<![CDATA[Príspevky používateľa: mistik0_0]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sun, 29 Nov 2020 11:41:10 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Na zblaznenie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28790823/minister-pochopil-ze-agrokomplex-patri-pod-jeho-rezort-vyborne.html 28790823 Tue, 24 Nov 2020 09:24:58 +0000 <![CDATA[Lakte na stole]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28767750/prokurator-santa-politicka-objednavka-pri-kauze-ocistec-nezmysel.html 28767750 Sun, 15 Nov 2020 21:13:15 +0000 <![CDATA[Klasicky jasne, stručne, odborne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28727806/od-pasa-a-naslepo-ale-aspon-strielame-pise-ivan-miklos.html 28727806 Mon, 02 Nov 2020 09:47:39 +0000 <![CDATA[Pravopis]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28726403/v-sobotu-sme-zaznamenali-rekorny-pocet-pcr-testov-odkedy-sa-testuje.html 28726403 Sun, 01 Nov 2020 21:03:44 +0000 <![CDATA[Poďakovanie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28691996/preco-media-mlcia-musia.html 28691996 Sat, 24 Oct 2020 05:48:09 +0000 <![CDATA[Minister superstar]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28653781/micovsky-my-tu-nie-sme-na-to-aby-sme-pocuvali-co-potrebuje-polnohospodar.html 28653781 Mon, 12 Oct 2020 19:03:17 +0000 <![CDATA[Vynikajúce zhodnotenie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28641923/pochova-micovsky-vidiek.html 28641923 Thu, 08 Oct 2020 10:32:38 +0000 <![CDATA[Fotka]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28635698/ako-sa-stat-oligarchom-v-polnohospodarstve.html 28635698 Tue, 06 Oct 2020 04:55:01 +0000 <![CDATA[Osoby a obsadenie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28635635/ako-sa-stat-oligarchom-v-polnohospodarstve.html 28635635 Tue, 06 Oct 2020 03:56:07 +0000 <![CDATA[Výborne!]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28600472/zrusili-obvinenie-havrana-do-pripadu-zasiahla-generalna-prokuratura.html 28600472 Tue, 22 Sep 2020 10:29:33 +0000 <![CDATA[Presne tak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28588486/polska-prokuratura-pre-nehodu-prezidentskeho-specialu-poziadala-o-vydanie-zatykaca-na-dispecerov.html 28588486 Thu, 17 Sep 2020 10:13:24 +0000 <![CDATA[Zajtra 2200]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28583517/koronavirus-na-slovensku-odhalili-dalsich-188-pripadov-minuta-po-minute.html 28583517 Tue, 15 Sep 2020 06:17:23 +0000 <![CDATA[Nový minister]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28577842/neista-buducnost-agrorezortu-sa-stava-realitou.html 28577842 Fri, 11 Sep 2020 21:43:48 +0000 <![CDATA[Vláda amatérov]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28555816/ako-poradca-ministra-koncim-dnes.html 28555816 Wed, 02 Sep 2020 13:09:33 +0000 <![CDATA[Podpisujem tiež]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28333015/este-len-budeme-vyvalovat-oci.html 28333015 Fri, 22 May 2020 15:11:31 +0000 <![CDATA[Drahe sprostosti]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28304699/zachrante-vojaka-krcmeryho.html 28304699 Sun, 10 May 2020 15:02:53 +0000 <![CDATA[Domáce zabíjačky pre sro a SHR]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28235709/mlcanie-jahniat-po-slovensky.html 28235709 Fri, 10 Apr 2020 07:59:30 +0000 <![CDATA[Slovenský ošiaľ z rúšok]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28188541/pravidla-pre-fica-valovu-sulika-kollara-a-inych-v-nrsr-neplatia-bez-rusiek-a-rukavic.html 28188541 Mon, 23 Mar 2020 19:12:36 +0000 <![CDATA[Slovensko je také mestečko v Číne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28178596/je-skutocne-cas-na-prehliadanie-rizika-a-klamstva-narodu.html 28178596 Fri, 20 Mar 2020 06:47:47 +0000 <![CDATA[Pripad pre psychologa]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27832494/.html 27832494 Sun, 20 Oct 2019 18:21:01 +0000