<![CDATA[Príspevky používateľa: ayala]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Fri, 22 Nov 2019 22:43:34 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Pekná analýza.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20290657/Kto-vytiahne-Slovensko-z-bahna.html 20290657 Wed, 29 May 2013 17:50:24 +0000 <![CDATA[Dorota Nvotová?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20259761/Pribeh-Slovenky-ktora-sa-hladala-v-exotickej-krajine.html 20259761 Wed, 22 May 2013 19:41:47 +0000 <![CDATA[Ty si naozaj luzer]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19418718/Zvolenska-odvolala-riaditelku-psychiatrie-zamestnanci-sa-buria.html 19418718 Tue, 04 Dec 2012 12:46:38 +0000 <![CDATA[admin]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19338366/Kvoli-Viliamovi-Polonyimu-sa-oplatilo-ist-na-Pasienky.html 19338366 Sun, 18 Nov 2012 22:09:01 +0000 <![CDATA[Vo všetkom súhlasím.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19267328/Zruteny-quotmostquot.html 19267328 Sun, 04 Nov 2012 13:00:29 +0000 <![CDATA[Všetko]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19049380/Den-hanby.html 19049380 Wed, 19 Sep 2012 17:11:50 +0000 <![CDATA[A ako to riečila vláda Ivety Radičovej?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/19049358/Den-hanby.html 19049358 Wed, 19 Sep 2012 17:06:58 +0000 <![CDATA[Ja sa chcem spýtať Beblavého]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18960581/Beblavy-hlada-cloveka-ktoreho-sa-nedotknu-navrhy-Smeru.html 18960581 Fri, 31 Aug 2012 17:40:40 +0000 <![CDATA[Stredná vrstva]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18949130/Preco-by-mali-Robert-Kalinak-a-Tibor-Gaspar-odstupit.html 18949130 Wed, 29 Aug 2012 12:03:57 +0000 <![CDATA[Admin]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18935780/Daniskovi-demoni.html 18935780 Sun, 26 Aug 2012 16:07:40 +0000 <![CDATA[Pred troma rokmi]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18935776/Daniskovi-demoni.html 18935776 Sun, 26 Aug 2012 16:06:03 +0000 <![CDATA[O čom]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18932260/Kvasnica-Fica-Hedvigou-mozu-vydierat.html 18932260 Sat, 25 Aug 2012 15:15:18 +0000 <![CDATA[Chudák Bandy Dostál]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18749973/Fico-ako-ho-pozname.html 18749973 Tue, 17 Jul 2012 15:53:40 +0000 <![CDATA[No väčšie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18651671/Marcel-Merciak-Najlepsi-riaditel-Jedine-Rybnicek.html 18651671 Mon, 25 Jun 2012 19:47:06 +0000 <![CDATA[Čo vyriešil SGI okrem prázdnych rečí na]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18640085/Otvoreny-list-ucitelkam-z-vychodneho-Slovenska.html 18640085 Fri, 22 Jun 2012 19:05:29 +0000 <![CDATA[A čo by robila pravica]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18528699/Boris-Kacani-Tusenie-buducnosti.html 18528699 Thu, 31 May 2012 10:12:58 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18519373/Sef-zupneho-uradu-v-Nitre-mal-uprednostnit-osvedcenu-firmu.html 18519373 Tue, 29 May 2012 17:52:09 +0000 <![CDATA[Prečo o ňom nepísala SME]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18347439/Meno-statneho-tajomnika-je-vo-zvazkoch-StB.html 18347439 Sun, 22 Apr 2012 18:37:54 +0000 <![CDATA[Nie som volič SMERU]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18220169/Znarodnovanie-Smeru-zacina.html 18220169 Mon, 26 Mar 2012 21:10:28 +0000 <![CDATA[Takže]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/18205266/Citam-Zweiga-a-pocuvam-Nohavicu.html 18205266 Fri, 23 Mar 2012 11:47:42 +0000