<![CDATA[Príspevky používateľa: detail]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sun, 24 Jan 2021 19:33:48 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Striedanie po 7 dnoch]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3607324/nasa-chysta-navrat-na-mesiac.html 3607324 Wed, 06 Dec 2006 11:15:34 +0000 <![CDATA[Maju to v genoch]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3584657/eumc-tercom-rasizmu-su-najcastejsie-romovia.html 3584657 Tue, 28 Nov 2006 14:07:22 +0000 <![CDATA[Alebo skor naopak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3544482/ucit-male-deticky-cudzi-jazyk.html 3544482 Tue, 14 Nov 2006 11:51:31 +0000 <![CDATA[Trest smrti je malo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3541025/vlada-je-proti-trestu-smrti.html 3541025 Mon, 13 Nov 2006 11:17:50 +0000 <![CDATA[Reklamy a všade len reklamy]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3535433/reklamne-putace-stoja-ludom-v-ceste.html 3535433 Fri, 10 Nov 2006 14:08:36 +0000 <![CDATA[Tych omylov uz bolo dost,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3532216/izrael-zmasakroval-civilistov.html 3532216 Thu, 09 Nov 2006 14:58:21 +0000 <![CDATA[Ina situacia, ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3532190/ohladuplnost-v-odpadkovom-kosi.html 3532190 Thu, 09 Nov 2006 14:52:04 +0000 <![CDATA[Chrám sv. Víta v Prahe]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3532142/cirkev-nemusi-platit-niektore-dane.html 3532142 Thu, 09 Nov 2006 14:35:21 +0000 <![CDATA[mozne je vsetko]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3527794/cesky-trh-s-novymi-bytmi-sa-zacina-prehrievat.html 3527794 Wed, 08 Nov 2006 10:47:07 +0000 <![CDATA[Scenar 1 sa mi nezda,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3527686/.html 3527686 Wed, 08 Nov 2006 10:22:55 +0000 <![CDATA[Aspon mineralka by mala byt zadarmo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3520700/sprisnene-predpisy-pre-prirucnu-batozinu-v-lietadlach.html 3520700 Mon, 06 Nov 2006 08:33:06 +0000 <![CDATA[Ako prehresok to neposudzujem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3478736/putin-chlapik-znasilnil-desat.html 3478736 Fri, 20 Oct 2006 10:02:57 +0000 <![CDATA[Luxusný tovar?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3466898/krajiny-sa-zdrahaju-uplatnit-sankcie-osn.html 3466898 Tue, 17 Oct 2006 05:24:00 +0000 <![CDATA[Populacia v Europe]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3466866/americanov-je-uz-300-milionov.html 3466866 Tue, 17 Oct 2006 05:10:16 +0000 <![CDATA[Nedoriesene]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3418918/nitra-pri-stavbe-priemyselneho-parku-nicia-archeologicke-nalezy.html 3418918 Sat, 30 Sep 2006 05:59:16 +0000 <![CDATA[Suvislosti]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3411804/zla-sprava-pre-zhubne-bunky-ich-mafiu-odhalili.html 3411804 Thu, 28 Sep 2006 06:38:42 +0000 <![CDATA[Zamestnanecke vyhody]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3408373/za-zivot-posleme-150-tisic-e-mailov.html 3408373 Wed, 27 Sep 2006 08:05:18 +0000 <![CDATA[Kazdy jedinec je predurceny tuzit po uspechu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3406149/o-globalizacii.html 3406149 Tue, 26 Sep 2006 13:26:49 +0000 <![CDATA[Stale nejake zdravovedne novinky.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3395805/budeme-jest-kyselinu-listovu-s-chlebom.html 3395805 Fri, 22 Sep 2006 14:25:37 +0000 <![CDATA[Prve dieta musí byt zvyhodnene]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/3386990/pri-narodeni-dietata-maju-rodicia-dostat-15-460-sk.html 3386990 Wed, 20 Sep 2006 09:47:44 +0000