<![CDATA[Príspevky používateľa: John Brow]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Fri, 04 Dec 2020 15:30:07 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Odborník]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23799802/slovan-dosiahol-piate-vitazstvo-za-sebou-zdolal-aj-minsk.html 23799802 Tue, 24 Nov 2015 20:21:57 +0000 <![CDATA[Multi-kulti zlyhalo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23473446/eurofondy-na-utecencov-sa-uz-minuli.html 23473446 Fri, 04 Sep 2015 06:01:07 +0000 <![CDATA[Ide o totálnu degradáciu vzdelania]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23227079/ziaci-by-si-v-buducnosti-mali-vyberat-povolanie-nie-skolu.html 23227079 Fri, 19 Jun 2015 05:43:16 +0000 <![CDATA[Vynikajúca myšlienka a krásna realizácia]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23142803/zanedbanu-plechovu-zastavku-nahradil-rozpravkovy-domcek.html 23142803 Sat, 23 May 2015 08:42:12 +0000 <![CDATA[História hovorí jasne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23005563/niekolko-dobrych-dovodov-pre-druhy-pilier.html 23005563 Tue, 14 Apr 2015 19:31:24 +0000 <![CDATA[A o pár mesiacov alebo rokov]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22928038/u-kalinaka-kupuju-mikroskop-za-vyse-pol-miliona-eur.html 22928038 Sat, 21 Mar 2015 08:27:09 +0000 <![CDATA[Nemyslím si, že šlo o niečo ťažké]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22926710/maturantom-boli-priklady-z-matematiky-pritazke-zadaniam-nerozumeli.html 22926710 Fri, 20 Mar 2015 18:00:55 +0000 <![CDATA[Vynútený dar]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22797956/doktor-peter-liptak-rocne-prijmem-dary-tak-za-5-tisic-eur.html 22797956 Tue, 10 Feb 2015 04:17:01 +0000 <![CDATA[Pravdivo hovoríš]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22765434/zostat-v-druhom-pilieri-ci-radsej-vystupit.html 22765434 Mon, 02 Feb 2015 10:40:08 +0000 <![CDATA[Rozkradnuté dôchodky]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22751648/zostat-v-druhom-pilieri-ci-radsej-vystupit.html 22751648 Thu, 29 Jan 2015 14:18:11 +0000 <![CDATA[A ako je to]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22726696/za-falsovanie-blockov-policajtovi-hrozi-trest-na-dva-az-pat-rokov.html 22726696 Fri, 23 Jan 2015 09:46:42 +0000 <![CDATA[Toľko žlče,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22717024/dva-pohlady-na-nastavajuce-referendum.html 22717024 Wed, 21 Jan 2015 06:49:44 +0000 <![CDATA[a načo si platíme štát]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22709362/ak-bude-smer-v-dalsej-vlade-matovic-nad-sebou-vyriekne-ortiel.html 22709362 Mon, 19 Jan 2015 10:17:44 +0000 <![CDATA[Strany]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22685712/podlost-ako-pracovna-metoda-v-spravodajstve-tv-markiza.html 22685712 Tue, 13 Jan 2015 05:42:48 +0000 <![CDATA[Ide o búranie demokracie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22652948/borec-novelu-infozakona-zatial-nema.html 22652948 Sat, 03 Jan 2015 14:39:51 +0000 <![CDATA[Smutný príklad, čo vypustilo slovenské]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22614988/sef-slovenskej-zbrojovky-vidi-paralelu-medzi-nakupom-zbrani-a-nakupom-ct.html 22614988 Thu, 18 Dec 2014 16:52:35 +0000 <![CDATA[Každý strom]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22482379/dialnica-d2-potrebuje-krajnicu-menej-stromov-zvodidla-i-zvukove-znacky.html 22482379 Tue, 11 Nov 2014 07:28:22 +0000 <![CDATA[to vidíme denne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22405493/smer-siaha-sudcom-na-platy-ti-sa-buria-vyuzil-to-harabin.html 22405493 Mon, 20 Oct 2014 18:34:04 +0000 <![CDATA[Skvelé je to]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22397123/elektroformula-studentov-stu-vytiahne-stovku-za-tri-sekundy.html 22397123 Fri, 17 Oct 2014 16:48:07 +0000 <![CDATA[Alebo aj v Nemecku]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/22283808/rusi-sa-zavlecenym-estonskym-spionom-chvalia-v-televizii.html 22283808 Mon, 15 Sep 2014 14:09:44 +0000