<![CDATA[Príspevky používateľa: Luciak]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sun, 24 Jan 2021 19:56:11 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Diskusia prudko k veci]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22294039/pre-tych-ktori-povazuju-zeny-so-zvacsenymi-perami-za-kacicky.html 22294039 Thu, 18 Sep 2014 07:46:35 +0000 <![CDATA[vobec nie je mimo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21913839/zeny-pridu-o-moznost-zvysit-si-materske-dobrovolnym-poistenim.html 21913839 Wed, 04 Jun 2014 09:06:19 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21897170/imaginacie-opat-zaplnia-kosicke-ulice.html 21897170 Fri, 30 May 2014 06:43:40 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21833105/pakistanska-moda-pre-nevesty.html 21833105 Thu, 15 May 2014 06:07:24 +0000 <![CDATA[moj dedko hovorieval:]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21811128/mackopes-nesteka-korist-hlada-zrakom-nie-cuchom.html 21811128 Fri, 09 May 2014 09:17:36 +0000 <![CDATA[a co ti na tom vadi?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21811020/mackopes-nesteka-korist-hlada-zrakom-nie-cuchom.html 21811020 Fri, 09 May 2014 08:44:18 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21755236/na-sturovej-sa-zrazili-tri-zeny.html 21755236 Thu, 24 Apr 2014 11:37:35 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21606164/obchody-na-kosickej-hlavnej-vymieraju-prenajom-klesol-aj-o-polovicu.html 21606164 Fri, 21 Mar 2014 10:54:39 +0000 <![CDATA[Ziaden Aupark]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21606077/obchody-na-kosickej-hlavnej-vymieraju-prenajom-klesol-aj-o-polovicu.html 21606077 Fri, 21 Mar 2014 10:39:48 +0000 <![CDATA[dalsia zbytocna hysteria...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21105069/futova-novy-slabikar-je-orientovany-prorodinne.html 21105069 Tue, 03 Dec 2013 07:27:41 +0000 <![CDATA[primatorky Viktorinovej?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21084272/platene-parkovanie-v-kosiciach-legalizuju-smer-zmenil-zakon.html 21084272 Thu, 28 Nov 2013 13:40:52 +0000 <![CDATA[LOL]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21058879/kosicky-poslanec-smeru-agitoval-pocas-moratoria.html 21058879 Sat, 23 Nov 2013 17:47:58 +0000 <![CDATA[vsetky tieto vernostne karticky]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21047349/mam-vysoke-naroky.html 21047349 Thu, 21 Nov 2013 07:24:20 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20729015/filmovy-pribeh-pornoherecky-pripomina-eru-ked-boli-pornofilmy-chic.html 20729015 Wed, 11 Sep 2013 07:34:56 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20710306/chysta-sa-na-vas-jedenast-mimoriadnych-filmov.html 20710306 Fri, 06 Sep 2013 10:20:06 +0000 <![CDATA["tlmeny mentol"???]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20309745/den-d-uz-nie-je-len-biely.html 20309745 Mon, 03 Jun 2013 08:02:16 +0000 <![CDATA[Dva dni?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20117474/florianska-ulica-ma-byt-vynovena-koncom-juna.html 20117474 Mon, 22 Apr 2013 06:28:14 +0000 <![CDATA[to je titulok...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19982575/cech-odsudeny-za-svieckovu-sedel-som-za-vsetkych-slovakov.html 19982575 Mon, 25 Mar 2013 07:56:35 +0000 <![CDATA[byvam v blizkosti Moyzesky...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19969778/.html 19969778 Fri, 22 Mar 2013 11:14:13 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19951279/co-vas-caka-v-porodnici.html 19951279 Tue, 19 Mar 2013 09:03:47 +0000