<![CDATA[Príspevky používateľa: sifonka]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sat, 31 Oct 2020 14:03:44 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[bingo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23462781/z-istych-druhov-jedal-sa-hlupne-vrahyna-na-kupalisku.html 23462781 Mon, 31 Aug 2015 15:37:47 +0000 <![CDATA["keby som mu nepozdravila"]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22137682/kam-sa-podela-slusnost.html 22137682 Wed, 06 Aug 2014 05:59:17 +0000 <![CDATA[toto je postreh]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22066586/.html 22066586 Wed, 16 Jul 2014 06:12:16 +0000 <![CDATA[a prečo by to mal urobiť]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21825401/prestanme-robit-idoly-zo-sprostych-ludi.html 21825401 Tue, 13 May 2014 07:32:45 +0000 <![CDATA[možno je všalijaký]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21825286/prestanme-robit-idoly-zo-sprostych-ludi.html 21825286 Tue, 13 May 2014 07:02:04 +0000 <![CDATA[viezla som chorú]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21763167/ako-pacientky-nadavali-na-lekarku.html 21763167 Sat, 26 Apr 2014 06:47:38 +0000 <![CDATA[stačí si prečítať]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21682166/nahoda-je-blbec.html 21682166 Sun, 06 Apr 2014 05:43:11 +0000 <![CDATA[len by ma zaujímalo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21675292/zlate-pondelky-bez-predsudkov.html 21675292 Fri, 04 Apr 2014 07:43:11 +0000 <![CDATA[ja niekedy zájdem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21670155/vietnamska-predavacka-na-trhu.html 21670155 Thu, 03 Apr 2014 07:48:51 +0000 <![CDATA[ak Fico neuspeje]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21642630/2-otazky-ficovolicom.html 21642630 Fri, 28 Mar 2014 06:58:42 +0000 <![CDATA[mám taký dojem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21552754/homosexualita-sex-a-manzelstvo.html 21552754 Wed, 12 Mar 2014 06:36:59 +0000 <![CDATA[pohybujú sa]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21525231/zapisky-z-veteriny-ved-vy-ste-na-to-zvyknuti.html 21525231 Thu, 06 Mar 2014 10:03:26 +0000 <![CDATA[načo sem lezieš]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21519315/zapisky-z-veteriny-ved-vy-ste-na-to-zvyknuti.html 21519315 Wed, 05 Mar 2014 08:46:45 +0000 <![CDATA[presne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21431916/vazena-pani-kuzminova.html 21431916 Sat, 15 Feb 2014 11:03:09 +0000 <![CDATA[mlynček]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21430785/rarohy.html 21430785 Sat, 15 Feb 2014 07:39:41 +0000 <![CDATA[fakt je to]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21429781/.html 21429781 Fri, 14 Feb 2014 20:45:15 +0000 <![CDATA[na českom rohlase]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21425755/.html 21425755 Fri, 14 Feb 2014 07:37:06 +0000 <![CDATA[a čo iné]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21355702/maju-na-urade-prace-zakaz-pouzivat-kalkulacky.html 21355702 Thu, 30 Jan 2014 08:38:48 +0000 <![CDATA[v ČT]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21303579/pali-vam-to.html 21303579 Mon, 20 Jan 2014 06:29:50 +0000 <![CDATA[kde majú]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21286375/ikea-ohrozuje-tradicnu-rodinu.html 21286375 Thu, 16 Jan 2014 08:07:53 +0000