<![CDATA[Príspevky používateľa: Jozef Javurek]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Wed, 21 Oct 2020 07:49:23 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Dobre povedané]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28636525/kralovstvo-podla-nesba.html 28636525 Tue, 06 Oct 2020 09:17:16 +0000 <![CDATA[Aj bez detektíva]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28636520/kralovstvo-podla-nesba.html 28636520 Tue, 06 Oct 2020 09:15:39 +0000 <![CDATA[Janka, snažil som sa,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27996323/zobor-pred-silvestrom-2019.html 27996323 Mon, 30 Dec 2019 11:10:38 +0000 <![CDATA[Janka, dnes sa to už dá,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27900137/komarnanska-pevnost.html 27900137 Fri, 15 Nov 2019 12:25:41 +0000 <![CDATA[Janko,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27900136/komarnanska-pevnost.html 27900136 Fri, 15 Nov 2019 12:24:28 +0000 <![CDATA[No dobre,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27900133/komarnanska-pevnost.html 27900133 Fri, 15 Nov 2019 12:23:29 +0000 <![CDATA[Vieš potešiť,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27875933/spominam-na-pariz.html 27875933 Wed, 06 Nov 2019 18:21:36 +0000 <![CDATA[Pekne si to]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27872895/spominam-na-pariz.html 27872895 Tue, 05 Nov 2019 18:31:41 +0000 <![CDATA[Ahoj.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27665455/divoka-a-edmundova-roklina.html 27665455 Wed, 14 Aug 2019 17:18:13 +0000 <![CDATA[Táto reportáž,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27642308/medzinarodne-letecke-dni-siaf-2019.html 27642308 Mon, 05 Aug 2019 07:30:05 +0000 <![CDATA[Na hrade Revište]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27641173/tri-dni-bojnicke.html 27641173 Sun, 04 Aug 2019 15:05:59 +0000 <![CDATA[My sme dostali]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27619036/prazdniny.html 27619036 Thu, 25 Jul 2019 14:18:28 +0000 <![CDATA[Helenka...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27618961/zdravy-nemocny.html 27618961 Thu, 25 Jul 2019 13:53:48 +0000 <![CDATA[Dobrý prístup k cestovaniu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27592386/nestastna-nevesta.html 27592386 Sun, 14 Jul 2019 14:35:46 +0000 <![CDATA[Som rád,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27459529/velkonocny-ribezlak.html 27459529 Wed, 22 May 2019 12:05:59 +0000 <![CDATA[Zelené polia]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27411125/obzretie.html 27411125 Fri, 03 May 2019 20:00:44 +0000 <![CDATA[Navrhujem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27308107/hustota-kvapalin.html 27308107 Sun, 24 Mar 2019 17:43:37 +0000 <![CDATA[Želám príjemné chvíle napätia]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27269552/tiene-minulosti.html 27269552 Tue, 12 Mar 2019 09:49:10 +0000 <![CDATA[Chválim]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27131916/zimny-pozdrav.html 27131916 Thu, 24 Jan 2019 19:32:34 +0000 <![CDATA[Prečo je SIPO dobré]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27075165/naco-sipo.html 27075165 Mon, 07 Jan 2019 11:36:19 +0000