 5. Milan Kulkovský: Nemusím byť historik, aby som nebol hlupák
 6. Marián Tkáč: Možno je Dobroš naozaj dobrý
 7. Michal Páleník: Gastrolístky vás stoja tri obedy mesačne. Ak máte šťastie tak "iba" jeden.
 8. Olívia Lacenová: Situácia na Blízkom východe sa upokojuje. Trhy veria v pozitívny vývoj a ropa klesá
 9. Ľubomír Belák: Televízna 3:ka a čas
 10. Milan Lacúch: Nepoznané tajomstvo pravej podstaty Stvoriteľa

 1. NAKA zadržala Dobroslava Trnku. Ako zareagoval Počiatek?
 2. Prieskum: Extrémisti z ĽSNS stúpajú, Slosiarik nevylučuje ich víťazstvo
 3. Tótha vypočúvali osem hodín. Kočner tvrdí, že klame (minúta po minúte)
 4. Pendluje medzi Cannes a Bratislavou. Počiatek svoje reči na nahrávke s Trnkom zľahčuje
 5. Trnku pustili, prokurátor stíhanie spochybnil
 6. Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere, s Brignoneovou dosiahla rovnaký čas
 7. Vlhová je po prvom kole obrovského slalomu v Sestriere na druhom mieste, Shiffrinová je štvrtá
 8. Fico kritizoval prezidentku za jej reakciu na prepustenie Trnku
 9. Auto utopil v podjazde, prelomil sa pod ním ľad
 10. Ples v opere tento rok nemal kráľovnú. Mal dvoch kráľov

 1. Opoziční politici žiadajú odchod Mamojku z Ústavného súdu
 2. Kiska: Trnka bol mafiánskym chápadlom Fica. Hlava mafie sídli v centrále Smeru
 3. Matovič k zadržaniu Trnku: Prečo ešte nie je vo väzbe Počiatek, Jankovská, či Bödör
 4. NAKA zadržala Trnku. Prečo nezadržala aj Počiatka?
 5. Zadržanie Trnku. Varí sa predvolebný guláš?
 6. Gorila - Haščák financoval Beňovú a tá sexovala...
 7. Trnka nemal byť prepustený: Kočnerovci ešte neprehrali. Slušnosť ešte nezvíťazila
 8. Spravodlivosť po slovensky
 9. Dočká sa, ak niekto zomrie...
 10. V roku 2017 prišiel Dušan Kováčik do banky a vložil si na účet hotovosť 204-tisíc eur

Už ste čítali?