<![CDATA[Príspevky používateľa: Svato4]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Tue, 22 Oct 2019 13:05:45 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21668541/Venujem-panom-co-trepu-dinomdanom.html 21668541 Wed, 02 Apr 2014 20:21:37 +0000 <![CDATA[ako vždy, perfektné na zamyslenie]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21333875/O-zime-a-zavesoch.html 21333875 Sat, 25 Jan 2014 23:34:20 +0000 <![CDATA[:-D]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21278397/Hellboy-a-Herbert-Einstein.html 21278397 Tue, 14 Jan 2014 15:36:04 +0000 <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21275886/Hellboy-a-Herbert-Einstein.html 21275886 Tue, 14 Jan 2014 08:38:10 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21221972/Na-konci.html 21221972 Tue, 31 Dec 2013 20:11:11 +0000 <![CDATA[Saška, čo dodať?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21221965/Len-zivot-nic-ine.html 21221965 Tue, 31 Dec 2013 20:08:51 +0000 <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21186420/Je-cas.html 21186420 Fri, 20 Dec 2013 09:01:33 +0000 <![CDATA[fajn, že som nakukol]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/21093393/Laska.html 21093393 Sat, 30 Nov 2013 13:42:31 +0000 <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20999658/Zblizka.html 20999658 Sun, 10 Nov 2013 19:24:11 +0000 <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20907268/Casy-ktore-nenecham-odist.html 20907268 Sat, 19 Oct 2013 22:30:57 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20685973/Naciahnut-sa-za-dnami-ako-tieto.html 20685973 Sat, 31 Aug 2013 18:40:10 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20680329/Wellness-viera-alebo-o-alternativnych-postojoch-ku-zdraviu.html 20680329 Fri, 30 Aug 2013 06:51:47 +0000 <![CDATA[Dobrý článok a dobrá diskusia.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20675483/Wellness-viera-alebo-o-alternativnych-postojoch-ku-zdraviu.html 20675483 Wed, 28 Aug 2013 20:03:07 +0000 <![CDATA[;-)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20637717/Nazivo.html 20637717 Tue, 20 Aug 2013 08:46:15 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20626033/Tadialto.html 20626033 Fri, 16 Aug 2013 21:45:21 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20412636/Hladiny.html 20412636 Wed, 26 Jun 2013 06:39:39 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20343484/Zmeny.html 20343484 Tue, 11 Jun 2013 07:08:27 +0000 <![CDATA[Saška,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20331455/Take-lahke-take-tazke.html 20331455 Fri, 07 Jun 2013 21:37:17 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20318826/Take-lahke-take-tazke.html 20318826 Wed, 05 Jun 2013 08:25:03 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/20280893/Bolo-ta-tu-prilis-vela.html 20280893 Mon, 27 May 2013 22:11:45 +0000