<![CDATA[Príspevky používateľa: dusanjurik]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Thu, 20 Feb 2020 07:37:56 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[...dal si niekto otázku, prečo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26685327/farmari-v-bruseli-svedcili-o-zneuzivani-agrodotacii-na-slovensku.html 26685327 Fri, 07 Sep 2018 20:22:22 +0000 <![CDATA[..je to smutné...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26667641/rodinna-firma-alebo-ako-sa-poriadne-narobit.html 26667641 Fri, 31 Aug 2018 20:01:18 +0000 <![CDATA[..treba začať]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26661942/preco-to-bez-kryptomien-nedava-zmysel-len-v-kratkosti.html 26661942 Wed, 29 Aug 2018 20:34:15 +0000 <![CDATA[dúfam,že tú A1.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26656765/.html 26656765 Mon, 27 Aug 2018 20:22:55 +0000 <![CDATA[...dobré zdravie...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26648955/filozof-hegel-videl-na-vrchole-vyvoja-ludstva-germanov-stur-nad-nich-postavil-slovanov.html 26648955 Fri, 24 Aug 2018 10:13:45 +0000 <![CDATA[...všetko to bola komunistická]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26637980/o-okupacii-ceskoslovenska-nevie-nic-takmer-polovica-rusov.html 26637980 Sun, 19 Aug 2018 20:37:39 +0000 <![CDATA[..Sonička,choď si kde chceš,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26633054/prekazaju-niekomu-quot-burky-quot-na-slovensku.html 26633054 Fri, 17 Aug 2018 10:39:04 +0000 <![CDATA[..vidím,že u nás budeme musieť]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26633002/cinske-bombardery-sa-pripravuju-na-zasah-proti-americkym-cielom-tvrdi-pentagon.html 26633002 Fri, 17 Aug 2018 10:25:31 +0000 <![CDATA[...zažil som to na vlastnej koži,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26631537/leto-1968.html 26631537 Thu, 16 Aug 2018 19:04:46 +0000 <![CDATA[..vieš meno tej rastliny,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26626472/zachranme-vcely-aj-ludske-zivoty.html 26626472 Tue, 14 Aug 2018 20:51:46 +0000 <![CDATA[...počul som,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26610507/spanielska-stihacka-odpalila-ostru-raketu-nad-uzemim-estonska.html 26610507 Tue, 07 Aug 2018 20:30:50 +0000 <![CDATA[...nechcem trankovi radiť,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26588182/pocet-obeti-poziarov-v-kalifornii-stupa-zadrzali-podozriveho-z-podpalacstva.html 26588182 Sun, 29 Jul 2018 20:51:20 +0000 <![CDATA[...ja si myslím,že]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26566175/saganovci-sa-rozchadzaju-pozrite-si-ich-vztah-na-fotografiach.html 26566175 Thu, 19 Jul 2018 13:10:38 +0000 <![CDATA[...ja sa ani nečudujem..]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26566144/odkaz-generalneho-prokuratora.html 26566144 Thu, 19 Jul 2018 12:59:52 +0000 <![CDATA[...všetko je to v ľuďoch...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26561060/mame-najdrahsie-potraviny-i-naftu-vsetko-nekvalitne-preco.html 26561060 Tue, 17 Jul 2018 18:55:42 +0000 <![CDATA[....sledujem cestu JRD]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26506466/protest-polnohospodarov.html 26506466 Sat, 23 Jun 2018 20:46:23 +0000 <![CDATA[...všetko je to šialenstvo...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26460994/spojene-staty-experimentuju-s-umelou-inteligenciou-v-protiraketovej-obrane.html 26460994 Tue, 05 Jun 2018 13:35:17 +0000 <![CDATA[...ešte si zabudol dodať,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26444473/to-co-sa-deje-dnes-v-polnohospodarstve-je-len-dosledok-megapodvodu-s-dpl.html 26444473 Tue, 29 May 2018 21:08:49 +0000 <![CDATA[...krčmové reči....]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26435114/rusi-sa-pripravuju-na-utok-na-ukrajinu-tvrdi-kyjev.html 26435114 Fri, 25 May 2018 18:31:01 +0000 <![CDATA[...neviem,priateľu,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26369584/smradlave-svedectvo.html 26369584 Fri, 27 Apr 2018 11:15:34 +0000